Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualnie oglądana drama
Autor Wiadomość
Preity 
Szara eminencja

Wysłany: 2010-07-04, 10:40   Aktualnie oglądana drama

Co właśnie króluje na waszym ekranie? Jaki tytułem się zachwycacie, lub który was do siebie zniechęcił? Pochwalcie się co aktualnie oglądacie. Może ktoś też się skusi na dany tytuł :)

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-07-04, 10:48   

Akutalnie jestem przed ostatnim odcinkiem Koishite Akuma.Bo uwaga, byłam pewna, ze odcinków jest 9,dlatego nie sciągnęłam ostatniego. XD Co do samej dramy to wiecie, taki wampirkowy sil, na pewno lepszy od Zmierzchu, a Yuma, czyli główny aktor, który miał chyba 15 lat kiedy grał rolę Ruki - czyli wampira, trzyma poziom całej serii, zdecydowanie.

Oprócz tego jestem po 6 odcinki starszej dram, "Orange Days" z Eitą, Narimiyą, Tsumabukim i Shibasaki Kou.Cóż mogę powiedziec, nie oceniam dramyy przed koncem, ale na razie oglądam taki dosyc typowy japoński romans, no , może nie do końca, bo główna bohaterka używa tylko i wyłącznie języka migowego, bo jest głucho-niema od kilku lat w dramie. Kiedy juz obejrzę drame sama mam nieodparta ochotę ruszać rękami na wszystkie strony, to dziwne, lol.

Reszta to właściwie na razie tytuły, które są u nas na forum :) . A poza tymi dwoma dramami zrobiłam sobie przerwę i dla odmiany oglądam programy z johnnysami, anime i SPN ;) .

Super Sentaie robią mi sieczkę z mózgu

Moje postępy w pracy | Gekiuma Henshin blog - zapraszam

OGARNIAM ŻYCIE, WRÓCĘ TO BĘDĘ

Malina-Chan 
Bakanishi :3

Wysłany: 2010-07-04, 10:57   

Ja aktualnie męczę angielską wersję Litra łez, wcześniej oglądałam bez napisów :3 W planach mam kolejną sesyjkę z Hana Kimi, ale koreańską wersją ^^

赤西仁

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-07-04, 10:58   

Cytat:
ale koreańską wersją ^^

A może chodzi ci o tajwańską ? Koreańskiej Hanakimi nie ma :)

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-04, 11:10   

Saaa.. przez sesję nie miałam za bardzo czasu i siły na oglądanie, ale w tym tygodniu nie wytrzymałam i wzięłam się za dramę historyczną (!), Dong Yi. W tym momencie jestem po 3 odcinkach na 50, drama ciągle wychodzi... I w sumie spodobała mi się : ) Historia ciekawa, przepiękne stroje < 3 , wiarygodni bohaterowie...
Aż się zastanawiałam nad tłumaczeniem, ale mam za dużo innych projektów ; )

Obejrzałam tez kilka dni temu 1. odc. Kamen Rider Double, ale nie wiem, czy to był dobry pomysł.. Potrzebuję bardziej zrytego umysłu na tokusatsu : )

lovegood 
Fail nr 1.

Wysłany: 2010-07-04, 12:07   

Otai napisał/a:
Kiedy juz obejrzę drame sama mam nieodparta ochotę ruszać rękami na wszystkie strony, to dziwne, lol.

Może i dziwne, ale ja miałam to samo po Orange Days ;)

Ja jestem na 6 odcinku Ninkyo Helpera. Nie spodziewałam się, że ta drama o domach opieki (pomijając całą historię w tle) tak mi się spodoba~~ Ciekawa obsada, poza tym mam na kogo popatrzeć( Juzko :P ) i mam nadzieję że akcja rozwinie się w dobrą stronę. Mam nadzieję że dzisiaj sobie dwa odcinki zobaczę (co jest trudne bo taka ilość ściąganych MB zabija mój komputer, ale czego się nie robi dla dram? xDD).

Malina-Chan 
Bakanishi :3

Wysłany: 2010-07-04, 12:45   

Otai napisał/a:
Cytat:
ale koreańską wersją ^^

A może chodzi ci o tajwańską ? Koreańskiej Hanakimi nie ma :)

Możliwe, słyszałam że jest inna wersja niż japońska i obiło mi się o uszy że koreańska, ale może coś poknociłam :D
Przynajmniej nie będę miała teraz problemu ze znalezieniem jej =='

赤西仁

Szmaterlok 
Mario-sama ga Miteru

Wysłany: 2010-07-04, 13:00   

Ja jestem na 12 odcinku "Oh! My Lady" i pewnie dziś skończę oglądać całość. Drama tak do 8 odcinka w ogóle mnie nie wkręciła, oglądałem tak trochę na raty ale po tym 8 odcinku wszystko się zmieniło i połykam ją masowo teraz xD Trzeba przyznać, że ciekawa historia, trochę mi Personal Taste śmierdzi jeśli chodzi o sposób jej prowadzenia... xD A największy + to SiWon i ta mała dziewczynka ^^

Arasz 
simple robot

Wysłany: 2010-07-04, 14:52   

Ja oglądam Hana Yori Dango, bo kiedyś trzeba XD aktualnie zatrzymałam się na piątym odcinku i na razie nie oglądam dalej, bo mam bardzo wolny internet w domu i nie chce mi się tego ściągać [aż tak mnie nie wciągnęło], a poza tym w wakacje zawsze jest coś innego do roboty niż dramy ;)

Poza tym z tego sezonu oglądam Shinzanmono, co oczywiste, i Tsuki no Koibito, właśnie ściągam siódmy odcinek. Ta drama też mnie nie zachwyciła, chyba po prostu romanse to nie moja działka [pomijając Pride].

Lena 

Wysłany: 2010-07-04, 15:07   

Z sezonowych dramek oglądam:
Tsuki no koibito, Sunao ni Narenakute, Tumbling oraz Namiętność lata.

Ze starszych dramek:
Honjitsu mo Hare, Ijou Nashi, Deep love, Szczęście i Zdrowie, Miłość z przeznaczenia.

laserenissima 

Wysłany: 2010-07-05, 22:05   

Ja jestem w trakcie Byakuyako i Ryusei no Kizuna. A na odstresowanie oglądam Yankee Kimi to Megane-chan.

isamar84 

Wysłany: 2010-07-05, 22:19   

jestem dopiero co po powtórce Hotaru no Hikari (w związku z drugim sezonem), a w trakcie: Momo Love, Meteor Shower , I'm sorry, I love you, Autumn Concerto, Easy Fortune Happy Life, Who Are You?, Love Shuffle, Smile, You, Summer's Desire, What's Up Fox?

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-07-05, 22:23   

Ja skończyłam dzis Orange Days - w sumie drama nawet na plus ALE oglądanie zepsuło mi jedno. Co innego trzymać napiecie, a co innego ciiągłe 'i nie spodziewaliśmy się co nas spotka później* (mrok). To nie budowanie nastroju tylko odtsraszanie od serii, bo oglądasz, może by ci sie nawet podobało ale myślisz, że zaraz wszystko popsują. Otóż, gdyby ktoś miał takie wrazenia jak ja proszę sie nie bac, nie bedzie mroku i ostatecznego zła jak w niektórych starszych jdramach. Tak, że chyba kiedys muszę rewacthnąć tę serię na spokojnie i wtedy ocenić. Ale to w dalekiej przyszłości.

Silla 
zue zuo

Wysłany: 2010-07-05, 22:26   

:arrow: Iris - obejrzałam do połowy 8 epa (dokładnie to do końca sceny z TOPem xD) i jakoś utknęłam. Ni mnie ziębi, ni grzeje, za dużo gadania, za mało akcji. Ale skończę! Bo jednak wydaje się całkiem fajna.
:arrow: Full House - zmęczyłam 11 odcinków. Drama epicka, dawno się tak nie uśmiałam. Rain powinien dostać jakąś specjalna nagrodę za te miny, które strzela.
:arrow: Summer's Desire - trochę tak telenowelą zalatuje, ale w sumie całkiem przyjemne. No i Luo Xi <3

kornelia233 

Wysłany: 2010-07-06, 08:10   

:arrow: Full House - jestem właśnie w połowie 10 epa, niestety musiałam przerwać oglądanie...cóż trzeba też czasem wyjść do ludzi:) ale dziś na pewno kilka odcinków obejrzę
:arrow: Oh my lady - utknęłam po 4 odcinku, niestety megaupload mnie nie lublu więc muszę poczekać na lepsze dni:(
:arrow: Tsuki no koibito - oglądane ze względu na Kimurę, dotarłam do 5 odcinka, ale z obejrzeniem kolejnych poczekam na finał:)

W najbliższych dniach zamierzam sobie obejrzeć "Czarnego i białego bohatera" dawno nic tajwańskiego nie oglądałam a drama ma bardzo dobre opinie...no i gra w niej Vic Zhou.

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-07, 08:31   

He Was Handsome - Jak na początek zauważyłam klimaty b boyów, malowania ścian itp, ale zapowiada się przyjemnie :3

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-07-09, 14:58   

A teraz seria do której rawy moerzecie znaleźć naprzykład tutaj . Niestety na razie dostępne sa tylko rawy, ale ja własnie skończyłam dramę i jestem nią mile zaskoczona, jak pierwsza Jotei nie była moją ulubioną i jak obiecałam sobie , że po tą nie siegnę, to cieszę sie, że byłam na głodzie Nakamury Yuichiego i sięgnełam po tę serię, bo mnie tak pozytywnie zaskoczyła :D

Po pierwsze - Nakamura, why so pretty :____________________________________________: No i w pierwszych minutach chciał już zmacać główna bohaterkę.
Mirei widziałamw innych dramach,a le zawsze grała mniej... niewinen role? wiem, że to brzmi dziwnie przy hostessie, ale ona ma tu taka śliczna niewinna rolę, ta buźka, te jej zasady, to ajk podchodzi do klientów jest ogólnie takim 'eye candy' dla mnie, że tak powiem.
No i tu mamy ewidentnie nie jedną, a dwie główne bohaterki,c o jak dla mnie jest na plus, bo tamta seria koncentrowała się własciwie głównie na jednej głównej bohaterce, a tu mmy ciężar rozrzucony na dwie, więc jakoś lepiej mi się ogląda.
Wiadomo, że to tylko moje zdanie, ale licze na to, że w końcu ktoś to zsubuje, bo naprawdę warto.
Bo to mój zdecydowany numer jeden wśród dram wiosennych. Obok mniej zdecydowanych Chase, Gekikoi i Tumbling. Ale mam wrażenie , że ta drama bije na głowę takie tytuły jak SunaNare czy Tsuki no Koibito - wiadomo, że to tylko moje osobiste zdanie, ale uważam, ze mimo, iż Kaoruko nie jest jakimś megahiciorem jak wymienione poprzednie to jednak ma coś w sobie i w ogóle mnie nie nudziła. A pozatym jestem zachwycona kreacją Kiritani Mirei *podobała mi się moralnośc i zachowania głównej bohaterki, ja wiem, że niektórzy wolą bardziejniegrzeczne dziewczynki, ale w końcu od tego była dtruga, równie główna bohaterka*. I w sumie ta przemianapostaci Channaki w środku serii - z miłego chłopca, który zawsze bedzie wspierał na kogoś, kto podejmuje próby zemsty i ma focha o to, kkim stała się jego miłość. I tak jego niepewnośc - prawie sie złamał i wszystko zaczeło być pięknie ładnie a ona SPOILER mówi mu w łóżku, ze jednak nie i jednak zostanie jeszcze czysta i znowu foch. xD
No i ciagle sie cos dzieje - jakieś wypadki, próby szantażu, rywalizacja między dwoma hostessami w jednym klubie, znecanie się, przyjaciółka z dzieciństwa, która przez główną bohaterkę miała cięzkie zycie i chce się zemścić, zazdrośni o siebie klienci, chorzy, śmierć żony klienta, przedziwna relacja miedzy głównymi bohaterkami, która jest jedną z najmocniejszych przyjaźni jakie mogłam w dramach oglądac, aż w końcu dochodzimy do takich wątków jak niechciana ciąża, odnalezienie zaginionego ojca, przeciwne infromacje o zaginionej matce, próby zabójstwa, sceny łóżkowe, śmierć jednego z bohaterów, gdzieśtam w tle mniej narzucający sie i bardziej tajemniczy niż w pierwszej serii związek z mafią, śliczne stroje i zadowalające mnie zakończenie.

Naprawdę cieszę sie, zw w Japonii są takie produkcje jak ta, szkoda tylko, że właśnie takie produkcje są zaniedbywane jesli chodzi o tłumaczenia :(

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-09-28, 20:26   

Ja ostanio dokończyłam kilka dramek, jedną z nich było miedzy innymi Tokyo DOGS, które niby było, ale właściwie mogłoby i nie być i tez by sie nic nie stało XD
Ostatnie epy wcisnełam w siebie po angielsku muszę przyznać, bo bałam się, ze nie dam rady dokończyc/wcisnąć siebie tej dramy dalej jednak 8 odcinków obejrzałam po polsku.
Koniec konców przeszkadzała mi w tej dramie Yoshitaka Yuriko, bo akurat konczyłam kilka dram (miedzy nimi Taioyu to umi no kyoshitsu, ale miałam takie przerwy w oglądaniu, ze nie potrafie sie rozpisać) i była w każdej i jakos te role zlały mi się w jedną co nie jets plusem dla tej dramy. Myslałam, że jak sobie przypomni kim była przestanie sie tak uroczo i słodko zachowywać, ale przecież to Yoshitaka Yuriko w swoim klasycznym wydaniu.
Dla mnie w tej serii najlepszy nie jest ani Ogurek, ani Hiro, moje serce absoltunie podbił Katsuji Ryo, szkoda, ze nie było go wiącej - jego rola była absolutnie genialna, urocza, aUsuda Asami, którą bardzo lubię jako jego dziewczyna to taki miły dodatek. Zdecydowany ulubieniec w tej dramie <3

Po Tokyo dogsach miałam głod Katsujiego siegnęłam po tę dramę i czuję jeszcze wiekszy głód, ja chcę wiecej Katsujiego. Mam znajomą, która go spotkała na zywo i dostała autograf, jak skończyłam tę dramę poczułam ukłucie zazdrości, bo agh, ja chcę spotkać Katsujiego XD!
Dramę zaczęlam przedwczoraj, skończyłam wczoraj, w sumie oglądając ją pół na pół, część ściągałam, a część oglądałam online, bo czekanie na kolejny odcinek mnie wykańczało.
Drama była urocza, wciągnęła mnie tak, że zamiast tłumaczyć to oglądałam, główni bohaterowie mnie nie denerwowali, wręcz przeciwnie, co mnie zdziwiło bo Mitsuki i tomoka nigdy nie należały do moich ulubionych aktorek, a tutaj zarobiły sobie plusa, zwłaszcza Tomoka, którą jako tako przezyłam w Jotei Kaoruko i nie mogłam polubić w Bloody Monday 2. Co do panów, no to akurat dla nich sięgąłam po tę dramę i sie nie zawiodłam.
Ja nie czytałam mang/anime i nie sadze, żeby podobała mi sie bardziej, bo ja lubię krótkie formy i rzadko kiedy porównuję do pierwowzrou, chyba, że jak w przypadku Zettai Kareshi z totalnego imho gniota wyciągają nową całkiem niezłą historię. tutaj fabuła jak widac dosyć mnie wciągła i ciąglę czuje się megazadowolona po obejrzeniu tej dramy <3 Ja chcę więcej w takich klimatach, przynajmniej na chwilę obecną mam taki nastrój, tylko, że sama nie wiem za co się zabrać, bo opisy fabuły potrafią być mylne.

ana3.33

Wysłany: 2010-09-29, 16:47   

Ja parę dramek w tym miesiącu pokończyłam także w tym Cat Street i Mioka z Katsuji Ryo (mnie także on zachwycił :love: ).
Dramy w trakcie oglądania, których aktualnie jestem (na zmianę) to:
- Mój chłopak z drużyny siatkarskiej (świetna drama)
- Samuraj z liceum (średnio mi się podoba, ponieważ początek był fajny, ale po mału z odcinka na odcinek zaczyna mnie trochę nudzić, ale może znowu się rozkręci)
- Zabójczy kochanek (ale tą dramę strasznie męczę i nie wiem, kiedy ją skończę, bo jakoś mnie nie wciągnę, wręcz muszę stwierdzić, iż mnie ona straaasznie nudzi, jak narazie tylko 1epek był fajny, a później to jest już kiepsko, ale nadal mam nadzieję, że jednak się bardziej rozkręci)
- Goong (fajna dramka)
- Czarująca dziewczyna Choon - hyang (ta jest po prostu super)
- What's up fox? (extra drama, warto ją sobie obejrzeć)
- Corner With Love (fajna dramka)
- Moja Szczęśliwa Gwiazda (świetna drama)
- Xmas Nante Daikirai (narazie jest fajna, oby taka została)
- Kimi wa Petto (przyjemna dramka)
- jeszcze Osen zapomniałam dodać :P
I to chyba byłoby na chwilę obecną tyle, a w planach mam jeszcze zamiar zacząć oglądać: Stand Up (tą nawet jeszcze dzisiaj :^^: ), Tatta Hitotsu no Koi, Prince who turned into a Frog, Randka w ciemno oraz Propose.
Ostatnio zmieniony przez ana3.33 2010-10-01, 18:57, w całości zmieniany 2 razy  

Reira

Wysłany: 2010-09-30, 09:30   

widzę, że nie tylko ja jestem człowiekiem oglądającym dużo dram na raz. Dramę, którą oglądam i którą mogłabym polecić jest Gaiji Keisatsu, mroczny, trzymający w napięciu 6-odcinkowiec.

Odpowiedz do tematu