Sparklący Konkurs Złotej Jaszczurki!

Sprawy ogólne grupy
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
avalia
Szefowa
Sparklący Konkurs Złotej Jaszczurki!

#1 Postautor: avalia » 2018-01-12, 14:20

:jaszczurka: Ponieważ gadzinowej rodzinie zaczyna mijać dziesiąty roczek, chciałabym ogłosić kilka drobnych konkursów z nagrodami! :jaszczurka:

Konkurs trwać będzie właściwie rok, zaczął się już z dniem 8 stycznia 2018 i trwać będzie aż do 8 stycznia 2019 roku, kiedy to wyłonimy najaktywniejszych 2018 z wielu różnych obszarów :idea:

Przede wszystkim do konkursu zapraszam wszystkich użytkowników forum! Najbardziej aktywny(ni) zostaną wynagrodzeni <3
Zasady są proste, spośród wytypowanych przez cały rok cheerleaderek, wybierzemy najaktywniejszą z nich. Jeśli przez cały rok wysunie się na prowadzenie tylko jeden użytkownik, wynik będzie wiadomy; w przeciwnym razie wyboru dokonamy poprzez ankietę.

Oczywiście do zabawy również zapraszam całą gadzinkową rodzinę ;D Tu nagrodę będzie można zdobyć w kilku konkurencjach!
1. Władca piosenki :muza: - nagroda przypadnie najaktywniejszemu w dziale z teledyskami! Krótko mówić, wygrywa osoba z największą ilością wydanych klipów w ciągu roku ;)

2. Krytyk filmowy :tralala: - o dziwo nie chodzi o wystawieniu kilku recenzji dla filmów, a o ich dogłębne zgłębienie...znaczy przetłumaczenie. Gadzinka z największą ilością zrobionych filmów wygrywa tą konkurencją ;D

3. Złote palce :!: - nagroda dla najaktywniejszego tłumacza w dziale z dramami! Liczyć się będzie ilość przetłumaczonych linijek :D

4. Tęczowa jaszczurka - to nagroda, która przypadnie jaszczurce, wybranej w ankiecie przez naszych użytkowników!!! Ciekawe, która gadzinka jest tu najbardziej popularna...

5. Żelazne wsparcie :tadaa: - nie da się ukryć, że bez całego wsparcia helperów daleko byśmy nie zaszli, dlatego i tu nie może zabraknąć nagrody! Najbardziej pomocnych helperów, wybierzemy poprzez to jak wspierali tłumaczy przez cały rok (będą brane pod uwagę kontrole ekipy oraz powstanie ankieta).

6. Cuda spod łuski :o - koncerty, programy i inne mniej lub bardziej zdefiniowane rzeczy, a przecież to też wymaga pracy! Jeszcze nie wiem jak to podliczymy ale na pewno warto i tu popracować ;)

Jeśli chodzi o nagrody to niestety nie można liczyć na wycieczkę po Azji czy coś takiego, ale jaszczurowe gadżety, azjatyckie przysmaki i inne sparkle na pewno się znajdą ;)

Ostatnio zmieniony 2018-01-12, 15:35 przez avalia, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Bardziej pusty niż łzy komedii, bardziej niż ktokolwiek inny.

Awatar użytkownika
dzosa
Szefowa
#2 Postautor: dzosa » 2018-01-12, 14:33

Ale kusisz, zwłaszcza tym kolorkiem :) Tak sobie myślę, co by zrobić najwięcej "linijków" dramek i zgarnąć przy okazji (jakimś cudem ;) tę główną nagrodę z ankiety :D
Zapraszam na drama online
_______
Moje tłumaczenia

Awatar użytkownika
Putek47
Dinozaur

#3 Postautor: Putek47 » 2018-01-12, 14:40

Konkurs który trwa ponad rok. O matko. Życzę wam dużo samozaparcia!
~Broken man~

Awatar użytkownika
avalia
Szefowa
#4 Postautor: avalia » 2018-01-12, 15:03

Putek47 pisze:Konkurs który trwa ponad rok. O matko. Życzę wam dużo samozaparcia!
Nie cały rok już :D Ale dzięki temu daję wszystkim szansę a nie tylko grupce osób, która ewentualnie ma czas przez najbliższy miesiąc ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
tomasia
~cheerleaders~

#5 Postautor: tomasia » 2018-01-12, 15:06

avalia pisze:daję wszystkim szansę a nie tylko grupce osób, która ewentualnie ma czas przez najbliższy miesiąc

Świetny pomysł :) Zarówno z samym konkursem, jak i czasem trwania. Szanse wyrównane, a jaki doping! Super. Trzymam kciuki za wszystkich.

kinoshita
~cheerleaders~

Re: Sparklący Konkurs Złotej Jaszczurki!

#6 Postautor: kinoshita » 2018-01-12, 16:17

avalia pisze:
4. Tęczowa jaszczurka - to nagroda, która przypadnie jaszczurce, wybranej w ankiecie przez naszych użytkowników!!!

... a już myślałem, że to nagroda dla PT Tłumaczki z największą ilością wydanych filmów z gatunku BL... :P

Awatar użytkownika
Szmaterlok
Rodzynkowy ogórek

#7 Postautor: Szmaterlok » 2018-01-12, 17:17

Roczny konkurs to bardzo dobry pomysł. Zachęci to ludzi do systematycznego pielęgnowania hobby xD No i osobiście mnie kusi tęczowa jaszczurka. Trzeba się postarać xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Gabcia
~cheerleaders~

#8 Postautor: Lady_Gabcia » 2018-01-12, 18:49

avalia pisze:4. Tęczowa jaszczurka - to nagroda, która przypadnie jaszczurce, wybranej w ankiecie przez naszych użytkowników!!! Ciekawe, która gadzinka jest tu najbardziej popularna...
Przeczuwam zwycięzcę już teraz. :o :kiss: :tańczy:
Ostatnio zmieniony 2018-01-12, 19:00 przez Lady_Gabcia, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ronnie
Jaszczurka
#9 Postautor: ronnie » 2018-01-12, 19:00

Lady_Gabcia pisze:
avalia pisze:4. Tęczowa jaszczurka - to nagroda, która przypadnie jaszczurce, wybranej w ankiecie przez naszych użytkowników!!! Ciekawe, która gadzinka jest tu najbardziej popularna...
Przeczuwam zwycięzcę już teraz. :o :kiss: :tańczy:

Hehe :D Ja też :P

Awatar użytkownika
Jorian
Jaszczurka

#10 Postautor: Jorian » 2018-01-14, 20:12

Ooooooooooo matko! No tak, widzę, że czas brać ogon w troki i olać życie osobiste :XD: :XD: :XD:

kinoshita pisze:... a już myślałem, że to nagroda dla PT Tłumaczki z największą ilością wydanych filmów z gatunku BL...

Byłoby fajnie :P

Aviś wie, jak zamieszać w jaszczurkowisku! :jaszczurka: :jaszczurka:

Awatar użytkownika
avalia
Szefowa
#11 Postautor: avalia » 2018-01-14, 20:17

Jorian pisze:Ooooooooooo matko! No tak, widzę, że czas brać ogon w troki i olać życie osobiste :XD: :XD: :XD:
Tylko bez przesady ^^'

Jorian pisze:Aviś wie, jak zamieszać w jaszczurkowisku! :jaszczurka: :jaszczurka:
Staram się by nie było nudno i monotematycznie :zlo: A jeśli kogoś to zmotywuje chociaż trochę to będzie super <3
Obrazek