Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Deurim
Autor Wiadomość
bhagwanti 

Wysłany: 2011-03-06, 14:31   Deurim

Młody chłopak marząący o zostaniu policjantem, który właśnie wychodzi z więzienia w którym odsiadywał wyrok za swojego ojca. Mężczyzna pracujący w największej agencji sportowców w kraju. Córka trenera i właściciela niewielkiej szkółki bokserskiej w Busanie. Ta trójka spotka się by razem spełnić własne marzenia, mimo początkowych różnic jakie ich dzielą. Droga na którą wejdą nie będzie łatwa, szczególnie gdy ich przeciwnikiem jest właściciel owej wielkiej agencji sportowej, który nie wacha się przed użyciem nieczystych zagrań. Trójce głównych bohaterow nie zabraknie jednak sprzymierzeńsców, pioczynając od słynnej dziennikarski, byłej dziewczyny Jean Yula czy bokserów zwanych kwiatami i znanych ze swej... uroody, ale nie koniecznie zumiejętności bokserskich. Jednak czy ostatecznie uda im się to osiągnąć cel - mistrzostwo dla Jang Suka?

Joo Jin Mo jako Nam Jae Yul
Kim Bum jako Lee Jang Suk
Son Dam Bi jako Park So Yeon
Park Sang Won jako Kang Kyung Taek
Choi Yeo Jin jako Jang Soo Jin
Oh Dal Soo jako Lee Young (ojciec Jang Suk)
Lee Ki Young jako Park Byung Sam (ojciec So Yeon)

Jeśli chodzi o moją ocenę nie jest to jedna z lepszych dram jakie widziałam. Zaczęłam ją oglądać ze względu na Kim Buma, poczatek był całkiem interesujący, ale dalej jest już trochę gorzej. Może to wina długich, ponad godzinnych odcinków i częstych migawek ze wspomnień. Na dodatek główni "los głównych bohaterów" działa trochę na zasadzie "raz na wozie, raz pod wozem", ich nadzieje rosną, aby juz za chwilę znowu wszystko okazało się "dramatycznie niemożliwe". Ale jestem pod wrażeniem zakończenia, naprawde tego się nie spodziewałam i według mnie takie a nie inne rozwiązanie jest jak najbardziej korzystne dla całej dramy. Zdarzają się dramy, które mozna by oglądac bez specjalnych przerw, ale życie i obowiązki na to nie pozwalają. "Dream" do nich nie należy, ale mimo wszytsko chyba warto to obejrzeć.
"Anyone can dream. Not everyone can make them come true. If you just think about them, they're sweet. But the closer you get to that dream, you see it's soaked in blood and sweet". / Nam Jae Yul "Deurim"

Odpowiedz do tematu