Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Preity
2017-08-04, 06:38
Opiekun serwerów poszukiwany
Autor Wiadomość
Preity 
Szara eminencja

Wysłany: 2016-02-12, 10:17   Opiekun serwerów poszukiwany

Czas się w końcu zrobić porządek z najważniejszą kwestią, a mianowicie z serwerami. Szukam kogoś, kto zechce wziąć na swoje barki ciężar opieki nad nimi (czyli tak naprawdę pilnować terminowego opłacania faktur). Do tej pory, mimo bycia nieco z boku całego dramowego fandomu jakoś udawało mi się tą sprawę ogarnąć, ale niestety dalej nie jest to możliwe.

Serwery do przejęcia:

:sloneczko: webd.pl - na nim znajduje się Sezam. Sprawa z przejęciem jest banalnie prosta, ponieważ wystarczy tylko zmienić dane właściciela i po wszystkim. Wygasa 06.12.2016

:sloneczko: home.pl - serwer na którym znajduje się wszystko co najważniejsze, czyli formuj jaszczurek i Baki, dramawiki, fansubwiki, oraz jest wykupiona domena dramawiki.pl. Przejęcie w tym przypadkujest nieco bardziej skomplikowane, ponieważ przekazanie jest możliwe tylko w ramach cesji (czyli podajemy swoje dane i czekamy na weryfikację home.pl; obecnie możliwe jest to w wersji elektronicznej, ale do niedawna była tylko wersja tradycyjna z wysyłaniem papierów faksem lub pocztą). Wygasa 30.08.2016

Jak widać czasu na zastanowienie i przedyskutowanie wszystkich kwestii trochę jest. Kontakt ze mną jest możliwy przez maila (linnora.m@gmail.com) lub twittera (@Miss_Preity). PW na forum odpada, ponieważ nie dochodzą powiadomienia, a ja rzadko tu zaglądam.

Preity 
Szara eminencja

Wysłany: 2017-08-03, 09:49   

To znowu ja i znowu z tym samym. Po raz kolejny szukam osoby która weźmie na siebie odpowiedzialność za konto na home.pl (co na nim się znajduje jest wymienione w poście wyżej). Konto wygasa z dniem 30.08.2017 i tym razem nie przedłużę go na kolejny rok, o ile nie znajdzie się osoba gotowa przejąć na sobie faktury za kolejne lata.

Od kilku lat nie ma mnie w fandomie i już raczej do niego nie wrócę, więc wolałabym, żeby za serwer odpowiedzialny był ktoś, kto wie co w trawie piszczy.

pollyyoanna 
patience. just have a little patience...

Wysłany: 2017-08-03, 10:36   

Ok, napisz mi na pw co i jak. Mogę spróbować. Tylko będę po 17:)

Jorian 
Saurus vulgaris

Wysłany: 2017-08-04, 01:25   

Nad sezamem czuwam i mogę czuwać dalej. :up:

Preity 
Szara eminencja

Wysłany: 2017-08-04, 06:38   

Home.pl zatwierdziło cesję, w związku z czym od dziś oficjalnym właścicielem konta na home.pl jest pollyyoanna.

I w ten sposób ostatni z serwerów dramowych, który był w mojej władzy trafił do rąk osoby związanej z fandomem :up:

temat zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi