Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DBSK / TVXQ / Tohoshinki & HoMin/JYJ
Autor Wiadomość
iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-04, 22:35   DBSK / TVXQ / Tohoshinki & HoMin/JYJ

Nie będę się chwalić, ale z tego zdjęcia mam zrobione puzzelki, które wiszą nad łóżkiem *__* Yae : *

Temacik Szynkowy czas zacząć! A od czego? Myślę, że najpierw dobrze by było wyjaśnić, skąd w ogóle się panowie i ich nazwa wzięli. Jako zespół o największej liczbie fanów na świecie (przy okazji pobili rekord) znani są pod 3 nazwami:
- TVXQ (Tong Vfang Xien Qi / 東方神起) - Chiny
- DBSK (Dong Bang Shin Ki / 동방신기) - Korea
- Tohoshinki - Japonia
* Szynki - nadane przez polski fandom *
Wszystkie te nazwy można przetłumaczyć jako "Bogowie powstają na wschodzie" (ang. Rising Gods of the East), co moim zdaniem świetnie do nich pasuje ^ ^
Chłopcy zadebiutowali pod skrzydłami zUego SM Entertainment w 2003 roku w Korei i w 2005 roku w Japonii. Pobili masę róźnych rekordów w związku ze sprzedażą płyt w Japonii, zdobyli masę nagród i podbili serca tysięcy a może milionów fanów ^ ^
Niestety wydanie kompilacji "Best Selection 2010" było jak na razie ostatnim wspólnym projektem panów ;__; Trio JaeChunSu (JYJ) pozwało SMEnt i zerwało kontrakt, pozostając jednak ciągle we współpracy z japońskim Avexem. Changmin i Yunho zostali w SMEnt i kontynuują swoje aktywności. Za to JYJ miał niedawno koncert w ramach podziękowania dla fanów za ich wsparcie. A teraz siedzą sobie w LA (Junsu tymczasowo leży w szpitalu) i nagrywają płytę z Kanye Westem - mam na ten temat bardzo niepochlebne zdanie, ale powinnam być teoretycznie obiektywna podczas tworzenia tematu ; )

Przejdę teraz do przedstawienia członków zespołu (wg starszeństwa ^ ^) ; )

Hero Jaejoong
Imię sceniczne: YoungWoong Jaejoong (영웅재중) * Youngwoong oznacza to samo co Hero, czyli bohatera ; ) *
Prawdziwe imię: Kim Jaejoong (김재중)
Przed adopcją: Han Jaejoon (한재준)
Data urodzenia: 26.01.1986
Miejsce urodzenia: Chungnam
Hobby: Gry komputerowe, gotowanie, komponowanie, gra na pianinie

Dziabądżek jest moim ulubieńcem, o czym większość zapewne już wie : ) Kocham go za głos, wygląd i to, jaki jest szalony : ) W pewnym programie stwierdził, że jest najdziwniejszą osobą, jaką zna - nie spotkał jeszcze mnie X3
Z ciekawostek - lubi kolczyki i tatuaże, dowód tutaj --> >klik< (teraz ma już 'udoskonaloną' wersję tego tatuażu, bardziej wypaśną X3 i jeszcze jeden na piersi *__* "Always keep the faith"). Ze względu na swoje kulinarne umiejętności i to, że zawsze się opiekuje resztą zespołu, nazywany jest zespołową Ummą - mamuśką X3
Głośno było w związku z informacją o jego adopcji, miał też przerwę, kiedy uszkodził sobie nogę na treningu... Przyjaźni się z Hyunem z SS501 i wieloma innymi znanymi osobami ; ) Ale u niego ostatnio pomieszkiwał~~

JJej ma też na koncie dokonania aktorskie - zagrał w filmie "Heaven's Postman", a ostatnio można go było oglądać w japońskiej dramie "Sunao ni Narenakute".

U-know Yunho
Imię sceniczne: U-know Yunho (유노윤호)
Prawdziwe imię: Jung Yunho (정윤호)
Data urodzenia: 6.02.1986
Miejsce urodzenia: Gwangju
Hobby: Muzyka, czytanie, sport, komponowanie

Yunho jest liderem i zespołowym Appa - tatuśkiem : ) Jego najsilniejszą stroną (poza wyglądem ; ) ) jest taniec. Jakiś czas temu został doceniony i wybrany jako jeden z tancerzy, którzy przez swoje występy odda cześć zmarłemu Królowi Popu - Michaelowi Jacksonowi.
Yunho próbował się też realizować aktorsko - zagrał w dramie "Heading to the ground", a ostatnio został wybrany do udziału w musicalu "Goong". Yunho jako książę Shin? Muszę to zobaczyć < 3
Zapomniałabym o bardzo ważnym wydarzeniu! W 2006 roku pewna antyfanka podała mu napój z cyjanoakrylanem... Yunho został odwieziony do szpitala. Nie oskarżył jej o nic, a powinien >_<

Micky Yoochun
Imię sceniczne: Micky Yoochun (믹키유천)
Prawdziwe imię: Park Yoochun (박유천)
Data urodzenia: 4.06.1986
Miejsce urodzenia: Seul
Hobby: Komponowanie, pisanie piosenek, gra na pianinie, RCar

Ah~~ Chunnie < 3 Na dzień dzisiejszy jest u mnie zaraz po JJeju. Ma taki wyjątkowy głos... Tylko często fryzjerzy go krzywdzą >_< A on ma taką przystojną twarz...
Bardzo podobał mi się jego duet z Jaejoongiem. Wszystkie piosenki, jakie wspólnie wykonywali później na żywo były takie pełne, widać, że są prawdziwymi bratnimi duszami ^ ^
Teraz czekam do września na dramkę z nim, "Sungkyunkwan Scandal", którą będę też tłumaczyć ; ) A teraz można go oglądać w keitai dramie, "Beautiful Love".

Xiah Junsu
Imię sceniczne: Xiah Junsu (시아준수)
Prawdziwe imię: Kim Junsu (김준수)
Data Urodzenia: 15.12.1986 (zarejestrowany 1.1.1987)
Miejsce urodzenia: Gyeonggi
Hobby: Piłka nożna, gra na pianinie

Nazywany Delfinem (chyba ze względu na głos) i Kaczym Tyłkiem XD Ostatnio wydał singiel solowy "Xiah", który promuje piosenka "Intoxication". Niedawno zarobił też 2 nagrody za musical "Mozart", w którym zagrał główną rolę. Tutaj zdjęcie z wycharakteryzowanym Junsu: fotka

Max Changmin
Imię sceniczne: ChoiKang Changmin (최강창민)
Prawdziwe imię: Shim Changmin (심창민)
Data urodzenia: 18.02.1988
Miejsce urodzenia: Seul
Hobby: Muzyka, śpiewanie, jedzenie

Jest maknae zespołu, czyli najmłodszym członkiem. Obecnie pracuje nad dramą "Paradise Ranch".
Z jakiegoś powodu jego lubię najmniej z zespołu, dlatego też cienko z ciekawostkami : ) Może ktoś uzupełni.

Saa... przejdźmy teraz do dyskografii ^ ^

1.Albumy koreańskie:
* Tri-Angle (2004)

* Rising Sun (2005)
* "O"-正.反. 合. (2006)
* MIROTIC (2008)

2. Albumy japońskie:
* Heart, Mind and Soul (2006)
* Five in the Black (2007)
* T (2008)
* The Secret Code (2009)

3. Albumy specjalne
* Christmas Gift from 동방신기 (2004)
* Best Selection 2010 (2010)

4. Single koreańskie
* Hug (2004)
* The Way U Are (2004)
* Hi Ya Ya 여름날 (2005)
* Show Me Your Love - ft. Super Junior (2005)
* Fighting Spirit of Dong Bang (2006)
* Yeo Haeng Gi / 여행기 (2007)

5. Single japońskie
* Stay With Me Tonight (2005)
* Somebody To Love (2005)
* My Destiny (2005)
* Asu wa Kuru Kara (2006)
* Rising Sun / Heart, Mind and Soul (2006)
* Begin (2006)
* Sky (2006)
* Miss You - "O"‐正・反・合 (2006)
* Step By Step (2007)
* Choosey Lover (2007)
* Lovin' You (2007)
* SUMMER~Summer Dream/Song for you/Love in the Ice~ (2007)
* SHINE / Ride On (2007)
* Forever Love (2007)
* Together (2007)
* Purple Line (2008)
* Two hearts / WILD SOUL (CHANGMIN) (2008)
* Runaway / My Girlfriend (YUCHUN) (2008)
* If...!? / Rainy Night (JUNSU) (2008)
* Close to you / Crazy Life (YUNHO) (2008)
* Keyword / Maze (JEJUNG) (2008)
* Beautiful You / 千年恋歌" (2008)
* Doushite Kimi Wo Suki Ni Natte Shimattandarou? (2008)
* 呪文 -MIROTIC- (2008)
* Bolero (2009)
* Survivor (2009)
* Share the World/We Are ! (2009)
* Stand by U (2009)
* COLORS ~Melody and Harmony~ / Shelter (Jaejoong i Yoochun, 2009)
* BREAK OUT! (2010)
* Toki o Tomete (2010)

A teraz czas na to, co fangerle lubią najbardziej ^ ^ Teledyski! (nie wszystkie ; ) )

~Koreańskie~
* Hug
* Tri-Angle (z BoA i TraX)
* Rising Sun
* "O"-正.反.合
* Balloons - najsłodszy i najbardziej schizowy teledysk Szynek XD
* Mirotic - a to teledysk do piosenki, przez którą wiele osób zaczęło czcić Szyneczki
* Wrong Number
* Picture of you

~Japońskie~
* Stay with me tonight
* Somebody to love
* My Destiny
* Asu wa kuru kara
* Rising Sun
* Begin
* Sky
* Miss You
* Step by step
* Choosey Lover
* Lovin' you
* Summer Dream
* Shine
* Forever Love
* Last Angel (z Kodą Kumi)
* Together
* Beautiful you
* Doushite Kimi Wo Suki Ni Natte Shimattandarou?
* Bolero
* Survivor
* Kiss the baby sky
* Share the world
* Stand by U
* Colors - Melody and Harmony (JJej i Chunnie)
* BREAK OUT!
* Toki o tomete
* Intoxication (Junsu)

A na koniec troszku występów live < 3

* Maze (Jaejoong)
* Darkness Eyes (~T~ Tour)
* Mirotic (japońska wersja w Tokyo Dome podczas koncertu The Secret Code Live)
* Beautiful Thing (Junsu)
* Love bye love (solo Yoochuna na koncercie Mirotic)
* Love in the Ice (~T~ Tour...the Black Tour)
* Wild Soul (solo Changmina)
* Checkmate (solo Yunho, urywek z dramy "Heading to the Ground")
Ostatnio zmieniony przez iiverin 2011-02-22, 02:03, w całości zmieniany 12 razy  

Yae 
GACKTofil

Wysłany: 2010-07-04, 22:53   

No, a ja postanowiłam coś tu napisać~!

Um... Pierwszy raz zetknęłam się z DBSK, a raczej zostałam zetknięta przez płetwę *patrzy wymownym wzrokiem*, jakieś parę miesięcy temu. Zostałam zaatakowana mirotisiem i miałam lekką fazę na nich, lekką! xD
I, o dziwo, nie miałam większych problemów z rozpoznawaniem ich, ale gorzej było z wymową imienia Yoochuna, więc narodził się ,,przychlat". Nie mogę patrzeć na niego na pv-ce do mirotisia. >< Ale zdarza mu się mieć ładne fryzury, które podkreślają to i owo w jego twarzy.
Moim ulubieńcem jest natomiast lider. :D

Yuzuru Hanyu<3

Tak mi idą tłumaczenia~

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-04, 22:55   

Ale ja Cię zaczęłam skutecznie leczyć z określenia "Przychlast", prawda? : ) I wcale to nie była moja płetwa XDD
A co do fryzur Chunniego.. no niestety ma kiepskiego fryzjera, chociaż te doczepiane włoski na koncert JYJ robiły wrażenie ^ ^

Oczywiście więcej napiszę tam na górze, tak ładnie zbiorę wszystko i w ogóle...

Yae 
GACKTofil

Wysłany: 2010-07-04, 22:58   

Iiverin napisał/a:
Ale ja Cię zaczęłam skutecznie leczyć z określenia "Przychlast", prawda? : ) I wcale to nie była moja płetwa XDD
A co do fryzur Chunniego.. no niestety ma kiepskiego fryzjera, chociaż te doczepiane włoski na koncert JYJ robiły wrażenie ^ ^

Zaczęłaś. No właśnie, zaczęłaś... :twisted:
Oj te włoski *rozpływa się*, łał.
Ale ja mam propozycję~! Wybijmy większość fryzjerów~!

meevi

Wysłany: 2010-07-04, 23:11   

Yae napisał/a:
Moim ulubieńcem jest natomiast lider.

Yae popieram ^^
Uknow jest boski~~ <ślinotok>

DBSK bardzo lubię, nie tylko za wygląd ;p i za wokal, ale i za taniec... Naprawę nim nieraz powalają <zwłaszcza UKNOW:3>

milka 

Wysłany: 2010-07-05, 08:15   

Szyneczki znam dopiero kilka miesięcy ale moje serce podbili od pierwszej piosenki jaką słyszałam. A gdy obejrzałam teledysk Mirotic wpadłam po same uszy w ich twórczość.
Z zespołu najbardziej lubię chyba Maxa chociaż przy nich ciężko jest wybrać bo każdy w tym zespole jest boski.

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-07-05, 11:19   

Ja jakoś tak ani za nimi nie latam, ani też nic do nich nie mam. Na początku była po prostu trauma, bo po raz pierwszy zetknęłam sie z nimi w surnym Sp o fanfiku yaoi i nawiedzonym domu czy coś takiego - trauma murowana. W sumie to jak zaczełam słuchać tak od czasu do czasu jakichs koreańskich kawałków okazało sie, że takie Mirotic jest lepsze od większosci i dostali u mnie plusa. W sumie potem jeszcze Yae w SunaNare mi się podobał - to dlatego, ze jego postać i tak używała mózgu częściej niż inne postaci XP *i jako jedyny nie kochał Nakajiego XD?*

Poza tym, to sprawdzone, nawet DBSKowym laikom podoba sie ten wystep:
http://www.youtube.com/watch?v=Mc_AXitiQdw

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-07, 20:39   

Łaaa... chyba dopieściłam już temat X3 Nie wiem, co jeszcze dodać... Teraz czekam na Wasze wypowiedzi ^ ^

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-07, 21:26   

Mój pierwszy koreański zespół. Dzięki nim się zaczęła moja faza na muzykę tego kraju. Pierwszą miłością był Dziabłok, którego porzuciłam dla Śledzia <3 Junsu jak dla mnie jest jedyny w swoim rodzaju i o *u* Ulubione piosenki - "Love in the ice" i "Wrong Number".

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 22:32   

Iiverin napisał/a:
Kanye Westem - mam na ten temat bardzo niepochlebne zdanie, ale powinnam być teoretycznie obiektywna podczas tworzenia tematu ; )

Ja ci już coś powiedziałam na ten temat, jak się spotkałysmy ^^
z całym szacunkiem dla szynek, to kurna się zpsili i poszli na komerche, ale to moje zdanie ^^

Cytat:
Dziabądżek jest moim ulubieńcem, o czym większość zapewne już wie : ) Kocham go za głos, wygląd i to, jaki jest szalony : ) W pewnym programie stwierdził, ze

jest najdziwniejszą osobą, jaką zna - nie spotkał jeszcze mnie X3

dokłanie.. nie spotkał jescze ciebie XD Dziobak w 7 obliczach ~~

Iiverin napisał/a:
Z ciekawostek - lubi kolczyki i tatuaże, dowód tutaj --> >klik< (teraz ma już 'udoskonaloną' wersję tego tatuażu, bardziej wypaśną X3 i jeszcze jeden na piersi *__* "Always keep the faith")
To jego tatuaaż ten na plecach? OO nie wiedziałąm, że dziabąg ma O.O *q*

Iiverin napisał/a:
Yunho jest liderem i zespołowym Appa - tatuśkiem : )

oo tak.. Appa jest stanowczo jednocześnie moim oppa :d ^^ mój ulubieniec z zespołu (może m.in. właśnie przez to, ze bardzo cenie umiejetnosci taneczne) i jednocześnie jedna z najmocniejszych konkurencji Kibuma ;p

Iiverin napisał/a:
ego najsilniejszą stroną (poza wyglądem ; ) ) jest taniec. Jakiś czas temu został doceniony i wybrany jako jeden z tancerzy, którzy przez swoje występy odda cześć zmarłemu Królowi Popu - Michaelowi Jacksonowi.
no chłopak ma u mnie MEEEEEEEGGAAAAA plusa (wowxd)... Ja jestem wychowana na muzyce MJ i mam na jego pkt. również hopla od wielu wielu lat, wiec Uknow wiedział jak sobie znaleźć miejsce u mnie w sercu :3

Iiverin napisał/a:
Ah~~ Chunnie < 3 Na dzień dzisiejszy jest u mnie zaraz po JJeju. Ma taki wyjątkowy głos... Tylko często fryzjerzy go krzywdzą >_< A on ma taką przystojną twarz...

Dokładnie.. fryzjerzy go krzywdzą nieraz.. i to bardzo --" a głos ma boski ^^

Iiverin napisał/a:
. Tutaj 2 zdjęcia z wycharakteryzowanym Junsu: fotka
o zesz O_O niezle ^^
Junsu , to moj ulubieniec zaraz po Uknowie w Szyneczkach ~~ bardzo lubie jego głosik :3

Iiverin napisał/a:
Z jakiegoś powodu jego lubię najmniej z zespołu, dlatego też cienko z ciekawostkami : ) Może ktoś uzupełni.
Hmm.. Max był chyba pierwszym, na którego zwróciłam uwage w tym zepsole, ale szybko zszedł na ldaszy plan. Osobiście do niego nic nie mam (ojj.. chcialabym miec :33), ale nieraz mi się sztucznawy w niektorych programach wydaje. Wumuszany uśmiech itd. nie wiem, moze to przez to, ze jest maknae i sie krepuje trochu ~~

Tak i ja się przyznaje, ze zaczelam miec face na nich po Mirotic :3..
ale nie zawiodlam sie gdy przesłuchałam starsze utwory . Bardzo lubię O, Bolero i Rising Sun ^^
Co do Baloons.. normalnie nie mogłam się przekonać do nich z poczatku w tych całych kigurumi. zahocwywali się jak nie oni xD <wrazenia po przyzwyczajeniu sie do falujących klat, seksownie ociekających potem xd>

Może nie wielbię ich jak SuJu, ale z pewnością są u mnie na jednej z najwyższych pozycji w najlepzych zeposlach azjatyckich i raczej juz tam zostaną ^^

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2010-07-21, 16:52   

U mnie z Szynkami zaczęło się ponieważ koleżanka z akademika <patrz na górę w kierunku pierwszego, tytułowego posta> mnie nimi zastrzeliła i to jeszcze poszło z najcięższej broni bo z modelu Mirotic :P

Jeśli o mnie chodzi to są oni w mojej pierwszej koreańskiej trójce zaraz obok SuJu, Big Bang i 2PM (nie patrzcie tak na mnie, ja umiem liczyć tylko że te dwa zespoły dzielą to samo miejsce :gwizdze: ) ale muszę się do czegoś przyznać... Mirotic spadł u mnie z pierwszego jeśli chodzi o ich piosenki... jego miejsce zajęło Tri-Angle.
Co do członków zespołu to ja jeszcze sobie ich w kolejności nie ustawiłam... no dobra... przyznaję się... nie mogę po prostu wybrać...

Orari 

Wysłany: 2010-08-05, 09:04   

Bardzo ich lubię, zaczęło się od (oczywiście) albumu Mirotic, którym zaraziła mnie jedna koleżanka. Podoba mi się ich taniec, śpiew, ogólnie wszystko! Moim ulubieńcem jest Yunho, jak on tańczy, to normalnie się rozpływam...
Mój ulubiony zespół koreański, miałam już kilka innych ulubieńców, ale oni i tak cały czas są na pierwszym miejscu :)

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-10-21, 14:12   

W sumie sporo się ostatnio działo, płytki i koncerty JYJów, plotki o powrocie duetu HoMin pod oryginalną nazwą Szynek i takie tam, może znajdą się chętni do dyskusji, ale teraz małe info~

JYJe mają twittera! Znajdziecie ich pod nazwami:
Jaejoong mjjeje
Yoochun 6002theMicky
Junsu 0101xiahtic

meevi

Wysłany: 2010-10-22, 23:35   

Iiverin napisał/a:
płytki i koncerty JYJów

jakbys podala linki do jakiejs plytki, to bylabym wdzieczna ^^
moja znajoma z klasy tez bardzo lubi dziabąga i jego glos, wiec pewnie chcialaby posluchac ^^
a i nie ukrywam, że mnie ciekawi jak im poszlo ^^

Iiverin napisał/a:
plotki o powrocie duetu HoMin pod oryginalną nazwą Szynek i takie tam

słucham , że co proszę? *---* serio?!O.o Uknow I Maxik kminią? oo masz.. to ty tu zdawaj relacje, bom ciekawa :3

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2011-02-22, 02:13   

Dobra, zastój w temacie a i info nie uzupełnione na bieżąco, moja wina XDD

To co się od ostatniego posta zmieniło? Jak pewnie większość tu zaglądających wiem, HoMin wedle zapowiedzi powrócili pod nazwą Szynek z płytką (moim zdaniem dość nierówną jeśli chodzi o jakość) i jakoś sobie radzą. Ale słychać, jak bardzo brakuje 3 (moim zdaniem najlepszych) głosów... Mimo wsparcia rzeszy fanów to nie to samo...
gdyby jeszcze ktoś nie widział, teledysk:
(Why) Keep your head down

W sumie to więcej mam do powiedzenia na temat JYJów... jakoś przyzwyczaiłam się do ich ingliszowego albumu, pokochałam Empty bajdełej... a jak wydali "JYJ Music Essay - Their Rooms".... ahhh uwielbiam te piosenki, w pełni przez nich stworzone... Szczególnie "Mission" I "I.D.S" <3 3 Ballady też piękne, np. "Pierrot". Najwięcej kontrowersji wywołała piosenka bez tytułu Yoochuna, w której opisał historię zespołu i ich konfliktu z SME... Cieszę się, że wreszcie się odważył... i że chłopaki zaczęli o tym mówić... Już czas...
No i małe zwycięstwo ostatnich dni - sąd odrzucił kilka zarzutów SME, JYJe na razie bezpieczni ^ ^ Czekamy na wynik najważniejszego sporu....

Hmm... co jeszcze... ah, Junsu gra w musicalu "Tears of Heaven", który zbiera sporo pozytywnych opini, nawet wśród gwiazd i innych znanych człowieków x3 A Jaejoong na jesieni będzie grał w dramie o zjednoczonej Korei~

Dobra, poczekam, czy ktokolwiek ma ochotę ze mną tu rozmawiać XD

Kasienkaa 
Oegwa-uisa

Wysłany: 2012-06-11, 18:13   

Pokazała mi ich oczywiście płetwa Iiverin. Mirotic widzialam dlugo przed narodzinami mojej miłości do mrocznego Hyuka z Norazo. Czy tam do skosnej muzyki w ogole. Popatrzylam ze ladnie tancza, że jest tam czczony przez Żona Dziabąg i tyle.
Za to teraz, w obliczu sesji... no i po Księciu poddasza... Mirotcuje w najlepsze. Yucheon ma naprawde niezly glos :) lider wymiata w tańcu. A JJ to wiadomo :)
Micky słusznie zostal nazwany przychlastem, lol. Fryzjer musiał byc bardzo zazdrosny o jego fanki ze go tak krzydzil. W sumie troche dziwnie mi tak go ogladac po Ksieciu, ale jakos daje rade xD.

Idę Mirotic'owac dalej :)
넌 나를 웍해 넌 내게 빶여 넌 내게 밎여...

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2013-01-16, 16:43   

Okej, od dawna temat zdycha, ale ja własnie przechodzę reanimację i terapię na gg po obejrzeniu nowego teledysku Jaejoonga XD Jak pojawi się tekst i tłumaczenie, na pewno wstawię na forum...

A teraz wrzucam to, przez co od 16 nie mogę równo oddychać i idę dalej się katować:
http://www.youtube.com/wa...hgMop9HEwSiRyOR (muahaha, od razu playlista z 1 teledysku XD )

Jakieś opinie już są?

Odpowiedz do tematu