Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fansub wiki jako osobna strona, a nie portal
Autor Wiadomość
Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2011-10-01, 17:13   Fansub wiki jako osobna strona, a nie portal

Ze względu na spore zainteresowanie portalem fansub oraz robieniem sobie tabelek postępów pracy będziemy oddzielać fansubwiki od dramawiki (oczywiście nadal linki w tabelkach będa doprowadzać do artykułów na dramawiki, tylko tytuły będzie trzeba wpisać tak: [[dramawiki:Tytuł|tytuł]] ) . Sprawi to, że łatwiej będzie kontrolować edycje zarówno na dramawiki, jak i na fansubwiki, bo będa one przejrzyście oddzielone (czyli administratorzy zainteresowani edycją dramawiki, nie będą musieli przeglądać informacji na temat przejrzystości w tabelkach). Wiąże się to jednak z tym, że ze stron dram znikną informacje o grupie subującej i będą się znajdywać one tylko w tabelkach i najnowszych planach na fansubwiki (chyba, że rzeczywiście zdecydujemy się na obowiązkowe wpisywanie uwag: patrz inny temat). Co więcej umożliwi to nam jako wiki na wpisanie się na wikipedię do linków oraz współpracę z wydawnictwami, które nie mogą wspierać twórczości fanowskiej. Zmiana nastąpi około grudnia tego roku (chyba, ze trzeba będzie wprowadzić jakieś drastyczne zmiany w zgłaszaniu dram, bo jak widać chętnych do pracy jak na lekarstwo) , bo jak wiadomo spora część ekipy to studenci i na chwilę obecną pewnie są zajęci przeprowadzkami itp.

W praktyce może okazać się, że jest to zmiana czysto kosmetyczna i będzie polegać na zmianie kilku detali, do których spokojnie można się szybko dostosować.

Super Sentaie robią mi sieczkę z mózgu

Moje postępy w pracy | Gekiuma Henshin blog - zapraszam

OGARNIAM ŻYCIE, WRÓCĘ TO BĘDĘ

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2011-10-02, 11:57   

Ci, którzy chcą pomagać i będą pomagać przy przenoszeniu i ewentualnych zmianach na fansubwiki, prosze się zgłosić tutaj, to zostaną dodani do specjalnej grupy, która będzie czytać dział z przenosinami.

Jeśli nie macie zamiaru aktywnie uczestniczyć i pracować przy przenosinach. Obserwatorzy, stalkerzy, albo osoby, które nie mają zamiaru poświęcić swojego czasu nad przenosinami nie są w tym dziale potrzebni.

Super Sentaie robią mi sieczkę z mózgu

Moje postępy w pracy | Gekiuma Henshin blog - zapraszam

OGARNIAM ŻYCIE, WRÓCĘ TO BĘDĘ

ShameOnYou 

Wysłany: 2016-05-18, 10:52   

Jako że moje pytanie dotyczy podobnej kwestii, więc podpinam się pod temat.
Chciałabym zrobić porządki na drama@DEEP. Usunąć wszystkie pozostałości po fansubie. Czy mogę to zrobić? Mam na myśli np. tę stronę http://www.dramawiki.pl/i...uko%C5%84czone)
i np. tę stronę http://www.dramawiki.pl/i...kie_(planowane)
Po usunięciu wszystkich stron usunęłabym też banerki, dlatego myślę, że można też się spytać, czy jakieś ktoś chce zapisać przed usunięciem.

Odpowiedz do tematu