Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SNSD
Autor Wiadomość
meevi

Wysłany: 2010-07-06, 17:15   

ciastek napisał/a:
To załóżmy funclub jej polików *wall* I zróbmy grupowe mizianie ich XD
A Sunny też jest w miarę ^ ^

haha xD może być xD Yoichi chcesz byc przewodniczącym?Xd

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 17:32   

A co Ty nagle taką fanką się stałaś? xD Kiedyś to zawsze tylko" ja do nich nic nie mam" a dziś fanclub chcesz zakładać, jeszcze mojej Sooyoung! xD A Sunny też lubię xD
Jeszcze Jessica, uwielbiam jej wpadki podczas komentowania. Ona nie potrafi świetnie gadać po koreańsku, dlatego ją polubiłem xD

Co do przewodniczącego....Zastanowię się xD Już jestem w swoim jednoosobowym fanclubie wszystkiego co snsd xD
Black Knight odcinek 1 - 100%

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 17:47   

Nigdy nie mówiłam, że ich nie lubie, ale nigdy nie powiedziałam, że pałam do nich jakąś Bóg wie sympatią fanowską :D jak np. Ty xD
Dziewczyny maja u mnie plusa, że potrafią się dogadać z SuJu :3
A fanką nie jeje, tylko polików ;d równie dobrze mogę stworzyć fanclub ud Uruhy czy tatuaży Meeva (no to bym zrobiła z miłą przyjemnością xD)

Co do Dżesiki, to kobieta jest dla mnie mało inteligentna i plastikowa nieraz no xD
ale i tak nie jest na 1 miejscu wśród tych, które nawet gdybym kiedys spotkała , to bym omijała szerokim łukiem ;p

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 17:58   

Oj potrafią się dogadać z SuJu xD Niekiedy do tego stopnia, że rozszalałe fangerle zaczynają odpalać rakiety ziemia-powietrze xD
Nie raz się, o tym jaka ta znajomość dla snsd jest niebezpieczna xD Z drugiej strony ciesze się, bo jak już Sooyoung ma poślubić sześciopak, znaczy Siwona to lepiej, żeby ich znajomość zaczęła się wcześniej xD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 20:02   

kibumowa napisał/a:

Co do Dżesiki, to kobieta jest dla mnie mało inteligentna i plastikowa nieraz no xD

Dokładnie to samo o niej myślę. Mózgu nie umie używać co później wychodzi na jaw w różnych programach.. no np. Star King ^ ^

To jak z tym funclubem jej polików? XD"

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 20:06   

ciastek napisał/a:
Dokładnie to samo o niej myślę. Mózgu nie umie używać co później wychodzi na jaw w różnych programach.. no np. Star King ^ ^
no to to dokładnie *czuje ze znajduje bratnią dusze :3*

No Yoich? co z fanclubem polików Twojej ulubienicy?;d

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 20:13   

kibumowa napisał/a:
ciastek napisał/a:
no to to dokładnie *czuje ze znajduje bratnią dusze :3*

Noo.. ja też takowo czuję :3 No i tego... jakby ten funclub miał wyglądać? XD"
>Chyba trochę schodzimy do spamu?<

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 20:26   

A odczepcie się Wy od dżesiki xD Ona żyje we własnym świcie i dobitnie to pokazuje właśnie w takich programach xD
http://www.youtube.com/wa...feature=related Przecież ona jest zupełnie normalna xD
A fanclub, to nie moja działka xD Ja po prostu jestem fanem i jakby coś to mogę dołączyć do waszego xD Tak to już jest w show biznesie xD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 20:34   

Yoichi napisał/a:
A odczepcie się Wy od dżesiki xD Ona żyje we własnym świcie i dobitnie to pokazuje właśnie w takich programach xD
http://www.youtube.com/wa...feature=related Przecież ona jest zupełnie normalna xD
A fanclub, to nie moja działka xD Ja po prostu jestem fanem i jakby coś to mogę dołączyć do waszego xD Tak to już jest w show biznesie xD

Nie odczepimy się, bo próbujemy uświadomić światu prawdę na jej temat. W ogóle na nie rozumiem czemu w Korei nagle taki szał się zrobił na ich temat >.>"
A jeśli chodzić o ten filmik, to gome, przesunęłam do momentu z Lee Junem <369
Oii~ Niedobry jesteś.. nie zrobisz tego dla swojej 'kochanki'? XD"

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 21:03   

ciastek napisał/a:
A jeśli chodzić o ten filmik, to gome, przesunęłam do momentu z Lee Junem <369

hahah xD mi net muli, ale pewnie zrobilabym podobnie :P

DObra, dobra.. Już nic o dżesice nie mówię xD swoje zdanie na jej temat mam i go raczej nie zmienie, chyba, ze mnie laska nagle wyprowadzi z "błędu" , że to skośnooki pustaczek ;d~~

Nie chcesz byc szefem , to nie .. *idzie do Siwona* xD

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 21:15   

Dobra to skończmy o Jessice, bo właśnie wyślę wam coś po czym pokochacie Sooyoung xD
http://www.youtube.com/watch?v=SrWy4IyJNuk
Widziałem to już dawno ale teraz jakoś postanowiłem, żeby ujrzało to światło dzienne xD
Aha i nei wiecie czy można znaleźć jakieś softsuby do takich programów jak ten( Family Entertainment) albo Star Golden Bell? xD

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 21:26   

hahah xD pozytywna dziewucha ^^
i rozśmiesza nie głupotą, ale pozytywnym zakreceniem ~~ a to najwazniejsze ^^
ok.. pozwalam jej na zaślubiny z jednym z mojej fantastycznej 13, Siwonem :D

Yoichi z Ciebie to taki reprezentant SNSD w Polsce jest, a mój to SuJu xD musimy dbać o naszych pupili xD i o ich interesy ;p

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 21:34   

Lipa, oni nie mają żadnych z SNSD ;/ I dali tylko 2 sezon Hello baby z SHINee, o pierwszyn z dzieczynami zapomniały xD Gdyby były softsuby to zaraz bym tłumaczył xD
A widzisz, mówiłem, że Sooyoung rządzi xD No mogę się zgodzić, że jestem reprezentantem snsd xD
Zaraz forum otworze nowe xD

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 21:47   

Cytat:
Zaraz forum otworze nowe xD

Ja mialam o SuJU tworzyc, ale tyle tego juz jest , ze i tak pewnie nie mialo by popularnosci .. co zrobisz xDD

dobra,ok.. moge powiedziec, ze Sooyoung lubie z nich chyba najbardziej ;p

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 21:48   

Zaczynam ją lubić :3 Teraz się nie dziwię czemu chłopacy tak na nią fazują XDD *wall*

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-06, 21:51   

Stwórz forum o azjatyckiej muzyce xD Albo lepiej, własna grupę fansuberską xD Będziesz mi tłumaczyć piosenki i klipy snsd a ja zajmę się dawaniej ostów dla złych użytkowników xD Poza tym ja nei mam szczęścia do stronek zrobiłem jedną z różnymi newsami, wiesz taka bardzo dobra...Miałem na niej aż 4 użytkowników(Donia.Flame, Momo i ja xd) dlatego działalność zawieszona :D

Teraz to jestem zmieszany, powiedziałaś "chyba" xD Czyli chyba ją lubisz? A może napewno kochasz? xD

ciastek napisał/a:
Zaczynam ją lubić :3 Teraz się nie dziwię czemu chłopacy tak na nią fazują XDD *wall*

Z tego co wiem to w Korei popularniejsza jest Jessica, Yoona, Sunny i Tiffany... xD Ona jeśli chodzi o ilość użytkowników w fancafe była daleko, coś kolo 40 miejsca ;/

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 22:04   

Yoichi napisał/a:

ciastek napisał/a:

Z tego co wiem to w Korei popularniejsza jest Jessica, Yoona, Sunny i Tiffany... xD Ona jeśli chodzi o ilość użytkowników w fancafe była daleko, coś kolo 40 miejsca ;/

Ale moi znajomi ją lubią... w takim sensie to napisałam ^ ^
A w Korei to plastiki (--> Tiffany) lubią ;___;

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 22:26   

Yoichi napisał/a:
Poza tym ja nei mam szczęścia do stronek zrobiłem jedną z różnymi newsami, wiesz taka bardzo dobra...Miałem na niej aż 4 użytkowników(Donia.Flame, Momo i ja xd) dlatego działalność zawieszona
i ja nic nie wiem ?O>o 5 bym była !! xD
no własnie tez tego się boję , a juz kilka osob ma takie fora, wiec przeginac nie bede;d
Yoichi napisał/a:
Stwórz forum o azjatyckiej muzyce xD Albo lepiej, własna grupę fansuberską xD Będziesz mi tłumaczyć piosenki i klipy snsd a ja zajmę się dawaniej ostów dla złych użytkowników xD
jak juz załoze to bede miala to na uwadze xD ja bede pieprzniętą SuJuAdmin, a Ty niezrównoważony fan SNSD mod ;d

Cytat:
Teraz to jestem zmieszany, powiedziałaś "chyba" xD Czyli chyba ją lubisz? A może napewno kochasz? xD
przez to , ze wysłales mi filmi przelecialam jescze 14 innych cutow (dalej oglada) nie tylko z nia, ale z suju i innymi tez, bo dawno nie miala czasu na takie relaksacyjne programy ~~ xD

No to już sprawe wyjaśniam. Co do całej SNSD to podchodze zupełnie neutralnie w dalszym ciągu. Jako zepsol maja dla mnie tyle samo plusów co minusów. (Może z czasem sie przekonam xd)
ale jeśli chodzi o Twoją Sooyoung, to jeśli pozwoliłam jej wkroczyć w strefe SuJu, tzn, że ją lubię ~~ Kochać to jescze nie wiem.. jako babie nie wypada XD

Cytat:
Z tego co wiem to w Korei popularniejsza jest Jessica, Yoona, Sunny i Tiffany... xD Ona jeśli chodzi o ilość użytkowników w fancafe była daleko, coś kolo 40 miejsca ;

bo to debile są :/ nie wiedzą co dobre.. lecą na sztuczne jakie =="

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-06, 22:41   

kibumowa napisał/a:
Yoichi napisał/a:
Stwórz forum o azjatyckiej muzyce xD Albo lepiej, własna grupę fansuberską xD Będziesz mi tłumaczyć piosenki i klipy snsd a ja zajmę się dawaniej ostów dla złych użytkowników xD
jak juz załoze to bede miala to na uwadze xD ja bede pieprzniętą SuJuAdmin, a Ty niezrównoważony fan SNSD mod ;d

A ja to co? Wyrzutek będę!? ;__; XD

taki lekki OFFTOP się wam tu zaczął moi kochani ~Jenny XD

To dodam coś, żeby nie było i już się poprawiam ^ ^'

http://www.youtube.com/watch?v=zXdYfuNj4Yo
Jeden z momentów w którym w miarę Jessica mi podeszła. Ale to jeden jedyny i koniec n__n
Ostatnio zmieniony przez Jenny-rose 2010-07-06, 23:10, w całości zmieniany 2 razy  

meevi

Wysłany: 2010-07-06, 23:00   

Bianne! Gomene! Dobodżi (czy cholera go wie jak to sie tam pisze OO xD)
wracając do tematu ;D

to muszę się przyznać, że znowu oglądam SGB i zwracam uwage jak są tam dziewczyny z snsd..
No i Sooyoung wychodzi faktycznie najlpeiej muszę przyznać..
Ale do Dżesiki sie nie przekonam xDD

<ciastek wybierz sobie posade jaka chcesz xD> *szepcze* xD

Odpowiedz do tematu