Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Asia Torrents
Autor Wiadomość
munika 

Wysłany: 2017-09-05, 20:58   

Wampanella napisał/a:
Wkurza mnie ta strona! :| Nic jeszcze nie ściągnęłam. Po prostu moje drugie logowanie i dali mi bana. Ciekawe za co jak nic nie robiłam na tej stronie. Nawet nie ściągnęłam 1 odcinka. Ja pierniczę. :\

A to twoje pierwsze konto?

Wampanella 

Wysłany: 2017-09-05, 23:01   

Tak.

munika 

Wysłany: 2017-09-05, 23:30   

To naprawdę w takim razie dziwne. A napisali z jakiego powodu?

Chandramukhi

Wysłany: 2017-09-06, 13:36   

Wampanella napisał/a:
Wkurza mnie ta strona! :| Nic jeszcze nie ściągnęłam. Po prostu moje drugie logowanie i dali mi bana. Ciekawe za co jak nic nie robiłam na tej stronie. Nawet nie ściągnęłam 1 odcinka. Ja pierniczę. :\

Mają anti-lurker policy. Czyli jak założyłaś konto i nic na nim nie robiłaś przez dłuższy czas (nie ogarniałaś, nie udostępniałaś, nie pisałaś, kompletnie nic itp) to blokują takie osoby. Nie pozwalają sobie na biernych użytkowników.

Wampanella 

Wysłany: 2017-09-06, 15:20   

Chandramukhi, akurat wtedy nie potrzebowałam nic ściągać... Nigdy nigdzie nie dostałam bana. Po jakimś czasie to znika?

Chandramukhi

Wysłany: 2017-09-06, 21:29   

Ja rozumiem, też od dłuższego czasu nic nie ogarniałam, ale zawsze mam przynajmniej jeden torrent zostawiony i udostępniam, żebym miała aktywne konto.

Avistaz to specyficzna stronka, nie natknęłam się nigdy wcześniej ani później na podobną, ale w sumie szanuję ich regulamin :)

Ban raczej nie zniknie... Jak to wprowadzili, to tam można było pisać do moderatorów, żeby znieśli bana ale teraz na głównej stronie pisze, że konta zablokowane przez anti-lurker policy będą zablokowane na stałe... Zawsze możesz próbować założyć nowe konto, chyba powinno się dać...

" You must use your account to upload / download torrent data within 30 days of account creation, after which if the account is still unused (accounts that have zero ratio, no download/upload data whatsoever, logging in frequently is not enough) it will be pruned for inactivity! No exceptions will be made to this policy.

The reason for this is simple enough: we have way too many dormant unused accounts and this poses a security risk!

EDIT: FROM 1st JANUARY 2017 ACCOUNTS WILL NO LONGER BE RE-ENABLED "

Wampanella 

Wysłany: 2017-09-06, 22:27   

No to świetnie. :(( Nie ma już otwartej rejestracji tylko można na zaproszenie... Dzięki Chandramukhi będę już wiedzieć na przyszłość...

tianon 

Wysłany: 2017-09-06, 22:32   

Wampanella napisał/a:
Wkurza mnie ta strona! :| Nic jeszcze nie ściągnęłam. Po prostu moje drugie logowanie i dali mi bana. Ciekawe za co jak nic nie robiłam na tej stronie.

Czy to jest pierwsza obecność na AvistaZ ?
Jeśli nie ;) to poczytaj sobie:
Anyone found creating additional accounts will be banned for life – no exceptions.
Nie wystarczy zmienić maila czy nicka :D

Chandramukhi

Wysłany: 2017-09-07, 21:45   

Wampanella napisał/a:
No to świetnie. :(( Nie ma już otwartej rejestracji tylko można na zaproszenie... Dzięki Chandramukhi będę już wiedzieć na przyszłość...

Spoko :) Nie mam niestety zaproszeń, ale wchodzę na tą stronę kilka razy dziennie, więc jak będzie otwarta rejestracja to dam znać :)

No i właśnie miejmy nadzieję, że nie potraktują tego jako tworzenie dodatkowego konta, przez co jest ten 'ban for life'... :/

Pati1989 

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-11-13, 21:20   

Info dla zainteresowanych..
Otwarta jest rejestracja na AvistaZ ;)
https://avistaz.to

Odpowiedz do tematu