Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SHINee
Autor Wiadomość
Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-04, 22:16   SHINee

Shinee (stylizowane na SHINee) - zespół z Korei Południowej, założony w 2008 roku. Jego nazwa została utworzona poprzez dodanie do słowa Shine (z ang. świecić), przyrostka "ee" i jest ona interpretowana jako osoba, która otrzymuje światło lub osoba w świetle jupiterów. Grupa gra głównie R&B. Należą do niej: Onew, Jonghyun, Key, Minho i Taemin. Zadebiutowali 25 maja 2008 roku.

Onew
Imię sceniczne: Onew
Prawdziwe imię: Lee Jinki(이진기)
Data Urodzenia: 14.12.1989
Pozycja w zespole: lider, wokal, taniec

Jonghyun
Imię sceniczne: Jonghyun
Prawdziwe imię: Kim Jonghyun(김종현)
Data urodzenia: 08.04.1990
Pozycja w zespole: wokal, taniec

Key
Imię sceniczne: Key
Prawdziwe imię: Kim Kibum(김기범)
Data urodzenia: 23.08.1991

Minho
Imię sceniczne: Minho
Prawdziwe imię: Choi Minho (최민호)
Data urodzenia: 09.12.1991

Taemin
Imię sceniczne: Taemin
Prawdziwe imię: Lee Taemin (이태민
Data urodzenia: 18.07.1993
Pozycja w zespole: wokal, taniec, maknae

informacje z wiki.

Jakoś za chłopakami nie przepadam ale Ring Ding Dong im się udał xD Wywarli na mnie lekkie, leciuteńkie wrażenie w Star Golden Bell(odcinek z snsd, kara,2pm) xD Taki najbardziej ogarnięty z nich wszystkich wydaje się być Key, pozytywny chłopak. Reszta to reszta, są jacy są xD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-05, 20:26   

Chciałam sprawdzić czy mam nadal słabość do Onia no i chyba jednak mam. Potwierdzę teorię, że osoby urodzone w tym samym dniu mają bardzo podobne charaktery. Bynajmniej na mnie i na Onewie się sprawdza XD Więc jak znasz Onia to znasz i Ciastka.
Minho jest cholernym seksem >słabość<, Key to diva >słabość<, Onew to sierota >słabość<, Hyunnie i jego głos >słabość< i braciszek - 'I like drancing and sringing' >słabość<. Uwielbiam ich i to bardzo, bardzo. Nawet piosenki Gagi w ich wykonaniu da się słuchać. I jestem po uszy zakochana w pairingu OnKey < 3 A po "Hello Baby" to ciągle marudzę żeby Minho... no, nieważne XD

meevi

Wysłany: 2010-07-07, 22:54   

Shinee! :D
chłopcy w programach roznego rodzaju mnei wrecz powalaja ^^
bardzo ich lubie z charakteru (nie ukrywajmy z wygladu jescze bardziej xDDD),
ale jesli chodzi o muzyke.? no wlasnie...
ilu piosenek bym nie uslyszala czy znalazla na yt, to mi sie podobaja, ale jakos niegdy nie skusilam sie aby sicagnac ich płyt. Mam może na kompie 5 ich piosenek i to te najbardzie popularne.. no i 3 teledski, poniewaz lubie patrzec na to jak ludzie tancza ^^
Jeśli chodzi o ulubienca.. to nie mam xD
kazdy jest na swoj sposob slodki, kochany, świernęty, zakrecony etc. etc. ze są w moich oczach równi ^^ Nawet Key, ktory przeciez orginalnie wabi sie tak samo jak moje bóstwo Bumek :3 (dla Key'a na poczatku jak ich poznalam bylo minusem, bo Kibum moze byc tylko jeden==' ale zmienil ksywe, wiec juz jest ok ~~)

Noriko

Wysłany: 2010-12-04, 23:14   

Osobiście moim numerem jeden pozostanie Taeminek :kiss: Strasznie podoba mi sie jego osoba. Ah... jest taki nieśmiały i uroczy i ładny i... można by tak wymieniać... No, ale oczywiście o pozostałych chłopakach z SHINee tez nie mogę zapomnieć... JongHyun nazwany przez moją kumpele Bąbelkiem ma śliczny głos, a w dodatku śpiewa z niesamowitą lekkością. Za to Minho ma boską twarz i długie, kształtne nogi. ^^ W Kibumie podoba mi się jego... pupa :P a w Onewi'e również głos. Tak samo jak Hyun bardzo łądnie śpiewa i widac, ze to nie stanowi dla niego żadnego problemu. ;)

Kaitou 

Wysłany: 2011-02-01, 18:55   

Taeminek rzeczywiście wydaje się taki nieśmiały i uroczy xD kawaii xD
Onew i Jonghyun mają po prostu cudowne głosy, uwielbiam ich jak śpiewają i trudno ich nie rozpoznać. Key też ma bardzo charakterystyczny głos.
Moim ulubieńcem jest Minho, to jest po prostu ciacho takie mniam mniam xD Pamiętam moje początki z SHINee, zaczęło się od Replay, oglądałam teledysk w kółko i jakoś strasznie mnie wkurzał wygląd Minho, nie mam pojęcia dlaczego, bo on się tam tak słodko uśmiecha w pewnych momentach.
Co do piosenek, to jest to chyba jedyny zespół, którego prawie wszystkie piosenki mi się podobają. Nawet nie potrafiłabym teraz podać piosenki, która mi się nie podoba.
Krótko mówiąc SHINee = <3

Odpowiedz do tematu