Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gumiho: Tale of the Fox's Child / The Gumiho's Revenge
Autor Wiadomość
iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-07-31, 22:55   Gumiho: Tale of the Fox's Child / The Gumiho's Revenge

Gumiho: Tale of the Fox's Child / The Gumiho's Revenge

Opis:
Han Eun Jung gra ducha Gumiho, który pod postacią pięknej kobiety żyje w świecie ludzi. Ma męża i dziecko. Sielanka trwa do czasu, gdy mąż przez swój brak rozsądku łamie obietnicę złożoną jej 10 lat wcześniej. Gumiho nie może pozostać dłużej w świecie ludzi, tak samo jak jej córka, która odziedziczyła cechy matki.

Obsada:
# Han Eun Jung jako Goo San Daek (Gumiho)
# Jang Hyun Sung jako Yoon Doo Soo
# Kim Yoo Jung jako Yeon Yi
# Seo Shin Ae jako Yoon Cho Ok

~info z dramawiki~

Właśnie jestem po obejrzeniu 1. odcinka i mam mieszane uczucia X3 Z jednej strony podoba mi się nawiązanie do legend koreańskich - tu postać gumiho, pół lisa, pół człowieka o 9 ogonach, ale z drugiej fabuła zmierza w dziwnym kierunku X_x Wiem, że po pierwszym odcinku ciężko coś powiedzieć, ale to on sprawia, że chce się oglądać dalej, albo rzuca oglądanie w kąt : ) Zdziwiłam się widząc Kim Yoo Jung, bo niedawno zaczęłam też Dong Yi (osadzona w podobnych czasach, sceneria, główna rola w sumie itd), ale trzeba przyznać, że dzieciak ma talent. Hmmm.. spodobała mi się muzyka w tym epizodzie... no i chyba skuszę się na 2. odcinek : )

Ktoś ogląda? Ma w planach?

thon

Wysłany: 2010-08-20, 18:47   Re: Gumiho: Tale of the Fox's Child / The Gumiho's Revenge

Iiverin napisał/a:
Zdziwiłam się widząc Kim Yoo Jung, bo niedawno zaczęłam też Dong Yi

He ta dziewczynka ma w dorobku więcej ról niż niejeden dojrzały aktor :)
A co do dramy ja też czekam na jakieś opinie bo niby mam ją na dysku ale w nawale tylu dobrych pozycji nie mam tego impulsu do zaczęcia przygody z tą dramą
Dong Yi - wreszcie wiem że nie tylko ja to oglądam tą piękną historię- Dong Yi fighting :)

Minori 

Wysłany: 2010-08-31, 19:45   

Też przymierzam się aby to obejrzeć. Widziałam jeden odcinek z angielskimi napisami i muszę przyznać, iż ciekawie się zapowiada. Hmm tylko nie wiem czy nie lepiej zaczekać, aż ktoś się skusi na przetłumaczenie tego na Pl :) przeszukałam sporo stronek ale niestety nie znalazłam nic w polskim tłumaczeniu jednak mam nadzieję, że któregoś pięknego dnia ktoś pofatyguje się, aby to przetłumaczyć.

Odpowiedz do tematu