Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Junior
Autor Wiadomość
Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-07, 20:23   

O wow! Mv jest świetne, strasznie mi się podoba. Tak samo piosenka xD Ten motyw miłości w tle, chłopaki wyglancowani i sześciopak znaczy Siwon... No trzeba przyznać, że po "Sorry,sorry" i "Bonamana" nareszcie mamy coś nowego i bardzo się z tego cieszę xD
Oby tak dalej :D
Black Knight odcinek 1 - 100%

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 20:49   

Ano, kawał dobrej roboty zrobiły te moje misie :3
wreszcie się zmobilizowali po kryzysie w zespole i monza zobaczyc ich szczere i niewymuszone uśmiechy ^^

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-07, 21:06   

W ogóle klimat jest taki letni, wesoły. Takie Sudziorowe to jest <3 Od dawna czekałam na ten powrót, bo wesołe SuJu, to prawdziwe SuJu <3
I wszyscy wyglądają ładnie, nawet Shindong~! A 'Sześciopak' jakoś wymłodniał *u*
100% optymizmu, yeah~

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 21:34   

ciastek napisał/a:
W ogóle klimat jest taki letni, wesoły. Takie Sudziorowe to jest Od dawna czekałam na ten powrót, bo wesołe SuJu, to prawdziwe SuJu
I wszyscy wyglądają ładnie, nawet Shindong~! A 'Sześciopak' jakoś wymłodniał *u*
100% optymizmu, yeah~

całą wypowiedź popieram w 100 %

właśnie oglądam teraz kulisy z SuJu Mini Drama z wątku "Niebezpiecczna miłość".. I własnie takich ich kocham !! *umiera ze smiechu *

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-07, 21:53   

kibumowa napisał/a:
ciastek napisał/a:
W ogóle klimat jest taki letni, wesoły. Takie Sudziorowe to jest Od dawna czekałam na ten powrót, bo wesołe SuJu, to prawdziwe SuJu
100% optymizmu, yeah~

całą wypowiedź popieram w 100 %

właśnie oglądam teraz kulisy z SuJu Mini Drama z wątku "Niebezpiecczna miłość".. I własnie takich ich kocham !! *umiera ze smiechu *

Dziękuję, że poparłaś mnie :3
A gdzie to oglądasz? Na Youtube? Jak tak, to podrzuć linka, bo sama jestem ciekawa co tam wyrabiają *u*

Kurczak, mam jednak jedno 'ale'... co do spodni Kyu XD Wyglądają jakby szedł na ryby o.O'

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 22:49   

ciastek napisał/a:

A gdzie to oglądasz? Na Youtube? Jak tak, to podrzuć linka, bo sama jestem ciekawa co tam wyrabiają *u*

kochana zarówno większość odcinków MiNi Dramy jak i te kulisy są przetłumaczone po Polsku ;D
(po angielsku tez ogladam czesto prigramy, ale ucze sie tego jezyka niecale 2 lata, wiec jest dosc biedny, a co za tym idzie ogladam dla nich samych, ich min, zahocwan i w nadzieji , ze cos nieraz zrozumiem xd) tyle, że nie na tym forum, a na BACE (mam nadzieje, ze moderatorzy nie beda mieli mi za zle , ze powiedzialam jakie to forum ^^ )

meevi

Wysłany: 2010-07-11, 11:40   

Ponieważ wczoraj nie miałam dostępu do internetu, właśnie z tego względu, że byłam na imprezie urodzinowej, to dzisiaj składam spóźnione życzenia urodzinowe Ciulkowi ~!! :happybday

생일 축하 합니다, 김희철 오빠
saengil chugha hamnida Kim Heechul oppa ^^

Ja już za Twoje zdrówko wypiłam ^^

Michiko 
Super Girl ^_^

Wysłany: 2010-07-11, 13:42   

Siedzę chora w domku, więc zaczęłam forum przeglądać a tu temacik o moich ukochanych chłopcach :D
Dołączam się do wyrazów miłości <3 do mojego ukochanego koreańskiego zespołu :D

Ja tam kocham wszystkich chłopców, ale najbardziej Donghae, Małpeczkę i Sungmina, chociaż... nie wszystkich lubię tak samo :D
Nowy teledysk przesłodzony (i dlatego tak mi się podoba) i na początku piosenka tak średnio mi się podobała, ale po kilkunastym przesłuchaniu spodobała mi się, a poza tym chłopcy wyglądają tak ślicznie!!! I wreszcie się uśmiechają! Oj mogłabym ich cały dzień oglądać. Dobrze, że mój facet jakoś toleruje moją sujumanię :) Podziwiam go za to!

A drama z Siwonkiem super, chociaż koniec trochę mnie rozczarował. Jakby nie wszystko zostało domknięte do końca. A swoją drogą chciałabym zobaczyć pozostałych Suju w jakiś dramach, bo póki co oprócz Kibuma, Siwona, Ciulka i Hangena, żaden z nich chyba nie miał jakieś większej roli w dramkach.

meevi

Wysłany: 2010-07-11, 14:35   

Michiko napisał/a:
I wreszcie się uśmiechają! Oj mogłabym ich cały dzień oglądać. Dobrze, że mój facet jakoś toleruje moją sujumanię Podziwiam go za to!

własnei za to, ze sie tak szerze usmiechają ten teledysk tak kocham ^^
tacy SuJU są najlepszi ! :3

Michiko napisał/a:
A drama z Siwonkiem super, chociaż koniec trochę mnie rozczarował. Jakby nie wszystko zostało domknięte do końca. A swoją drogą chciałabym zobaczyć pozostałych Suju w jakiś dramach, bo póki co oprócz Kibuma, Siwona, Ciulka i Hangena, żaden z nich chyba nie miał jakieś większej roli w dramkach.

Racja .. końcówka, to dla mnei wlasciwie nawet koniec nie był.. Spodziewalam sie czegoś bardziej '2 lata pozniej' czy cos takiego, gdzie pokaza jak im sie wiedzie, co z pozycja Min Woo, jak dziewczynki sie mają i czy akceptuja nowa rodzinke (pewnie tak, no ale zawsze lepiej wiedziec)

A co do ich kariery aktorskiej.. Narazie chłopcy zbyt bardzo nie starają się żeby dostać jakąś role ;) sa zapracowani w zeposle, prowadzac radia, programy itp. ale fakt. miloby zobaczyc innych w akcji ;)

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-11, 21:24   

Wczoraj tak na szybkiego przeglądałem sceny z filmu " Attack on the Pin-Up boys" i zobaczyłem tam Shindong'a xD Potem trochę poszperałem i dowiedziałem się, że grają tam właśnie wszystkie juniory, oprócz Kyuhyun'a xD Czyli jednak każdy miał swoje pięć minut na dużym ekranie xD
Black Knight odcinek 1 - 100%

meevi

Wysłany: 2010-07-11, 21:59   

a to to tak ;d
Ale to był głównie "ich" film, wiec jego nie wliczamy xD
to bylo glownie dla fanow ;d

meevi

Wysłany: 2010-08-21, 09:58   

Dzisiaj jest 21 sierpnia czyli jeden z najważniejszych dni w roku dla Bumci ^^
powód? Jej ukochany Bumek ma dzisiaj 23 urodzinki ^^
tak więc ja z nim mocno dzisiaj świętuję <3

생일 축하 합니다, 김희철 오빠
saengil chugha hamnida Kim Kibum oppa <3

http://i168.photobucket.c....jpg?1282380823
http://i813.photobucket.c...013/10fygwj.jpg

ponieważ aktualnie nie jestem u siebie , to moge zrobic tylko taki biedny acz szczery komentarzyk ^^

Michiko 
Super Girl ^_^

Wysłany: 2010-08-29, 16:27   

Ale mu torcik strzeliłaś ;)

Film Super Juniorków był... mhm jak to ująć... specyficzny :P Uśmiałam się, ale to nie moja bajka. Już wolałbym, żeby każdy zagrał w jakieś dramce. Ale zgadzam się z kibumową, że jednak "trochę" zapracowani są. A teraz jeszcze SS III - oj chciałbym pójść na ich koncert!

meevi

Wysłany: 2010-08-29, 17:43   

Michiko napisał/a:
Ale mu torcik strzeliłaś

Oj, starałam się >D

Michiko napisał/a:
Film Super Juniorków był... mhm jak to ująć... specyficzny Uśmiałam się, ale to nie moja bajka.

ni moja też nie.. ja mówię, że oglądałam, to kilka razy, ale tylko dlatego , żeby napatrzec się na chłopców xD.. bo fabuła i robota tego filmu jest... badziewna XD

Michiko napisał/a:
A teraz jeszcze SS III - oj chciałbym pójść na ich koncert!

ano włąśnie... kurcze, jak będę miałą trochę czasu, to muszę w kocu gdzieś poszperac i sobie go obejrzeć :3

A jak zobaczyłam, że na ater party po SM Town, w sujowym kąciku, pojawił się Kibum (gdzie od miesiecy nie ma o nim żadnej wzmianki <pozostawia to bez komentarza>), to się normalnie poryczałam ze szczescia a:d Misiek troche nabrał na wadze, mial takie kochane loczki i ten jego szczery uśmiech.. ahh <3

aaa... no i ponieważ nie było mnie na necie wczensiej, to ominely mnie UrodZiny Yesia ^^
byly 24 sierpnia, tak wiec tez wszystkiego jajlepszego.. "troche" spoznione, ale bardzo szczere ^^

shiree

Wysłany: 2011-01-11, 18:55   

Kibum na tym pierwszym zdjęciu (strona pierwsza) wygląda jak Park Shin Hye w filmie You're Beautiful.... ;p

Odpowiedz do tematu