Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Junior
Autor Wiadomość
meevi

Wysłany: 2010-07-04, 22:27   Super Junior

Super Junior

Super Junior (korean: 슈퍼주니어)- 13-osobowy, koreański boysband, grający muzykę popową (k-pop). Super Junior zadebiutował w 2005 roku jako 12-osobowy zespół, jednak w maju 2006 roku dodano jeszcze jednego członka. w 2010 r. z grupy odszedł jeden członek - Chińczyk HanGeng. Obecny skład grupy to 12 Koreańczyków. Jednak dwóch z nich, Kangin i Kibum na razie nie występują z zespołem. Kibum zajmuje się karierą aktorską, a Kangin zamierza iść do wojska w październiku 2010. Obecnie występują w 10 osobowym składzie. Producentem zespołu jest Lee Soo Man. Super Junior jest największą grupą spośród SM Entertainment. Zespół zadebiutował z dwunastoma członkami, 26 maja 2006r do grupy doszedł najmłodszy ze wszystkich członków SuJu Kyu Hyun. SuJu wydali 4 studyjne albumy.

Inne informacje:
Oficjalny kolor zespołu (w Korei niektóre zespoły i wykonawcy posiadają "właśne" kolory, dzięku czemu wiadomo kto jest czyim fanem ^^ ) : Szafirowy niebieski
Oficjalny fanclub : E.L.F (Ever Lasting Friends)
Oficjalna strona zespołu:: http://superjunior.smtown.com/
Podgrupy: Zespoł dzieli się na kilka mniejszych podgrup, w których chłopcy śpiewają nie wszyscy, a kilkoro z nich.

Super Junior M (Mandarin) członkowie tej grupy śpiewają w języku chińskim (mandaryńskim) Do tej grupy należą również dwaj członkowie, pochodzenia chińskiego : Zhou Min i Henry Lau.
Super Junior H (Happy) piosenki tej podgrupy jak sama nazwa wskazuje są wesołe i żywe ^^
Super Junior K.R.Y. ( Kyuhyun, Ryeowook, Yesung) ta 3 posiada najlepsze, najbardziej orginalne, (zwijcie to jak chcecie)głosy w SuJu. Zajmują się głównie balladkami.
Super Junior T (Trot) - członkowie tego zespołu śpiewają covery starych piosenek koreańskich ^^ (niektóre w klimatach coś a'la disco polo..korea xD <ale lepsze xD>

A teraz coś o każdej osobie w zespole ;)

이특 Leeteuk (Eeteuk) - lider
Prawdziwe imię: Park Jung-su
Urodzony: 1.07.1983r.
Zawód: Piosenkarz, prezenter radiowy i telewizyjny.
Wzrost: 175 cm (bez koturn :P )
Waga: 59kg
Hobby: Gra na pianinie, komponowanie muzyki, słuchanie muzyki, śpiewanie
Podgrupy: Super Junior Trot, Super Junior Happy

희철 Heechul
Prawdziwe imię: Kim Heechul
Urodzony: 10.07.1983r.
Zawód: Piosenkarz, aktor, prezenter
Wzrost: 179cm
Waga: 60kg
Hobby: Gry komputerowe , pisanie poematów itp.
Podgrupy: Super Junior Trot

예성 Yesung(Yehsung)
P rawdziwe imię:Kim Jong-woon
Urodzony: 24.08.1984r
Zawód: Piosenkarz, dj
Wzrost: 176cm (bez koturn :p)
Waga: 64kg
Hobby: śpiewanie , słuchanie muzyki, ćwiczenia
Podgrupy: Super Junior Happy, Super Junior K.R.Y.

강인 Kangin - w wojsku
Prawdziwe imię: Kim Young-woon
Urodzony: 17.01.1985r
Zawód: Piosenkarz, prezenter radiowy
Wzrost: 180cm
Waga: 80 kg
Hobby: śpiewanie, oglądanie filmów

na zyczenie Yoicha ;p
신동 Shindong
Prawdziwe imię: Shin Dong Hee
Urodzony: 28.09.1985r.
Zawód: Piosenkarz, Tancerz (jest odpowiedzialny za większość choreografii w SuJu)
Wzrost: 177cm
Waga: 90kg
Hobby: taniec, fotografia, kabarety itp.

-dla ciastka ;d
성민 Sungmin
Prawdziwe imię: Lee Sung Min
Urodozny: 1.01.1986r.
Zawód. Piosenkarz
Wzrost: 175cm
Waga: 57kg
Hobby: oglądanie filmów, fotografia, Chińskie sztuki walki

은혁 Eunhyuk
Prawdziwe imię: Lee Hyuk Jae
Urodzony: 4.04.1986r.
Zawód: Piosenkarz, prezenter radiowy i sceniczny, dj
Wzrost: 176cm
Waga: 59kg
Hobby: Taniec, gra na pianinie, sport

동해 Donghae
Prawdziwe imię: Lee Dong Hae
Urodzony: 15.10.1986r
Zawód: Piosenkarz, dj
Wzrost: 176cm
Waga: 60kg
Hobby: taniec, oglądanie fimów, ćwiczenia
Podgrupy: Super Junior M

- Yoichi prosił o 6pak , wiec prosze :D
시원 Siwon
Prawdziwe imię: Choi Shi Won
Urodzony: 10.02.1986r.
Zawód: Piosenkarz
Wzrost: 183cm
Waga: 65kg
Hobby: oglądanie filmów, perkusja, tae kwon do, język chiński, (jest cholernie wierzącym katolikem, chodzi na różne spotkania z pastorami itp. moze to nie hobby, ale musialam gdzieś dać ;p)
Podgrupy: Super junior M

려욱 Ryeowook
Prawdziwe imię: Kim Ryeo Wook
Urodzony: 21.06.1987r.
Zawód: Piosenkarz
Wzrost 173cm
Waga 58kg
Hobby: komponowanie, śpiewanie
Podgrupy: Super Junior M, Super Junior K.R.Y.

-moje prywane cudo, guru itp ^^
기범 Kibum - zajmuje się karierą aktorską(no dobra siedzi u mnie w domu xD)
Prawdziwe imię: Kim Kibum
Urodzony: 21.08.1987r.
Zawód: Aktor, Piosenkarz
Wzrost: 179cm
Waga: 63kg
Hobby: ćwiczenie gry aktorskiej (miny i te sprawy ;p), ćwiczenie głosu, gry komputerowe
Podgrupy :...hahah xD bardzo śmieszne xD Jedyny członek zespołu, który nie udziela się w żadnej podgrupie. Czas, którzy inni poświęcają na treningi w "mniejszych grupach", on spędza na aktorstwie.

규현 Kyuhyun
Prawdziwe imię: Cho Kyuhyun
Urodzony: 3.02.1988r.
Zawód; Piosenkarz
Wzrost: 180cm
Waga: 68kg
Hobby: śpiewanie, gra na komputerze
Podgrupy: Super Junior M, Super Junior K.R.Y.

Chińscy członkowie Super Junior M
Henry Lau

Zhou Mi

Byli członkowie (oficjalnie byli, ale w sercu elfów zawsze będzie szczęsliwa 13 ^^ <3 )

韩庚/한경 Hangeng/Hankyung - odszedł w styczniu 2010. Powodem odejścia było wykorzystywanie go przez wytwórnie i zły stan zdrowia spowodowany za dużą ilością obowiązków. Toczy sprawy sądowe z SM ENTERTAINMENT
Prawdziwe imię: Hangeng (Chińskie)
Urodzony: 9.02.1984r
Zawód: Piosenkarz, tancerz
Wzrost: 181cm
Waga 65kg
Hobby: taniec, balet, gotowanie
Podgrupy: Super Junior M

Kilka teledysków SuJu <3

Twins (Knock Out)
Miracle

Don't Don

Sorry Sorry
Neorago (It's You)

Bonamana

Teledyski dałam w kolejności z każdje płyty pokolei ;) nieraz są i 2 ^^ [/b]

A teraz po teledysku dla każdej z podgrup ^^

Super Junior M
Super Girl
Blue tomorrow
Me

Super Junior Trot
Rokkugo

Super Junior Happy
Pajama Party
Cooking? Cooking!

Super Junior K.R.Y.
The one I love

Dyskografia ^^ (jakby kogoś kusiło żeby ściągnąć ich płyty, to nie trzeba szukać ^^ )

Ostatnio zmieniony przez meevi 2010-07-15, 18:47, w całości zmieniany 14 razy  

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-04, 23:16   

Dobra to może ja będę pierwszy i napiszę coś o SuJu xD Zacznę od tego, że chłopaki mają WSPANIAŁE stosunki z dziewczynami z SNSD. Ale nie bądźcie ZAZDROSNE xD Widziałem tylko kilka klipów i seriali dokumentalnych i Juniory chwilkę siedziały u nich w domu xD
A teraz na serio xD
Pierwszy raz usłyszałem ich jak śpiewają siory siory i wtedy miałem z nich największą pompę xD
Do tej pory jak sobie przypomnę co robiłem, gdy zobaczyłem Shindong'a kiwającego głową do rytmu... xD Potem się zaczęło tak, że ich muzyka do mnie zaczęła powoli docierać i z zabawnego siory, siory zrobiło się bardzo ciekawe sorry, sorry xD Potem miałem fazę na banana i szuper girl, na to drugie mam do dziś xD A aktualnie słucham już wszystkich kawałków xD
Najbardziej ze wszystkich członków lubię SiWon'a xD I wcale nie chodzi o jego sześciopak xD Chociaż nie powiem, dotknął bym xD
Teraz czekam na pewnie bardzo ciekawy film z Ki Bum'em i wtedy będę mógł powiedzieć, czy jego tez polubię, bo inni członkowie cośtylko śpiewać chcą xD

ps. Czy tylko mnie Eunhyuk tak śmieszy? xD
Black Knight odcinek 1 - 100%

meevi

Wysłany: 2010-07-05, 16:23   

Yoichi napisał/a:
Najbardziej ze wszystkich członków lubię SiWon'a xD I wcale nie chodzi o jego sześciopak xD Chociaż nie powiem, dotknął bym xD

Yoichi też bym dotknęła xDD

Yoichi napisał/a:
Teraz czekam na pewnie bardzo ciekawy film z Ki Bum'em i wtedy będę mógł powiedzieć, czy jego tez polubię, bo inni członkowie cośtylko śpiewać chcą xD

Kibuma głównym marzeniem jest bycie aktorem, więc mam nadzieję, że jego rola przypadnie do gustu ^^ Nie no.. niektórzy próbują grać : teraz był Siwon, wczęśniej też Heechul kilka razy był widziany w dramach ~~ czesto wyspepował z Kibumem ^^

Cytat:

nie, nie tylko Ciebie :D mnie też xD ale w dobrym sensie w miare ;p

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-05, 17:34   

No to, że Siwon grywa w dramach to ja wiem xD Teraz właśnie oglądam jego sześcio...oglądam jego osobę w dramie Oh!My Lady xD Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale przez 3 pierwsze odcinki motywem przewodnim dramy był jego brzuch... xD
Słyszałem też, że będzie grał w Athenie, czyli o nim można powiedzieć, że jest już aktorem, dorobek jakiś ma xD
A buma zobaczę dopiero w Jumunjin, więc później coś można o nim, jako o aktorze powiedzieć ;p

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-05, 20:07   

Yoichi napisał/a:
Zacznę od tego, że chłopaki mają WSPANIAŁE stosunki z dziewczynami z SNSD. Ale nie bądźcie ZAZDROSNE xD Widziałem tylko kilka klipów i seriali dokumentalnych i Juniory chwilkę siedziały u nich w domu xD

Nie dość, że ludzie robią im krzywdę pisząc ficki z tymi kijami do mioteł to jeszcze mają z nimi dobre stosunki... bleee~ Ja i tak wiem, że wszystkie pairingi pan z SuJu x pan z SuJu są prawdziwe <3

Yoichi napisał/a:

Nie tylko Ciebie, tatuś jest zUy i śmieszy też i mnie. Wystarczy, że się pojawi i już mam napad śmiechu XD"

A teraz tak ode mnie. Zespół znam od bardzo dawna. Wielka miłość do nich zaczęła się po piosence "It's you". Później faza trochę przeszła, ale nowa płyta zaś podbiła moje serce. "Shake it up" i "Boom Boom" to zdecydowanie moje fav. Pierwszą Siudziorkową miłością był Ciulek, lecz jego miejsce zajął nieco później Hae, następnie był Sungmin, a teraz jest Kyu na zmianę z Teukkie i mam nadzieję, że ta dwójka zostanie jak najdłużej. I napiszę szczerze, że Kyu się poprawił w tańcu po tych jego wcześniejszych ułomnych ruchach XD I w ogóle to tylko ja mam wrażenie, że Yesio musi mieć naprawdę mocny głos skoro na lajwie 'It's You' umie spokojnie przekrzyczeć pozostałych 12tu członków?

I się zapytam czy wszyscy widzieli zdjęcie Ciulka śpiącego z Shindongiem? Bo nie wiem czy dać :3 Uroczo wyglądają *u*

meevi

Wysłany: 2010-07-05, 21:32   

Yoichi napisał/a:
Teraz właśnie oglądam jego sześcio...oglądam jego osobę w dramie Oh!My Lady xD Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale przez 3 pierwsze odcinki motywem przewodnim dramy był jego brzuch... xD

tez mi się tak wydaje, ale pozniej lepiej juz xDD

Yoichi napisał/a:
A buma zobaczę dopiero w Jumunjin, więc później coś można o nim, jako o aktorze powiedzieć ;p

Bum to w wielu dramach grał (znaczy w porównaniu do restzy człownków zepsoły xd) April Kiss, Rainbow Romance (z ciulem czesto),Snoow Flower, teraz ten film :3 ja juz czekam z niecierpliwością ~~

Cytat:
Nie dość, że ludzie robią im krzywdę pisząc ficki z tymi kijami do mioteł to jeszcze mają z nimi dobre stosunki... bleee~ Ja i tak wiem, że wszystkie pairingi pan z SuJu x pan z SuJu są prawdziwe
Ciastem z tym pan&pan popieram w 100% xDDD (tylko Bumek wyjątek, bo mój :3) xD

ciastek napisał/a:
I napiszę szczerze, że Kyu się poprawił w tańcu po tych jego wcześniejszych ułomnych ruchach XD

On nie mógł za bardzo wcześniej tańczyć (znaczy dobrze), ponieważ w 2007 bodajże mieli razem z Teukim I Yesiem(?)<zabijcie nie pamiętam> poważny wypadek samochodowy. Kyu był najgorzej poturnowany, wiele miesięcy spędził na rehabilitacji. Martwiono się, że już nie będzie mógł śpiewać, ale na szcescie wszystko jest ok ~~ (ty pewnie to wiesz, ale pisze dla tych co jescze tej "ciekawostki" nie słyszęli ^^ ). Poza tym wczęsniej podstawową 5 od tanca byli: Eunhyuk, Donghae, Shindong, Hankyung i Kibum, a ponieważ tej dwójka w 4 albumie się nie opjaiwła,to ktoś musiał zająć ich miejsce ~~ Ale ciesze sie, ze Kyu pokazuje na co go stać xDD

ciastek napisał/a:
I w ogóle to tylko ja mam wrażenie, że Yesio musi mieć naprawdę mocny głos skoro na lajwie 'It's You' umie spokojnie przekrzyczeć pozostałych 12tu członków?

to nie tylko sprawa jego głosu, ale i operatorów (czy jak to się tam zwie) mikrofonów. W odpowiednich momentach nieraz dostosowują siłe głosu mikrofonu, do chłopakow ^^

Cytat:
I się zapytam czy wszyscy widzieli zdjęcie Ciulka śpiącego z Shindongiem? Bo nie wiem czy dać :3 Uroczo wyglądają *u*

a pokaż co ci szkodzi XD

meevi

Wysłany: 2010-07-05, 21:33   

troche nie po polskiemu pisałam, ale przerwano mi en przed chwilą , więc za błędy gomene ^^

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-05, 21:43   

No zdjęcie pokaż, bo ja zajmuję się zbieractwem ciekawych fotek xD

Aha i Bumka, jak będziesz dodawała członków to nie zapomnij o gratis fotce dla Siwona xD 6-ciopak musi się załapać xD

kibumowa napisał/a:

Yoichi napisał/a:

Bum to w wielu dramach grał (znaczy w porównaniu do restzy człownków zepsoły xd) April Kiss, Rainbow Romance (z ciulem czesto),Snoow Flower, teraz ten film :3 ja juz czekam z niecierpliwością ~~

A są polskie napisy do tych dramek? Szczerze mówiąc mam dość oglądania po angielsku, nadużywają ciągle slangu ;/ Mówię o innych filamch i dramach ofc xD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-05, 22:52   

Pamparapam~ Macie zdjęcie ||KLIK||

kibumowa napisał/a:
Ciastem z tym pan&pan popieram w 100% xDDD (tylko Bumek wyjątek, bo mój :3) xD

Jego możesz brać, z resztą mało ficków z nim czytałam :3

kibumowa napisał/a:
On nie mógł za bardzo wcześniej tańczyć (znaczy dobrze), ponieważ w 2007 bodajże mieli razem z Teukim I Yesiem(?)<zabijcie nie pamiętam> poważny wypadek samochodowy. Kyu był najgorzej poturnowany, wiele miesięcy spędził na rehabilitacji. Martwiono się, że już nie będzie mógł śpiewać, ale na szcescie wszystko jest ok ~~ (ty pewnie to wiesz, ale pisze dla tych co jescze tej "ciekawostki" nie słyszęli ). Poza tym wczęsniej podstawową 5 od tanca byli: Eunhyuk, Donghae, Shindong, Hankyung i Kibum, a ponieważ tej dwójka w 4 albumie się nie opjaiwła,to ktoś musiał zająć ich miejsce ~~ Ale ciesze sie, ze Kyu pokazuje na co go stać xDD

Ofc, wiem o tym. Ale właśnie się cieszę, że tryska zdrowiem i poprawił się <3 Nie wyobrażam sobie SuJu bez Kyu jako maknae ;___;

I w ogóle Pinkuś w koszulach nocnych bez bokserek sypia~! <369~ oksaoksa~ >tak, naoglądałam się programów XD<

A Ciastek może mieć prośbę żeby dać zdjęcie Ciulka w jego boskim blondzie od Teukie >nie ma to jak brakuje farby i się pajntuje kogoś resztkami XD< i Kuy chcę z takimi dłuższymi, kręconymi włoskami [?] *u*

meevi

Wysłany: 2010-07-05, 23:57   

Yoichi napisał/a:
Aha i Bumka, jak będziesz dodawała członków to nie zapomnij o gratis fotce dla Siwona xD 6-ciopak musi się załapać xD

oczywiście Siwon będzie miał zdjęcie z 6pakiem bądź dwa osobne, co by go ludzie też z ludzi kojarzyli (jesli da rady w ten sposob xD)

ciastek napisał/a:
Jego możesz brać, z resztą mało ficków z nim czytałam :3

zacznimjmy od tego, że z nim to mało ficków jest xD (wiesz.. stan cywilny mu nie pozwala xD)
A tak btw. jaki jest Twój ulubiony paring?^^ czy może jaki wielokącik masz?:D

ciastek napisał/a:
I w ogóle Pinkuś w koszulach nocnych bez bokserek sypia~! <369~ oksaoksa~ >tak, naoglądałam się programów XD<
a tak tak xD wiadome ;d

Cytat:
A Ciastek może mieć prośbę żeby dać zdjęcie Ciulka w jego boskim blondzie od Teukie >nie ma to jak brakuje farby i się pajntuje kogoś resztkami XD< i Kuy chcę z takimi dłuższymi, kręconymi włoskami [?] *u*
Jasne, że dodam ^^ jak chcesz, to wyślij mi linki na PW, te kktóre ci się najbardziej podobają, to je wkleje ^^
I Siwona tez sie tyczy.. Jak Yoich masz jakąś fotke, którą chciałbyś tu koniecznie zamiescic , to ślij na PW :P

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 00:21   

kibumowa napisał/a:
A tak btw. jaki jest Twój ulubiony pairing?^^czy może jaki wielokącik masz?:D

Wielokącik to mam w SHINee... a w SuJu podstawą dla mnie jest KyuMin, a tak to lubię Eunia x Yesung przez TO i Yesung x Kyu przez TO i Teukie x Wook oraz Ciul x wszyscy XDD
>wiem, mam dziwny gust n__n<

Zaraz Ci na PW wyślę jakieś ładne zdjęcia *u*

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 09:48   

ooo KyuMin ^^
luubie :D
czyli Ty najbardziej preferujesz synka (Kyu)z mojego paringu.. Mój ukochany to YeWook :D
ale lubię też Eunhae i HanChul ;d. No i wszystkie rodzaje wielokątków też xDD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 10:04   

kibumowa napisał/a:
ooo KyuMin ^^
czyli Ty najbardziej preferujesz synka (Kyu)z mojego paringu.. Mój ukochany to YeWook :D
ale lubię też Eunhae i HanChul ;d. No i wszystkie rodzaje wielokątków też xDD

Ano, Kyu jest love, love <3 EunHae lubię z tych co wymieniłaś, reszta jakoś niezbyt mi podchodzi do gustu.
Wielokąty też są fajne *wall* Choć mało czytałam z SuJu. Dziś może jakiś oblukam n__n

Ómarłam:

I a propo KyuMina <3

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 15:03   

jak wroce z miasta, to skoncze juz ostatecznie.. został mi jescze hannie i kulka szczegolow ^^

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 15:13   

Wchodzę, patrzę i jest xD Siwon, jak zawsze prezentuje się wspaniale na TLE sześciopaku xD
W ogóle teraz zauważyłem pewną zbieżność:
Prawdziwe imię: Choi Shi Won
Urodzony: 10.02.1986r.

Imię i nazwisko: Choi Soo-young
Data urodzenia: Luty 10, 1990

Mają ze sobą tyle wspólnego xD Siwon jest moim ulubiońcem z SuJu, a Sooyoung z Snsd xD
Gdyby tak pomyśleli kiedyś o małżeństwie... xD

I dlaczego Shindong dostał taka fotkę? xD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 16:48   

A ja wchodzę i widzę to co chciałam <3 Pinkuś z króliczkiem, Kyu w mru włoskach, Ciul w blondzie, a dodatkowo boskie zdjęcie ma Wook *u* oksaoksa~!
Pokłony w stronę Kibumowej :3

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 17:18   

Yoichi to ich zeswataj xD
a Ty co? sam bez abby zostaniesz? :D

A jaką miał Szynek dostać fote? :D
na innych wyglądał jak typowy pucuch, a jednak ja syarałam się dawać w miare bieżące foty xD
(przynamniej w większości)^^

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-07, 13:22   

Widzieliście nowe MV SuJu? Jak nie to KLIK
Moja miłość do nich jest coraz większa < 3! Co do mv to się na razie nie rozpisuję, bo dużo czasu i miejsca to zajmie XD"
PS.: Kto mi zrobi identyczną laurkę do tych puzzli co miał Shindong? *u*
Ostatnio zmieniony przez ciastek 2010-07-07, 13:52, w całości zmieniany 1 raz  

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-07, 13:33   

Omo omo omo! Kocham ten teledysk, już go dzisiaj oglądałam tyle razy <3 Chłopcy wyglądają tam przepięknie, tacy radośni, i mo0tywy serduszkowe.. tańcząca Małpka, Leeyeuk-paparazzi XD Donghae znowu z różą, gentelman Siwon, słodki Ciul, ..Yesung w czarnym wdzianku... Ląduje na szczycie listy ulubionych MVek SuJu...

Jeszcze się któregoś razu bardziej rozpiszę na temat chłopców ; )

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 17:20   

ja napkt. tej piosenki szaleje juz odkad tylko byli z nią w Music Banku ^^
chłopcy byli tacy radośni.. ale tak szczerze, nie ze wymuszenie..
Zaczynają powoli się zbierać :3 wielbie ich no :3

Odpowiedz do tematu