Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualnie oglądana drama
Autor Wiadomość
Arasz 
simple robot

Wysłany: 2011-09-24, 20:21   

Ja właśnie skończyłam oglądać Tumbling, zaraz się pójdę produkować do odpowiedniego tematu o tym:) A dramy, które oglądam w miarę na bieżąco to:
- Hana Kimi 2011 - czekam na odcinek siódmy
- Kamen Rider Fourze - jego nie komentuję na forum, bo oglądam na youtube/fejsbuku/gdziekolwiek zuploadują, bo z moim wolnym domowym netem nie mam nerwów na ściąganie serii, co do której jeszcze nie mam wyrobionego zdania ;) ale po trzech odcinkach mam ochotę oglądać dalej, bo ciekawa jestem, kiedy się rozkręci na dobre.

Lestat 
a-wampir

Wysłany: 2011-09-25, 16:57   

Ja skończyłam Strawberry on The ShortCake (SOS) i przyznam, że naprawdę podobała mi się. Niedługa i treściwa, ze śliczną muzyką!! polecam ;) Poza tym za mną 2 epki Ikemena :D ! Jestem pod wrażeniem i cieszę się jednocześnie, że to 11 odcinków ;p Człowiek przynajmniej nie zdąży się znudzić, i hope so. Zaczętych dram mam ssstrasznie dużo, ale postanowiłam zerknąć na osławionego tu Ourana. Poza tym jest jeszcze kilka, do których robię korki.

*Postępki* Tokyo Friends ep 4, Soredemo ep 3

zima 
dorywkowicz lolz

Wysłany: 2011-09-26, 16:27   

Co ja oglądam... Dużo xD
Ouranka Otajowego <powinnam iść coś napisać, najpierw nadgonię 8 i 9>
Hana Kimi <w sumie chyba głównie dla Nakatsu *__* // znowu? Oo>
WBDS, KR40 - bo tłumaczę, ne...
i chyba w sumie na razie tyle <zima stara sie rozruszać swoje wymierające komórki... niestety z marnym skutkiem xD>

Malwina 

Wysłany: 2011-09-27, 19:37   

A ja zaczęłam ''Troublemana''.. to najbardziej pokręcona historia jaka ostatnio oglądałam.Po dwóch pierwszych odcinkach zagoniłam męża do oglądania i całą serię ''wciągnęliśmy'' w ciągu wieczora.
Osobiście oczekiwałam na Ourana i od 6 epka jestem zachwycona(wcześniej byłam zainteresowana).A dzisiaj ściągnęłam pierwszy odcinek tajlandzkiej produkcji ''prisoner of love'' i zobaczę z czym to się je :shock:

Melania Mzimu 

Wysłany: 2011-09-27, 20:42   

Zaczęłam wczoraj oglądać Tokio Dogs i musze powiedzieć, że drama mnie wciągnęła. Oprócz tego na bieżąco oglądam Ourana xD

Alexiss 

Wysłany: 2011-09-28, 09:41   

Cóż, zaczęłam ostatnio oglądać Kami no Shizuku i szczerze, to nie wciągnęła mnie ta drama. Jakoś nie ciągnie mnie do kolejnych odcinków i oglądam je może raz na tydzień.

Leesh 
Azjomaniaczka

Wysłany: 2011-10-08, 21:13   

Zaczęłam Hana Kimi - Ikemen Paradise 2011
Jest jeszcze kilka dram, ale ja tak lubię czasem oglądać wielowątkowo :P

Arasz 
simple robot

Wysłany: 2011-10-09, 22:13   

W dalszym ciągu oglądam Hana Kimi, o którym pisałam w ostatnim poście, ale Fourze'a na razie sobie darowałam. Zamiast tego:
- Kaizoku Sentai Gokaiger - żeby nadrobić tłumaczenie potrzebuję jeszcze dwóch odcinków~
- Marry Me Mary - pierwszy odcinek widziałam jakoś w styczniu, parę dni temu do tego wróciłam i jestem przy piątym. Historia jak dla mnie zbyt nieprawdopodobna, główna bohaterka irytuje, jej ojciec wywołuje chęć mordu i w zasadzie to oglądam tę dramę tylko dla Janga XD; on jest dla mnie takim eye candy i guilty pleasure w jednym [jakoś te słowa nie mają dobrych polskich odpowiedników], że dla niego chce mi się nawet oglądać dalej ;)

saii

Wysłany: 2011-10-14, 00:17   

Protect The Boss oraz...

Kamen Rider W, a co! Ten drugi to niezły tasiemiec ale wciąga... i muszę przyznać, że Kamen ma tyle "podtytułów", że nie za bardzo wiedziałem od czego zacząć... ale to nie ważne. Tyle się naczytałem, że to takie fajne... no to trzeba było się przełamać i zobaczyć o co tyle "hałasu". :D :P

isamar84 

Wysłany: 2011-10-15, 14:52   

:arrow: In Time With You (z Ariel i Chen Bolinem) <3
:arrow: Ring Ring Bell (Peter Ho i Janine Chang) >D
:arrow: Protect The Boss :D

Melania Mzimu 

Wysłany: 2011-10-15, 18:37   

Tokio dogs
Atashinchi no danchi po raz drugi (pokazuję mojej mamie xD )

AnnHowe 

Wysłany: 2011-10-15, 20:44   

Aktualnie oglądam Hurikengerów i Gaorengerow z sentaiów. Normlanie nie wyrabiam ze śmiechu przy hurikangerach:) Ogulnie wszystkie sentaie i kamen ridery są zabawne:) I można też zauważyć,że czerwony ludek jest zawsze uparty jak osioł i zawsze stawia na swoim.Plus okazuje się on najsilniejszy ze wszystkich kumpli ostatecznie.
And I won’t go anywhere.
HOW DO I LIVE WITHOUT YOU?

goss 

Wysłany: 2011-10-16, 17:05   

ja 3 na raz obecnie oglądam ^^ a nie! 4. o ile czekanie na kolejne odc można tak nazwać xd
Hana Kimi wersja 2011
City Hunter
Poseidon
i Time between dog and wolf - ta już jest w całości przetłumaczona więc w sumie jako jedyna zalicza się w pełni do "oglądanych" dram :D
ogólnie polecam ^^

Reira

Wysłany: 2011-10-17, 18:54   

Właśnie rzuciłam się na dramowy rampage i z jakiegoś powodu zaczęłam Temptation of Wife :o

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2011-10-17, 19:17   

A ja widziałam ostatnio 9 odcinek Detektywa Conana (dwa, że gościnna rola Matsuzaki Toriego gadającego po kansaisku, raz, że Heiji Hatori to była moja ukochana postać z anime, więc odcinka z nim nie mogłam odpuścić). No i w sumie to całkiem ciekawie zrobili, i może nawet obejrzałabym tę dramę w całości, chociaż tylko dlatego, że właśnie znajome z zagranicy robią sobie takie 'drama watch along', więc byłoby z kim dyskutować.

Oprócz tego posciągałam sobie filmy i drama sp różne, ale też czekają na dysku na lepsze czasy.

W sumie tak jak i dramy - mam na dysku Kaibuca, Manpuku Shojo Dragonet, Den-O 30+, Sazer X, a nawet Shinkengera sobie ściągam po polsku, zeby z rewatchować, i Glutka też mam... ale jakoś tak na tokusatsu nie mam ochoty na razie, po tym jak sobie ich tyle naściągałam _^_ Z drugiej strony naściągałam sobie takie hardkorowe dramy jak JIN, Majisuka Gakuen czy Kareinaru Ichizoku i też mi jakoś nie podchodzą na razie...

Cóż, na razie chyba poczekam na lepsze czasy z oglądaniem dram, tłumaczenia też czekają XD

Super Sentaie robią mi sieczkę z mózgu

Moje postępy w pracy | Gekiuma Henshin blog - zapraszam

OGARNIAM ŻYCIE, WRÓCĘ TO BĘDĘ

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2011-10-17, 19:49   

A ja ostatnio miałam straaaaszną fazę na Queen Seon Duk < 3 W 4 dni obejrzałam 18 odcinków... a to wszystko wina Patsy, która mi o tej dramie przypomniała... i wina problemów z internetem....

Ale dramkę mogę wszystkim gorąco polecić - akcja, postaci, scenografia... muzyka też... Cudo < 3 Jak na razie wgapiam się w główną bohaterkę - Deok Man, bo to jedna z tych silnych kobitek, która nie lubi się poddawać; Mishil - cudowna zUa postać *___*; Yuushina - ach, widać jak na dłoni, co czuje do Deok Man...; damn... miałam ochotę wymienić tu większość bohaterów X3
Ale tak na serio, to jedna z tych niewielu dram, których nie potrafię przestać oglądać, nawet kiedy powinnam już iść spać... Bo każdy odcinek kończą w ten sposób, że no nie da się nie oglądać dalej X3

Poza tym kończymy Tempesta, zaraz czeka mnie 9. odcinek ^ ^ Takiej właśnie dramy z Japonii potrzebowałam - ambitniejszej, a zarazem z humorem. Ciekawa jestem, zakończenia, bo może się zdarzyć wszystko...

Lestat 
a-wampir

Wysłany: 2011-10-17, 20:14   

Iiv, gratuluję, 18 epków w 4 dni ? O.o" poza tym nie pomagasz tłumaczom, pisząc takie kuszące rzeczy xD (choć jak zobaczyłam, że drama liczy 62 odcinki to troszkę ostudził się mój zapał xD)

Ja mam pełno pościąganych dram i tak skaczę z kwiatka na kwiatek xD Aktualnie mocno stoję za HanaKimi (czekam aż się reszta ściągnie)<3 Poza tym, wstyd się przyznać, ale Tempest mi się dopiero ściąga (tj obejrzałam 3 epki, ale online to maaasakra ><"), bo nigdzie wcześniej na torrentach nie było, dopiero ostatnio został dodany *O* To jest mój nr dwa. Poza tym kontynuuję Pastę <3 (póki co jest świetna!)

Oprócz tego obejrzałam jakiś czas temu Ikemena (sentyment do k-wersji większy, ale japońska jest naprawdę DOBRA!), Quartet (niestety nie przypadła mi do gustu, obejrzałam tylko dlatego, że odcinki były krótkie i było ich 9, liczyłam na o wiele więcej^^")

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2011-10-17, 20:30   

Lestat napisał/a:
Iiv, gratuluję, 18 epków w 4 dni ? O.o" poza tym nie pomagasz tłumaczom, pisząc takie kuszące rzeczy xD (choć jak zobaczyłam, że drama liczy 62 odcinki to troszkę ostudził się mój zapał xD)
Miałam chcicę XD Co poradzić... zdarza się raz na rok góra XD Poza tym to na QSD miałam chrapkę, na tłumaczenie znaczy się, ale za dużo projektów na głowie....

A, ostatnio też skończyłam oglądać Ourana i zbieram się do napisania komenta, ale ciągle coś mi psuje wenę XD

Lestat 
a-wampir

Wysłany: 2011-10-17, 20:43   

Iiverin napisał/a:

A, ostatnio też skończyłam oglądać Ourana i zbieram się do napisania komenta, ale ciągle coś mi psuje wenę XD

Przyznam, że obejrzałam pierwszy ep (brat mi przez ramię patrzył i mówił tylko z uśmiechem "masakra" xD zabawne było jak nie wiedział o co chodzi z bliźniakami, myślał że to wszyscy ci skośnoocy są tak do siebie podobni, a ja mu mówię "to bliźniaki" ;p ) i nawet się uśmiałam , ale ta dramka jest tak odmóżdżająca.. że chyba na razie dla mnie aż za bardzo. Dlatego póki co, czeka na lepsze czasy ;)

Leesh 
Azjomaniaczka

Wysłany: 2011-10-18, 10:08   

A ja mam ostatnio zastój. Od kilku dni nic nie oglądałam z dram. :( Nie miałam czasu i jakoś tak nie mogłam sie zebrać. Ale chcę w tym tygodniu skończyć Hana Kimi :) (aby skomentować) :) i może jeszcze coś wybiorę, ale mam problem ze ściąganiem, bo od Was mi się wszystko zacina a torrentów znaleźć nie umiem, albo nie mam dostępu :(

Odpowiedz do tematu