Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dramy, które lubią wszyscy... poza Tobą.
Autor Wiadomość
Katara 

Wysłany: 2015-01-22, 22:59   

No to ja się bardzo, bardzo wyłamię, ponieważ nie mogłam zdzierżyć Małżeństwa bez miłości. Irytowało mnie i to bardzo... Ze starszych; Full House w wersji koreańskiej był dla mnie porażką, tak samo Personal Taste. Obydwa tytuły ledwie dokończyłam i to w prawdziwych męczarniach. You're beautiful też mnie wykończyło psychicznie. Tym razem się nie katowałam do samiutkiego końca i 2 ostatnie odcinki od lat leżą odłogiem...

beemer

Wysłany: 2015-01-23, 15:18   

Ja okrutnie męczyłam Iris - wybuchy i akcje były ok, ale większość dialogów brzmiało dla mnie "bla bla bla bomba wybuchnie tu czy tam".... wątek romantyczny mi nie siadł również - słowem: nie moja bajka.

Agn
niegrzeczna ajumma

Wysłany: 2015-02-15, 16:48   

Dorzucam cegiełkę. Gdzieś przeczytałam, że sporo osób uważa, że drama My girl jest przesłodka. A dla mnie jej oglądanie to męka. Główny bohater wg mnie nie produkuje testosteronu i wiecznie chodzi ze zbolałą miną. Główna bohatera jakaś ślepa. Wiem, że Joon Gi nie miał w tej dramie najlepszej fryzury, ale do licha ciężkiego - przynajmniej był żywszy od mumii w postaci Pierwszego (nie pomnę imienia). I motylkowe momenty on załatwiał (bałwanek, okularki i cała reszta). Wisienką na czubeczku jest totalnie niemrawa (i koszmarnie odziana) Druga (ta tenisistka). Z przykrością stwierdzam, że jej sceny bezlitośnie przewijałam, by nie rzucić czymś w monitor (wiadomo - zniszczenie monitora to koszty zakupu nowego). Na okrasę gwałt przez uszy w postaci soundtracku. Słowo daję, jeszcze raz usłyszę tę przeróbkę klasyki...
I jeszcze zamierzam to skończyć, jak mnie dopadnie chwila masochizmu. :P Najwyżej na ściszeniu będę podziwiać.
Innych dram, które wszyscy - wróć - większość lubi, a ja nie, na razie sobie nie przypominam. Ale jak sobie przypomnę, to dam znać. ;)

Odpowiedz do tematu