Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Otai
2010-08-17, 21:23
Lee Jun Ki
Autor Wiadomość
Aya_Sekigawa

Wysłany: 2011-02-18, 19:17   

biedny JunKi ;(
mam nadzieję, że już jest z nim lepiej! niech on z tego wojska wyjdzie;/

co do samego aktora, powiem tak, po obejrzeniu My Girl przerzuciłam się na nową religię - Leejunkijanizm... kocham go, jest przecudnym aktorem i do tego takim słodkim chłopakiem! gdy płakał w My Girl, to chciałam go przytulić, ojej! ja bym go pokochała i czciła!!

arduinna

Wysłany: 2011-02-19, 12:18   

Lepiej, śladu już po rozcięciu nie ma. Jeszcze niecały rok i wyjdzie. Mimo calej słodyczy przywalić umie, kocham taką kombinację ;)

Aya_Sekigawa

Wysłany: 2011-02-19, 13:25   

te słowa to miód na moje serce ;] czekam z utęsknieniem!
och, dokładnie to rozumiem, kombinacja słodyczy i jednocześnie taka mała agresja i te ciosy ;] ideał

Ruda

Wysłany: 2011-09-01, 13:31   

Bardzo dobry aktor. Moje serce zdobył po "Król i Clown". Po prostu tak mnie oczarował tą rolą, że przybieram o taką minę *O* za każdym razem, gdy go widzę. Nie podobał mi się w "Fly, Daddy, FLy". Chociaż film zapowiadał się ciekawie, to wyszedł wyjątkowo kiepsko, a blizny Lee Jun Ki dopatrzyłam się dopiero w połowie filmu. W "My Girl" był naprawdę uroczy. Takie role też mu pasują. Zarówno dramatyczny, jak i romantyczny facet z niego :D .

marian2na

Wysłany: 2012-10-22, 12:33   

pokochałam go w dramie "My girl". Mimo, że cały serial mnie nużył, dla bohatera, którego grał dotrwałam do końca wciąż mając nadzieję na inne zakończenie. No, ale cóż... Nie można mieć wszystkiego prawda?
Fly daddy fly - w porządku, ale brakowało mi jakiegoś poweru pod koniec. Wszystko skończyło się tak nudno. Choć scenę z autobusem uwielbiam :)
W moim odczuciu jeden z przystojniejszych aktorów koreańskich (wraz z Geun-seok Jangien). tyle. :)

kasjopea

Wysłany: 2017-02-06, 15:53   

Lepiej późno dorzucić swoje cztery grosze niż wcale.Dla mnie Lee Joon Ki jest jednym z najlepszych koreańskich aktorów.Oglądałam z nim sporo dram i mogę z czystym sumieniem stwierdzić,że patrząc na niego nie tylko zwracam uwagę na jego urodę ale i talent aktorski.Facet ma coś w sobie ,co przyciąga widza,on po prostu hipnotyzuje swoim nieziemskim spojrzeniem.Dla mnie nie ma takiego filmu,czy dramy w której zagrał gorzej ,za każdym razem daje dużo z siebie.Uwielbiam go w rolach kostiumowych jest po prostu obłędny z tymi długimi włosami i z mieczem w dłoni ,do tego widać ,że umie ruszać się w walce.Współcześnie też wypada znakomicie,co tu dużo gadać jest najlepszy :) :up:

Odpowiedz do tematu