Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kanjani8
Autor Wiadomość
Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2010-07-12, 10:56   Kanjani8

MARU: Co trzeba zrobic, zeby być w Kanjani∞?
Naturalność. To, ze jesteś prawdziwy i nie kłamiesz.
Kiedy jesteśmy w Kanjani jesteśmy swoimi prawdziwymi ja.
kolejna rzecz to dobre serce.
To, że rozumiesz kiedy inni są skrzywdzeni,
to ze ufasz i masz zaufanie innych członków,
to że akceptujesz siebie. Taki rodzaj ludzi tworzy Kanjani8.

Kanjani∞ to siedmioosobowa ciałem, a ośmioosobowa duchem grupa muzyczna pod skrzydłam Johnnys Entertainment pochodząca z regionu Kansai. Grupa zadebiutowała w 2004, a ich muzyka lawiruje między enką, mocniejszym i lżejszym rockiem, a popem. Jak to na Johnnysów przystało występują też w programach, dramach i tym podobnnych. Wikipedia twierdzi, ze wykorzystują oni obraz typowego mężczyzny z regiunu Kansai - są głośni, luzaccy, zabawni i pełni ebergii, a piosenki którymi sie promują są chwytliwe, chociaż grupa znana jest też z poważnych kawałków i kompozycji własnych. To co odróżnia ich od sporej części Johnnysów to to, ze grają na instrumentach ipodczaskoncertów częściowo występują tak jak normalny bojsbend, skaczą, tańczą spiewają, a już zaraz zmieniają sie w zespół rockowy, Okura wali w gary jak szalony, Ryo, Yasu i Subaru brzdękają sobie na gitarach, Maru próbuje usilnie wkorzystać swój nadmiar energii, ale gra na basie, Hina ma swoje klawisze, a Yoko biedny dostaje bębenki, ale też daje czadu chłopak. Kolejna część działalności chłopaków to zbieranie smieci w parku i ratowanie ziemi czyli Eito Rangers - przebrani w stroje rangerów na swoich koncertach praktycznie improwizują skity - mają główny scenariusz,a tak to rovbią co chcą i jest śmiesznie XD. W sumie mamy jeszcze 2 działające jakoś podunity w tym momencie - Sankyodai czyli trzech braci - Yoko, Yasu i Subaru - znani z piosenek Onigishi i Purin oraz Subaru Band.
Jeśli ktoś chce zapoznac sie z ich dyskografią polecam zapisac sie na forum johnnysowe, gdzie w tym temacie została porządnie opisana XD.

Teraz przejdźmy do członków - dlaczego jest ich siedmiu, a nie ośmiu? Bo jeden z nich się załatwił kiedy przyłapali go na piciu alkoholu kiedybył nieletni (w Japonii trzeba miec 20 lat). Można go jednak zobaczyć w występach, dramach (Takenaga w Yamanade sie kłania) czy też musicalach.

Członkowie to:
Nishikido Ryo czyli zółty ranger
Uchi Hiroki, były czlonek Eito czyli różowy
Okura Tadayoshi czyli zielony
(dalej też pojawią się linki, kiedy się zbiorę lub ktoś sie zbieże i założy tematy o reszcie XD)
Subaru Shibutani czyli czerwony ranger
Yokoyama Yuu czyli czarny ranger
Yasuda Shota czyli niebieski
Maruyama Ryuhei czyli pomarańczowy
Shingo Murakami (Hina) czyli fioletowy z niewiadomych powodów nazywany "nasu" co znaczy nie mniej, nie wiecej tylko "bakłażanowy"

Na forum zespół ma cały dział z przetłumaczonymi teledyskami i zapraszam sie do zapoznania z nimi o tu

Ponieważ mam duzo na ich temat do powiedzenia to myslę, że na pierwszego posta wystarczy, a będę wam dawkowac wszystko po woli XD

Otai 
Kapitan not-so-Marvelous

Wysłany: 2012-03-18, 22:17   

Taka mała ciekawostka, koleżanka (Brzooska) wysłała maila do audycji radiowej Subaru o tym, że jest fanką z Polski i Eito też ma tu fanów etc. - i on to przeczytał XD! *Dowiedział się, że Polska istnieje, i że to w dalekiej Europie trolol XD). Można posłuchac koło 11 minuty tutaj: http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Super Sentaie robią mi sieczkę z mózgu

Moje postępy w pracy | Gekiuma Henshin blog - zapraszam

OGARNIAM ŻYCIE, WRÓCĘ TO BĘDĘ

pollyyoanna 
patience. just have a little patience...

Wysłany: 2012-03-19, 09:36   

Co za trole ;D Z czego oni się śmieją? Fajnie wiedzieć, że Polska istnieje... lol. A koleżanka ma Klaudia na imię? Ale miło z ich strony, że się zainteresowali tym mailem, a nawet wspomnieli w audycji;)

Odpowiedz do tematu