Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MBLAQ
Autor Wiadomość
meevi

Wysłany: 2010-07-11, 13:57   MBLAQ

MBLAQ

Jest to 5 osobowy Bband, którego producentem jest Bi Rain. Zadebiutowali piosenką "Oh Yeah" we wrześniu 2009r.
Gatunek jakim się zjamują to kpop. Należa do tej samej wytwórni co Rain : J.Tune Entertainment.

Yang Seung Ho <lider>
Ksywa: Seung Ho
Ur: 16.10.1987
Wzrost: 176cm
Waga:60kg
Hobby: muzyka, triki karciane, gra na pianinie

Jung Byung Hee
Ksywa: G.O
Ur: 06.11.1987
Wzrost: 177cm
Waga: 64kg
Hobby: taniec, gotowanie

(mój ulubieniec z zepsolu ^^ )
ksywa Joon
Lee Joon
Ur:07.02.1988
Wzrost: 180cm
Waga; 63kg
Hobby: taniec nowoczesny, ćwiczenia fiz.

Bang Cheol Yong
Ksywa: Mir
Ur: 10.03.1991
Wzrost: 178cm
Waga: 60kg
Hobby: taniec, gagi

Park Sang Hyun
Ksywa: Thunder
Ur: 07.10.1990
Wzrost: 181cm
Waga: 56kg
Hobby: pisanie tekstów, komponowanie muzyki, język tagalski

Teledyski

Y

Noriko

Wysłany: 2011-01-23, 23:06   

Kocham ten zespół :D , chociaż z niego najlepiej kojarze Mira. Nie wiem czy tylko mnie, ale moim zdaniem jest on strasznie podobny do Hong Ki'ego. Za pierwszym razem kiedy go zobaczyłam miałam problem i z poczatku myślałam, ze to własnie jest Lee Hong Ki! W końcu po jakimś czasie spostrzegłam, że to jednak nie on. Jakby nie patrzeć obaj mają bardzo delikatne i nieco dziewczęce rysy twarzy. A wracajac do całego zespołu, bo trochę się rozpisałam na temat Mira - uważam, że mają bardzo fajne piosenki, a w szczególności podoba mi się "Y". Według mnie zrobili super teledysk. Jest taniec, doskonały śpiew i dodatkowo historia.

Aniele 

Wysłany: 2011-01-29, 11:39   

Znam ten zespół przez piosenkę "Oh Yeah". Kocham tą piosenkę, kiedy ja usłyszałam to nuciłam przez parę dni. Taniec w tym teledysku wymiata hehe xD

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2011-02-14, 19:34   

Emflaczki <333 Zbierałam się do napisania długo... a i tak po rozmowie z Miruś stwierdziłyśmy, że będzie to trzeba rozbić na kilka postów XD Bo muszę opis moją Emflakową historię, członków, teledyski, piosenki, live, a na koniec o naszej świątyni ku czci Lee Joona i Mira i...

To tak... znałam im od debiutu, ale że byłam straconym fangerlem Szynkowym, nie zwróciłam na nich szczególnej uwagi. Zresztą był to czas, kiedy strasznie dużo nowych zespołów debiutowało m.in BEAST (też fajne chłopaki). I tak leciał czas... aż wydali drugi singiel "Y". Pomijając fakt, że nie mogłam się napatrzeć na teledysk (Lee Joon <3 ), piosenka bardzo mi się spodobała, oglądałam każdy live i... na tym się skończyło, bo ciągle mi czegoś brakowało... Do czasu aż wydali 1. pełny albumik... i teledyski do "Stay" i "Cry".... i wystąpili w programie Kim Jung Eun's Chocolate... Największym winowajcą jest ten właśnie program... chłopcy mieli za zadanie zaimponować prowadzącej przez taniec, śpiew, cokolwiek... Lee Joon zatańczył swój modern jazz (chyba) i moje serducho stopniało... do tego nieśmiały Seung Ho, który wywijał breakdance... Mir z Thunderem jako słodcy maknae... i boski głos G.O... i wpadłam... jak dziobak do stawu... Tak... nawet mimo braku kasy dzisiaj dzięki Otai-senpai zamówiłam płytkę panów... Planuję już koszulkę MBLAQową i plakaty... masakra... To na wstępie tyle... resztą zamęczę Was innym razem :D

<czeka na Miruś/sia>

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2011-02-16, 03:34   

miruś już się budzi z walentynowego snu pod nazwą John Hoon i wraca wymęczona i wyemflaczkowana z drugiego piętra :D

od kiedy znałam mblaqów? szczerze... nie wiem :no_ba: ale tak jak to bywa, jak grom z jasnego nieba spadł na mnie osobnik o pięknym imieniu Lee Joon <3 i tak najpierw wkręciłam się w Niego, a później w cały zespół... później przyszedł czas na Mira (no kocham to jego imię sceniczne) i tak wykrystalizował mi się piękny pairing :love:
Zakochana totalnie w piosence Cry... wpadłam... zostałam schwytana, związana i... tak szczerze nie mam zamiaru rozwiązywać więzów tej miłości... <powoli zbiera na płytę i.. coś jeszcze.... hehehehehe... miro-dziobakowa misja sprowadzenia panów na Europy ;) > ściągnęła "co nie co" z nimi i nadal przy małej pomocy Iiverin męczy filmiki na yt <ciągle ma przed oczyma Lee Joona śpiewającego w wannie :hmm: > Czy ja już wspominałam, że ich kocham? A tak przy okazji... dzięki nim każdy wtorek jest wyjątkowy >D

<patrzy na Iiverin>

Jeśli kiedyś opuścisz ten świat, pójdę i będę szukał Cię w twoim świecie

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2011-02-22, 01:59   

Nie wiem, jakim cudem, ale przegapiłam ten post <gets bricked>

Tak, będziemy budować świątynię opatrzności Emflakowej... I Shizus zstąpi na nas i udzieli ślubu mnie i moim licznym mężom XD A już wracając do tematu....

Wcale się nie dziwię, że Mira wpadła przez "Cry"... ludu, teledysk jest arcydziełem, no nie mam słów. I choreografia (kiedy oni mieli złą?) i pomysł z podwodnymi ujęciami.... taniec podwodny Joonka... te jego niemalże baletowe ruchy..... stroje... no i sama piosenka... Tak...

mira napisał/a:
<ciągle ma przed oczyma Lee Joona śpiewającego w wannie >

Za pierwszym razem, nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać XD Tak samo przy trotowej wersji "Oh Yeah" by Joon & lider....

A teraz... uwaga... będę się zachwycać nowymi piosenkami...
- 다시 / Again - khdefusefhsufhg.....nie mogę przestać słuchać, Yae mi świadkiem, ze pokochałam piosenkę od pierwszej minuty.... Ja chcę to już zobaczyć na żywo *___*
- 돌아올 수 없는 / Can't Come Back - G.O się postarał i skomponował cudną piosenkę~ I ten gratis w postaci głosu Joona na początku~~~
- You - tym razem kompozycja Wtorka, znaczy się Thundera... no i też dobra piosenka...

Mimo całej miłości, jaką ich darzę, nie spodziewałam się, ze wszystkie 3 piosenki pokocham z miejsca... Zaskoczyli mnie bardzo na plus... A +... Tylko czemu wszystkie piosenki opowiadają o odrzuconej miłości? Aż tak Wam źle?

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2011-03-23, 23:05   

<odwyk szlag trafił i mira przywędrowało znowu tutaj> ach... wiem, mam słabą wolę

Iiverin napisał/a:
Tak samo przy trotowej wersji "Oh Yeah" by Joon & lider...
a jak pięknie ta wersja brzmi z telefonu :^^:

Co do nowych utworów <tak, tak :tańczy: niedługo będzie mogła je usłyszeć na tej pięknej, lecącej do niej z Korei płytce> kocham je wszystkie tyle, że przez ostatni dzień nie męczę Again (piosenka dzięki której Wtorek jest już na parterze!!!) a piosenkę pana z parteru czyli "You". "Again" uwielbiam, byłam przez ten utwór męczona przez BARDZO długi czas... a występy chłopaków z tą piosenką... <na chwilę odpłynęła> no ja się nie dziwię, że powoli, pojedynczo wychodzą z tej piwnicy ;) Co do ostatniej piosenki Can't Come Back refren puszczam mojemu koledze jak nie mam siły tłumaczyć mu po raz setny różnicy między Koreańczykami, a Japończykami... a tak na poważnie, czy ja już nie wspominałam, że uwielbiam wszystkie trzy utwory?

Ach... mam tylko nadzieję, że Mir szybko wróci do chłopków bo mimo tego że cała czwórka dawała z siebie wszystko podczas promocji Again to jednak czegoś, lub kogoś mi na scenie brakowało... A tak poza tym to słodkiego ma tego pieska ;)

Leesh 
Azjomaniaczka

Wysłany: 2011-11-24, 13:08   

Ja ich pokochałam jak ich zobaczyłam i usłyszałam w piosence "Mona Lisa". Wpadłam po uszy. Jeszcze ich nie rozpoznaję (moze oprócz lidera :D ) ale już ich wszystkich uwielbiam.
A tę piosenkę zobaczyłam i usłyszałam tylko dzięki Iiverin :D <Dzięki, Kochana, dzięki>

Tak mnie wzięło, że chyba kupię sobie ich płytę. Na razie słucham tylko na YT, ale już mi mało.

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2013-02-20, 19:14   

Dziobaki! Pewnie widziałaś, ale jak się dzielić z ludźmi, którzy tego nie widzieli to się dzielić :D zresztą ma się czym Lee Joonek pochwalić XD
Lee Joon tańczący do Wild Eyes zespołu Shinhwa czyli mój ulubiony członek MBLAQ tańczący do mojego ulubionego zespołu koreańskiego... kocham <3

http://www.youtube.com/watch?v=wvUz3I9tIco

Nene 

Wysłany: 2013-02-23, 22:00   

Jeden z ulubionyh zespołow(chociaż mam ich trochę >D )
Ich muzyka łatwo wpada w uho i ciężko się oderwac jak już zacznie się słuha. Moi ulubieńcy to Seungho i Lee Joon a najmniej lubię Mira.Jego zachowanie mnie denerwuje a ostano jeszcze bardziej kiedy oglądałam Idol and romantic.
Do tego są zabawni a variety z nimi to masa śmiechu np sesame player czy hello aby.

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2013-06-04, 10:08   

Dla tych co jeszcze nie widzieli, nowy teledysk MBLAQ:
http://www.youtube.com/wa...d&v=dTDmIiGLFEw

Co sądzę? Ano nic nie sądzę bo zachwycam się Lee Joonem, a reszta nie zwróciła mojej uwagi~

one-chan

Wysłany: 2013-06-04, 11:31   

Co tu dużo pisać. Świetna piosenka i świetny teledysk;) Chociaż jak pierwszy raz jej słuchałam, to wydawała mi się trochę niepasująca do MBLAQ. Ale po którymś kolejnym przesłuchaniu już jestem zakochana :) :) :)

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2013-06-04, 15:39   

A ja się zawiodłam ;/ Brakowało mi tego czegoś, tego elementu 'emblakowości'... Najgorsze dla mnie jest to, że jak przesłuchałam cała płytę, to okazało się, że "Smoky girl" wypada najlepiej... Nie wiem, no nie mogę się na razie do tego przekonać, poczekam na live... (i żeby nie było, MBLAQi normalnie kocham, ale teraz coś mi nie pasi)

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2013-06-04, 18:34   

iiverin napisał/a:
Najgorsze dla mnie jest to, że jak przesłuchałam cała płytę, to okazało się, że "Smoky girl" wypada najlepiej...
świat się wali... co do mblaqów to nie zgadzam się z dziobakami... ja mówię, świat się wali, ratuj się kto może~!!! :shock: ale tak serio, to właśnie mi się album bardzo spodobał, a "Smoky girl" wypada tak sobie przy reszcie utworów, są gorsze i lepsze. Choć do teledysku i piosenki musiałam się przekonać po jakimś 10. wgapianiu się w Lee Joona to do całego albumu przekonałam się od razu... Ja Ci mówię, dziobak, świat się wali, pierwszy raz co do debili junior mam inne zdanie niż ty~~

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2013-06-04, 18:59   

mira napisał/a:
Ja Ci mówię, dziobak, świat się wali, pierwszy raz co do debili junior mam inne zdanie niż ty~~
Coś w tym jest O.o Oby tylko to nie skutkowało naszym rozwodem X3

A tak btw. wyglądu panów - SeungHo bardzo ładnie w tej platynce, aczkolwiek Wtorek i róż nie do końca do mnie przemawia X3

Firsa7 
Firsa7

Wysłany: 2013-06-04, 21:21   

Podoba mi się nowy album, szczególnie to, że jest bardziej w klimacie r&b.
To co mnie najbardziej zszokowało to... ekhm... fryzura G.O po spotkaniu z kosiarką xD nie twierdzę, że jest źle, ale po prostu dziwnie inaczej i muszę się przyzwyczaić. Poza tym róż Thundera i fryzurka Mira w tym fragmencie mv, gdy nosi okulary o_o.
Joon... mamusiu, spraw żeby Joon został moim mężem *_*

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2013-06-04, 22:15   

iiverin napisał/a:
Coś w tym jest O.o Oby tylko to nie skutkowało naszym rozwodem X3
dziobaki po takiej "przysiędze małżeńskiej" to rozwód wyjechał na Karaiby... nie pozbędziesz się mnie tak łatwo :P
Ty wiesz iiv, że ja mam słabość do różowych włosów więc :D poza tym, ptasiego blondu Jun Jina i tak nic nie pobije w tym roku :P

Firsa7 napisał/a:
To co mnie najbardziej zszokowało to... ekhm... fryzura G.O po spotkaniu z kosiarką xD
wiem co to była za kosiarka, możemy iść ją zniszczyć! :evil:

munika 

Wysłany: 2013-06-06, 21:10   

Firsa7 napisał/a:

To co mnie najbardziej zszokowało to... ekhm... fryzura G.O po spotkaniu z kosiarką xD

I chyba nie tylko fryzura G.O. spotkała się z kosiarką... Myślę tu o ciuchach, które mają "wywietrzniki" na ramionach...

Odpowiedz do tematu