Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2pm
Autor Wiadomość
meevi

Wysłany: 2010-07-06, 21:29   2pm

2PMto koreański zespół muzyczny. Początkowo w zespole było siedmiu członków, ale aktualnie jest ich sześciu. Są związani z JYP Entertainment. Obecni członkowie to: Junsu, Junho, Nichkhun, Taecyeon, Wooyoung i Chansung. Swoją aktywność rozpoczęli w 2008 roku.

Członkowie

Junsu (준수)
Pełne imię: Kim Junsu (김준수)
Data narodzin: 15.01.1988
Pozycja: Główny wokal

Urodził się w Taegu, Korea Południowa. Przed karierą wokalisty Junsu pisał wiersze i teksty piosenek. Na początku swojej kariery wstąpił do wytwórni YG Entertainment, a następnie do JYP Entertainment.

Nichkhun (닉쿤)
Pełne imię: Nichkhun Buck Horvejkul (นิชคุณ หรเวชกุล)
Data narodzin: 24.06.1988
Pozycja: Wokal

Nichkhun ma tajlandzkie i chińskie korzenie, jednak urodził się w Rancho Cucamonga w Stanach Zjednoczonych. Studiował w Nowej Zelandii, a czas swojego dzieciństwa spędził w Tajlandii. Po powrocie do USA w celach kontynuowania nauki w liceum wziął udział w Festiwalu Muzyki Koreańskiej w Los Angeles i wstąpił do JYP Entertainment.

Taecyeon (택연)
Pełne imię: Ok Taecyeon (옥택연)
Data narodzin: 27.12.1988
Pozycja: Główny raper

Urodził się w Seulu w Korei Południowej. W wieku kilku lat wyemigrował razem ze swoją rodziną do Bedford w Massachusetts. Swoją karierę rozpoczął w Nowym Jorku w amerykańskim oddziale JYP Entertainment pracując jako model. Wziął udział w Superstar Survival, ale jako pierwszy został wyeliminowany. Jego aktorskim debiutem był występ w "신데렐라 언니" ("Cinderella's Sister") wraz z Moon Geun Young i Chun Jung-myung.

Wooyoung (우영)
Pełne imię: Jang Wooyoung (장우영)
Data narodzin: 30.04.1989
Pozycja: Główny wokalista

Urodził się w Pusan, Korea Południowa. Do JYP Entertainment dołączył przez nagrania MGoon's JYP, gdzie zdobył pierwsze miejsce pokonując 5 000 innych uczestników. Przed karierą w 2PM zadebiutował z Yoobin z zespołu Wonder Girls.

Junho (준호)
Pełne imię: Lee Junho (이준호)
Data narodzin: 25.01.1990
Pozycja: Główny wokalista

Urodził się w Ilsan, Korea Południowa. Do JYP Entertainment dołączył po wygranej w "JYP's Superstar Survival" w 2006 roku. Aktualnie Junho bierze udział w programie sportowym Dream Team 2.

Chansung (찬성)
Pełne imię: Hwang Chansung (황찬성)
Data narodzin: 11.02.1990
Pozycja: Wokalista, raper

Chansung brał udział w "Unstoppable High Kick" poprzedzając jego debiut w 2PM. Po dwóch próbach dołączenia do JYP Entertainment został zaakceptowany.
Ostatnio zmieniony przez meevi 2010-07-06, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 21:32   

Kocham moich braci miłością wielką, a wręcz ogromną. Piosenki wszystkie lubię. A ich kocie ogonki i kręcenie dupciami w "Boo Peep" jest mrrruu~ Kogo najbardziej lubię? Woo <3 I zakochałam się w ich parodii "Youre beautiful". Urocze są niektóre momenty. Ale nie napiszę już jakie, bo jak ktoś nie oglądał, to mu radochę zepsuję XD

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 21:42   

hahaha xDDD
oglądałam... i masz racje.. rozbrajają >D <nic wiecej nie mowi>
a w Wild Bunny jak się pośmiać idzie ~~
mój ulubieniec?Khuniee ~~ dzieki niemu poznałam 2pm, bo siedzial w Star Kingu czesto , a ja zaciekla fanka tego programu i jego prowadzacego Kang o Dong'a :3

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 22:02   

kibumowa napisał/a:
a w Wild Bunny jak się pośmiać idzie ~~~

Pewno, że się da~! Ale wtedy wszyscy jakoś tak.. identycznie wyglądali xD"

Zabić mnie, bo nic nie wspomniałam o dupie Junsu i jego głosie, a więc DUPA JUNSU I JEGO GŁOS~! < 3!

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-06, 22:11   

Ach, 2pmki <3 Jedna z moich miłości k-popowych.. Tylko ciężko mi wybrać ulubieńca.. Ja ich wszystkich bardzo mocno kocham, ale tak naj to chyba Junsu i Woo... później Junho i Khun i na końcu Taek i Chansung.. Jaya nie uważam za część 2PM, bo poznałam ich już po odejściu lidera, a podczas oglądania 3 odcinków Wild Bunny Jay najbardziej mi przeszkadzał.
Co do piosenek - A&A, Kidaridaga Jichinda (Tired of waiting), Without U, Don't Stop Can't Stop, I hate you, Gimme the Light i Back 2 U - to są chyba te, które mogę ciągle słuchać. I Junsowe "Nunyi Kkot" <3

Bardzo polubiłam chłopaków za ich naturalność, za to, że zawsze są skorzy do zabawy ; ) Taki zgrany, pozytywny zespół : ) Na razie tyle...

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 22:56   

Cytat:
Bardzo polubiłam chłopaków za ich naturalność, za to, że zawsze są skorzy do zabawy ; ) Taki zgrany, pozytywny zespół : )

dokladnie.. chlopcy są jako jeden z niewielu zeposlow , ktore teraz rządza koreanska sceną muzyczną, naturalny ^^ i to im sie chwali !!

Odpowiedz do tematu