Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NEWS
Autor Wiadomość
Malina-Chan 
Bakanishi :3

Wysłany: 2010-07-04, 12:47   NEWS

NEWS to grupa 8 chłopców pochodzących z odnoszącej duże sukcesy agencji Johnny’s Entertainment, która jest również odpowiedzialna za SMAP oraz Arashi.

Muzyka NEWS to typowy radosny pop, z którego słyną boysbandy z tej agencji, z okazjonalnymi elementami R&B i eurobeatu. Są oni bardzo silną grupą, której każdy singiel osiąga pierwsze miejsca na listach przebojów. Ale ci chłopcy to nie tylko typowi piosenkarze - tak jak inni artyści z JE, są oni zachęcani do grania w serialach, jak i brania udziału w host show. Ponadto wielu członków NEWS studiuj - to jedyny taki debiutujący zespół, który posiada tak wielu członków uczęszczających na uniwersytet. Pomimo skandalu z przełomu 2005 i 2006 roku oraz utraty dwóch członków, grupa nadal występuje i wydaje swoje nagrania, a także staje na nogi w ramach Johnny’s Entertaiment.

BIOGRAFIA
NEWS (albo NewS jak początkowo pisano) został założony we wrześniu 2003 roku. Powstanie tego dziewięcioosobowego zespołu spowodowało wiele kontrowersji ze względu na rozdzielenie rozdzielenie popularnych Junior Units z Johnny's Entertainment i wprowadzanie na szczyt nieznanych artystów zamiast stałych ulubieńców. Tomohisa Yamashita, lider zespołu (i najbardziej znany z formacji) powiedział ostatnio w wywiadzie, że nie był zbyt zadowolony z tego, w jaki sposób NEWS powstał, a komfortowo czuł się w tej grupie tylko na początku 2006 roku.
W skład zespołu wchodzili następujący członkowie: Tomohisa Yamashita (ex-4TOPs), Keiichiro Koyama, Shigeaki Kato, Hironori Kusano (ex-KKKity), Hiroki Uchi, Ryo Nishikido (ex-Kansai Jnr), Takahisa Masuda (ex-Kis-My-Ft), Takahiro Moriuchi i Yuya Tegoshi.

NEWS zaczynał swoją karierę promując piosenkę NewS Nippon, nagraną z okazji Mistrzostw Kobiecej Siatkówki, podążając śladami Arashi i V6. Przed zawodami wystąpili ze swoim repertuarem i intensywnie podróżowali po kraju podążając za mistrzostwami. Wybrali się nawet na małą wycieczkę do Tajwanu, aby zdobyć popularność.

Pomimo kontrowersyjnego początku i pozwolenia na sprzedaż płyt w sklepach 7/11, singiel NewS Nippon odniósł sukces i postanowiono nie rozwiązywać zespołu. Przed pierwszym bożonarodzeniowym koncertem grupę opuścił Moriuchi - okoliczności jego odejścia nie są pewne, ale według oficjalnych informacji chciał on skoncentrować się na studiach.

NEWS wydał kolejny singiel dopiero w maju 2004 roku. Wtedy to ukazał się Kibou~yell~, które stał się ich oficjalnym debiutem i od razu trafił na pierwsze miejsca list przebojów - tak samo jak następny singiel, czyli Akaku Moyuru Taiyo. NEWS stał się ustabilizowanym zespołem. W drugiej połowie 2004 roku swój debiut miał też inny zespół, Kanjani8, którego członkami byli również Hiroki Uchi i Ryo Nishikido, co skłaniało fanów do spekulacji, czy doprowadzi to NEWS, oraz wywoływało obawy, że chłopcy się wypalą. Pomimo tego NEWS kontynuował działalność ze wszystkimi ośmioma członkami, którzy pomyślnie poprowadzili swój bożonarodzeniowy koncert "NewSnow". Członkowie indywidualnie zyskali sławę grając w serialach i występując w TV.

Rok 2005 zaczął się dobrze dla NEWS: Cherish, Teppen i Touch, ich pierwszy album, wszystko bardzo dobrze radziło sobie w sondażach. Jednakże 15 lipca pojawił się pierwszy problem. Hiroki Uchi został odkryty ‘pijany i awanturujący się’ w parku w Sendai, co spowodowało jego zawieszenie w zespole. Pozostałe siedem osób publicznie przeprosiło za wyczyny Uchiego, jednakże ten incydent położył się cieniem na wydaniu Teppen. Inni członkowie pracowali ciężko, by utrzymać dobrą opinię, szczególnie Tomohisa Yamashita podczas pracy nad "Nobuta wo Produce" i Ryo Nishikido w "1 Litre of Tears".

Chwilę przed wydaniem Sayaendou w 2006 roku plotkarskie czasopismo "Friday" zamieściło zdjęcia pijącego w karaoke Hironoriego Kusano. Pomimo że Kusano utrzymywał, że to było sfałszowane, zgodził się na zawieszenie. Biorąc pod uwagę oba te zawieszenia, Johnny’s Entertaiment zdecydował się zawiesić cały zespół na 2006 rok. Okładki Sayaendou i kalendarz pośpiesznie odnowiono, a teledysk zmieniono na całkowicie animowany, ukazujący sceny z serialu "One Piece".

Pomimo tych wydarzeń członkowie NEWS kontynuowali działalność muzyczną w swoich solowych projektach. Tomohisa Yamashita był zajęty serialem 'Kurosagi' i karierą solową, Ryo Nishikido skoncentrował się na swoim drugim zespole Kanjani8, Keiichiro Koyama występował wielokrotnie w wielu serialach i wziął udział w 'Shounen Club', a Yuya Tegoshi i Takahisa Masuda stworzyli swój własny duet Tegomassu. Niewielu fanów wierzyło w powrót NEWS, ale mimo to w grudniu ukazał się w telewizji klip do Sayaendou, tym razem z udziałem muzyków. Następnie zespół dokonał wielkiego powrotu, organizując koncert sylwestrowy. Ich nowy singiel Hoshi wo mezashite zajął w marcu pierwsze miejsce na liście przebojów Oricon i został ich drugim najlepiej sprzedającym się singlem. W sierpniu ukazało się DVD, Never Ending Wonderful Story, które zawierało materiał z pierwszej po powrocie grupy trasy koncertowej. NEWS powoli, ale stabilnie pięło się w górę.

W międzyczasie trwały spekulacje na temat dalszego losu Hirokiego Uchi i Hironoriego Kusano. Obydwaj pojawili się w Playzone Shounentai, a Uchi wystąpił na scenie wraz z Kanjani8 w Tokyo Dome. Jednakże nie zostało dotychczas wydane żadne oficjalne oświadczenie na ich temat oprócz zawiadomienia o ich statusie jako , żadna oficjalna informacja nie została wydana, prócz zawiadomienia o ich statusie praktykantów.

赤西仁
Ostatnio zmieniony przez avalia 2017-01-10, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

riwethiel
Gokai Blue in disguise

Wysłany: 2010-07-05, 11:22   

Jako fanka Uchiego czuje sie zobowiazana do sprostowania niektorych informacji XD (prosze nie miec mi tego za zle, po prostu wole prawde od pol-prawdy)

Cytat:
Uchi wystąpił na scenie wraz z Kanjani8 w Tokyo Dome

To brzmi jakby faktycznie 'wystapil', bo mial wystapic, a tak naprawde to przyszedl na ten koncert jako gosc i Ryo wyciagnal go na scene (wbrew jego woli XD). Wiec tak naprawde to nie wystepowal tylko sie pokazal i tyle. No, ale moze sie czepiam za bardzo XD

Cytat:
Jednakże nie zostało dotychczas wydane żadne oficjalne oświadczenie na ich temat

W tym samym dniu kiedy zapowiedzieli role Uchiego w musicalu "Guys & Dolls" oficjalnie ogloszono rowniez, ze pozostanie on solista i nie wroci juz do swoich zespolow ;(
Co do Kusano to nic oficjalnie nie wiadomo. Przy trasie koncertowej "Queen of Pirates" KAT-TUN widziano go chodzacego w koszulce staffu, a aktualnie pracuje jako model dla firmy kolegi Yamapiego zajmujacej sie wyrobem bizuterii~ Czy cos XD

AnnHowe 

Wysłany: 2010-09-14, 18:37   

Mopji ulubiency to yuya tegoshi i yamapi.Obaj mają piękny głos i wogul są słodcy.Uwielbiam piosenki NEWS to był jeden z piewrszych zespolów jakie słuchałam :)Ich piosenki są spokojne ale bywają i sazybsze kawałki.Chłopcy maja piękny głos.:)
And I won’t go anywhere.
HOW DO I LIVE WITHOUT YOU?

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2011-10-07, 13:40   

Zrobię sobie copy-paste z forum Johnnysowego:

Oficjalny (100%) news jest tutaj:
http://www.sanspo.com/gei...72119001-n1.htm

Dzisiaj ogłoszono, że Yamapi i Ryo odchodzą z NEWSów. Yamapi skupi się na karierze solowej, a Ryo i tak już ciężko pogodzić grafiki swoich dwóch zespołów, więc wybrał Kanjani8.

NEWS pozostanie jednak grupą 4-osobową.

Mimo, że wiele fanów będzie mówić, że to już nie to samo itd. wydaje mi się, że jakaś decyzja to w końcu jakikolwiek krok do przodu. I nie jest to jak wszyscy mówili zupełne rozwiązanie zespołu więc Shige i Koyama nie zostają w tej chwili na lodzie (no bo, że TegoMass to wiadomo). W sumie dzięki temu być może wznowią aktywności zespołu, bo ich ostatni dorobek przedstawiał się dość... ubogo.

Prawda jest też taka, że fandom często obwiniał Ryo, albo Yamapiego, że skupiają się na czymś innym, a nie na NEWSach. Tylko, że teraz ich problem został rozwiązany nie do końca tak jak chcieli.

Ja szczerze powiedziawszy nie interesowałam się o tyle samym NEWSem co Ryo i Yamapim, więc planuje kibicować Pi w karierze solowej i nadal wspierać Ryo w Kanjani8. A dodatkowo cieszy mnie fakt, że reszta zespołu nie została rozwiązana i na lodzie i że jakieś informacje w końcu zostały oficjalnie powiedziane.

Super Sentaie robią mi sieczkę z mózgu

Moje postępy w pracy | Gekiuma Henshin blog - zapraszam

OGARNIAM ŻYCIE, WRÓCĘ TO BĘDĘ

Kaoru 
Zutto Kame ~

Wysłany: 2011-10-07, 23:10   

Ja się rozryczałam jak sie o tym dowiedziałam. Z poczatku myślałam, że to jakiś chory żart, albo, że śnię. Nadal nie mogę dojść do siebie ;/ Ale teraz już wiadomo czemu NEWS tak milczał, i ani singla nie było, ani tym bardziej płyty. Szkoda, że tak to się zakończyło... nie takiego finału się spodziewałam :( .

Fargo 

Wysłany: 2011-10-08, 19:38   

Ja się o tym dopiero dziś dowiedziałam na jakimś lj'u, ale zignorowałam tą informację nie wierząc w nią kompletnie, a tu się okazuje to prawdę. Nie powiem, jestem zaskoczona. Długo nic nie wydawali, ale jakoś to ciągnęli, więc nie wiele nad tym myślałam, bo nie interesowało mnie to szczególnie. Nie siedzę w NEWSie, nie bardzo słucham ich piosenek i jedyne co w tym zespole mnie interesowało to Ryo i Pi, a że odeszli, to cóż... Jest dziwnie, trochę mi zajmie przyzwyczajenie się do tego, że już nie są członkami tego zespołu, ale nie uważam tego za żadną tragedię. Mam nadzieję tylko, że fanki NEWS nie będą im uprzykrzać życia, a chłopcy będą się realizować tak, jak chcą. Dla Ryo to lepiej, bo się przepracowywał i dla Pi także, bo będzie spełniał swe marzenia. Reszta NEWS też sobie poradzi, w końcu coś ruszy, zacznie się dziać i nie będą musieli się obracać za kolegami i czekać aż znajdą dla nich czas.

Remi 

Wysłany: 2017-01-10, 22:09   

Edit by avalia :ninja:
Wydzieliłam do tego tematu bo tu miejsce na takie wymiany myśli :D
zaczęło się od:
Ushio napisał/a:
Ja z kolei za bardzo ich czasów, kiedy byli w szóstkę nie znam, ale kiedy czasami coś tamtejszego posłucham, to przede wszystkim myślę sobie, jak mi się nie podoba głos Yamapi'ego ^^' Koyama co prawda totalnie śpiewać nie umie (chociaż pamiętam, jak mnie zdziwił przy jednej piosence na koncercie z 10-lecia), ale też chyba trochę inaczej do tego podchodzę, bo go bardzo lubię :XD: Sądząc po Pink&Gray, Shige na pewno dużo lepiej pisze niż śpiewa :D A co do Tegomass, to myślę, że ich zrzucili na dalszy plan, żeby promować NEWSów jako "kochających się członków zespołu" itp, itd. Jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziło VTR Shige i Koyamy z ostatniego Abunai Yakai.
Ale nie do końca zgodzę się co do muzyki - owszem, kawałki pokroju Emmy to jest tragedia i robią z nich straszne pośmiewisko, tak samo było na przykład z Chumu Chumu, i ja się dziwię, że oni się na to w ogóle zgadzają. Ale wiele teledysków mają dobre (Hikari no Shizuku np., Yon Juushi też albo ich piosenki na FIFA). Także pod względem muzycznym (nie licząc wycia Koyamy i Shige), to ja bym ich nie skreślała ;) Ich najnowsze koncerty też osobiście bardzo mi się podobają :tańczy:

Ushio napisał/a:
to przede wszystkim myślę sobie, jak mi się nie podoba głos Yamapi'ego ^^'

:D no wybitny to on nie jest :P ja uważam, że najlepszy głos miał Ryo (umówmy się, że najlepszy nie znaczy świetny ;) ), ale najmniej go lubiłam jako członka zespołu ^^'

Fajne mieli ballady w starym składzie - to jest coś przez co nie mogę przebrnąć przy obecnym. Chumu Chumu swoją drogą - dotrwałam do połowy tylko :P
Koyama rzeczywiście nie ma głosu, ale jego zawsze uwielbiałam ;) <3 nie pamiętasz jaka to piosenka? Ja pamiętam jak śpiewał jakąś gdzie śpiewał po japońsku, angielsku i koreańsku :D Uri sarang? Rany, musiałabym się dogrzebać gdzieś do tych staroci ;)

Ushio napisał/a:
albo ich piosenki na FIFA

No tu muszę się zgodzić z Tobą - super :up:

Na temat programów i koncertów nie mogę się wypowiedzieć, bo już od dawna nie oglądam. Ostatnie jakie oglądałam to były "za życia" Tegomass.
Nie skreślam ich całkiem, bo tak czy siak chłopaków darzę wielką sympatią, ale jak sobie przypomnę ich stare ballady a cappella lub koncerty Tegomass z orkiestrą czy nawet z samą gitarą Tegoshiego (bo o ile dobrze pamiętam to on gra :?: ) to mi po prostu ich szkoda i trochę mi smutno, bo stać by ich było na więcej.
Ostatnio zmieniony przez avalia 2017-01-10, 23:34, w całości zmieniany 2 razy  

Ushio 

Wysłany: 2017-01-10, 22:27   

Remi napisał/a:
Koyama rzeczywiście nie ma głosu, ale jego zawsze uwielbiałam ;) <3 nie pamiętasz jaka to piosenka? Ja pamiętam jak śpiewał jakąś gdzie śpiewał po japońsku, angielsku i koreańsku :D

No Koyama jest cudny, tak sam z siebie <3 To było Dance in the dark - ale z tego, co pamiętam, na albumie tego "zaskoczenia" nie było :D
Ech? Serio? Jest taka piosenka?! O_O

Remi napisał/a:
Fajne mieli ballady w starym składzie - to jest coś przez co nie mogę przebrnąć przy obecnym.

Z ballad mi się teraz nasunęło "Snow Express" - ten tekst jest tak dziwny, jak tylko może być, nawet bez większego zagłębiania się i przysłuchiwania, nietrudno to stwierdzić xD

Remi napisał/a:
Nie skreślam ich całkiem, bo tak czy siak chłopaków darzę wielką sympatią, ale jak sobie przypomnę ich stare ballady a cappella lub koncerty Tegomass z orkiestrą czy nawet z samą gitarą Tegoshiego (bo o ile dobrze pamiętam to on gra :?: ) to mi po prostu ich szkoda i trochę mi smutno, bo stać by ich było na więcej.

A to jest fakt, że nie wykorzystują w pełni ich potencjału - Tego i Massu świetnie śpiewają, a koncert Tegomassu ostatni raz był 3 lata temu T_T Szkoda, bo ich Aoi Benchi a capella to jest naprawdę coś *-*
Ja tylko liczę, że zyskają trochę bardziej na popularności i przestaną robić z nich idiotów </3

Remi 

Wysłany: 2017-01-10, 23:17   

Ushio napisał/a:
No Koyama jest cudny, tak sam z siebie <3 To było Dance in the dark - ale z tego, co pamiętam, na albumie tego "zaskoczenia" nie było :D
Ech? Serio? Jest taka piosenka?! O_O

Coś mi mówi tytuł (tu by się przydała emotka z Kubusiem Puchatkiem w pozie zadumania ;) , ale przekopać się przez nety i znaleźć coś ich to duża umiejętność.
Za to Uri Sarang dostępne od ręki :>
http://www.dailymotion.co...pony-chan_music
Jest rozkoszna <3
Przy okazji nie mogłam nie pozwolić sobie posłuchać Love Addiction ;) i przy okazji znalazłam Romea :D Jak patrzę na tą jego suchutką klatę to tak mi się śmiać chce :torba: Uroczy chłopak, a za wszelką cenę starali się z niego takie macho zrobić :D
http://www.youmaker.com/v...83%8Esolo-.html

Ushio napisał/a:
Z ballad mi się teraz nasunęło "Snow Express" - ten tekst jest tak dziwny, jak tylko może być, nawet bez większego zagłębiania się i przysłuchiwania, nietrudno to stwierdzić xD

:D A wiesz, mieli jakiegoś specjalnego singla czy dodatek do dvd - nie pamiętam - gdzie mieli cztery ballady (każda o tematyce innej pory roku) w takiej subtelniejszej wersji. Może instrumentalnej, nie pamiętam. No i na zimę było oczywiście Snow Express :D

Ushio napisał/a:
a koncert Tegomassu ostatni raz był 3 lata temu T_T Szkoda, bo ich Aoi Benchi a capella to jest naprawdę coś *-*

Aoi Benchi jest takie cudne :( <3

Ushio napisał/a:
Ja tylko liczę, że zyskają trochę bardziej na popularności i przestaną robić z nich idiotów

Bardzo bym chciała.
Jak wspomniałaś o idiotach to od razu stanął mi przed oczami obraz chłopaków wdzięczących się do marynarek :XD:

avalia 
Love&Roll

Wysłany: 2017-01-10, 23:53   

Remi napisał/a:
Za to Uri Sarang dostępne od ręki :>
http://www.dailymotion.co...pony-chan_music
Jest rozkoszna <3
Oj tam, ja dziś na dysku szukałam jednego z koncertów kisumai co tłumacze i przy okazji natrafiłam na te starsze NEWS, a tam to dopiero były solówki :XD:
http://www.dailymotion.co...earts-sho_music
Aż sie łezka w oku kręci :torba:

Bardziej pusty niż łzy komedii, bardziej niż ktokolwiek inny.

Remi 

Wysłany: 2017-01-11, 00:13   

Widzę, że admin czuwa ;) Ja muszę poczekać aż siostra skończy sesję i przekopię się przez jest dysk, żeby powspominać :D

avalia 
Love&Roll

Wysłany: 2017-01-11, 09:26   

Czuwa, czuwa i upewnia się, że dyskusja prowadzona jest w odpowiednim temacie <3 no pech chciał, że adminka też johnnysowego fanka i czyta wsze wypociny :zlo: które zresztą bardzo mi się podobają i chętnie poczytam dalej, przy okazji powspominać stare czasy, bo szczerze mówiąc to po odejściu Pi i Ryo, jakoś nie umiem przywyknąć do NEWS, a niby moim ulubieńcem jest Keii-chan i nie powinnam tego odczuwać aż tak :ninja: ale z KT było podobnie, ale mniejsza z tym ^^'

Bardziej pusty niż łzy komedii, bardziej niż ktokolwiek inny.

Ushio 

Wysłany: 2017-01-11, 14:52   

Remi napisał/a:
Jest rozkoszna <3
Przy okazji nie mogłam nie pozwolić sobie posłuchać Love Addiction ;) i przy okazji znalazłam Romea :D Jak patrzę na tą jego suchutką klatę to tak mi się śmiać chce :torba: Uroczy chłopak, a za wszelką cenę starali się z niego takie macho zrobić :D

Tak, teraz oprócz "prezentera" bierze za swój image "ten, co lubi pakować na siłowni" XD Klaty lepszej jakoś nie ma, a aparycją na macho najbardziej się nadaje Massu, jeśli już wybierać z nich xd
A Uri Sarang faktycznie kochane <3

Remi napisał/a:
A wiesz, mieli jakiegoś specjalnego singla czy dodatek do dvd - nie pamiętam - gdzie mieli cztery ballady (każda o tematyce innej pory roku) w takiej subtelniejszej wersji. Może instrumentalnej, nie pamiętam. No i na zimę było oczywiście Snow Express :D

Snow Express nie jest jakieś tragiczne, ale metafory z rybami mogli sobie darować :torba:

avalia napisał/a:
Oj tam, ja dziś na dysku szukałam jednego z koncertów kisumai co tłumacze i przy okazji natrafiłam na te starsze NEWS, a tam to dopiero były solówki :XD:
http://www.dailymotion.co...earts-sho_music
Aż sie łezka w oku kręci :torba:

Chyba sobie popatrzę na starsze koncerty :D

kero

Wysłany: 2017-01-11, 16:44   

Ja tam się jakoś nie mogę zdecydować kogo teraz lubię najbardziej >D :o :D
Więc lubię całą czwórkę jednakowo :XD: A po obejrzeniu nowego koncertu "QUARTETTO DVD" kocham ich jeszcze bardziej :o :D :kiss:

Yae 
GACKTofil

Wysłany: 2017-01-11, 16:47   

Miałam się nie odzywać, no ale
Ushio napisał/a:
aparycją na macho najbardziej się nadaje Massu, jeśli już wybierać z nich xd

Ja bym powiedziała, że żadnego wyboru nie ma, jeśli chodzi o macho w NEWSach. Dodaję gif poglądowy z ryjkiem Massu (jakby ktoś w temacie go jednak nie znał XD). I że tak przypomnę jeszcze o Massu w rajtach, coy podkreślić jeszcze bardziej "bycie macho"

Yuzuru Hanyu<3

Tak mi idą tłumaczenia~

Ushio 

Wysłany: 2017-01-11, 17:00   

Ale klata!

To nawet nie ma co porównywać z Kei-chanem :D
A tak to Massu jest kochaną kluską i przy tym zostańmy xD

kero

Wysłany: 2017-01-11, 17:27   

AAAAAA to program Zeus no jest co oglądać :o :o :o >D >D

Remi 

Wysłany: 2017-01-11, 22:43   

avalia napisał/a:
no pech chciał, że adminka też johnnysowego fanka i czyta wsze wypociny

od razu, że pech - w innym temacie też znajdę dla siebie miejsce więc marudzić nie będę ;) tylko u mnie teraz wyświetla się, że ja jestem założycielką tematu :P
a na temat johnnysów ja chętnie podyskutuję, bo to wszystko przez moją siostrę i to od nich się zaczęły dramy więc mam sentyment :)

avalia napisał/a:
szczerze mówiąc to po odejściu Pi i Ryo, jakoś nie umiem przywyknąć do NEWS, a niby moim ulubieńcem jest Keii-chan i nie powinnam tego odczuwać aż tak :ninja: ale z KT było podobnie, ale mniejsza z tym ^^'

mam dokładnie tak samo ;) z KT też ale od odejścia Kokiego

Ushio napisał/a:
a aparycją na macho najbardziej się nadaje Massu

zgadzam się w 100% :D
Yae napisał/a:
I że tak przypomnę jeszcze o Massu w rajtach, coy podkreślić jeszcze bardziej "bycie macho"

bo to jest KRYPTOmacho :evil:

Ushio napisał/a:
A Uri Sarang faktycznie kochane

Prawda? :) Wczoraj katowałam i dziś chyba też pokatuję :P

kero napisał/a:
A po obejrzeniu nowego koncertu "QUARTETTO DVD" kocham ich jeszcze bardziej

czy to jest u nas? bo ja jestem leniwa więc jak jest pod ręką i z napisami to biorę ;)

Ushio 

Wysłany: 2017-01-11, 23:25   

kero napisał/a:
AAAAAA to program Zeus no jest co oglądać :o :o :o >D >D

Oj tak, wierz mi, że jest *w*

Remi napisał/a:
czy to jest u nas? bo ja jestem leniwa więc jak jest pod ręką i z napisami to biorę ;)

To jest najnowszy koncert, wyszedł na DVD niedawno XD Ale jeśli kiedyś dorwę softy, to jest szansa, że będzie po polsku <3 Za to tak na teraz mogę podesłać linka do rawa :)

Remi 

Wysłany: 2017-01-11, 23:51   

Ushio napisał/a:
To jest najnowszy koncert, wyszedł na DVD niedawno XD Ale jeśli kiedyś dorwę softy, to jest szansa, że będzie po polsku <3 Za to tak na teraz mogę podesłać linka do rawa :)

A to podrzuć proszę :> Jak będę miała kiedy (na razie czekają na mnie 3 odcinki Cold Case ;) ) to sobie przejrzę, a jak jak wyjdą spod Twojej ręki napisy to obejrzę całe ^^

Odpowiedz do tematu