Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ss501
Autor Wiadomość
meevi

Wysłany: 2010-07-12, 10:48   ss501

ss501

Koreański boysband założony w 2004r. w Korei Płd. Należą do wytwórni DSP Entertainment. Jeśli chodzi o nazwę zespołu, to :
SS - jest to skrót od Super Star, 5- oznacza liczbę członków, 0 - oznacza wieczność, a 1 jedność. Zadebiutowali w 2005roku singlem Warning. Zdobyli również popularność w Japonii ^^
Oficjalny fanclub: Triple S
Kolor zespołu: Zielony

Członkowie:

Kim Hyung Joong (lider) [ulubieniec z zespołu <3 ]
Data urodzenia: 6 czerwca 1986 r.
Pozycja w zespole: lider / wokalista / raper
Wzrost: 180 cm
Waga: 68 kg
Grupa Krwi: B
Pseudonim: Pies, Krowa
Wziął udział w programie "We Got Married", gdzie udawał małżeństwo z Hwang Bo. Wcielił się w główną postać koreańskiego odpowiednika dramy "Hana Yori Dango" o nazwie "Boys Over Flowers". Przez długi czas prowadził wraz z Brianem z FTTS muzyczny program Show! Music Core, który opuścił ze względu na debiut w Japonii. Ma na swoim koncie kilkanaście reklam.

Heo Young Saeng
Data urodzenia: 3 listopada 1986 r.
Pozycja w zespole: główny i wysoki wokal
Wzrost: 178 cm
Waga: 63 kg
Grupa Krwi: 0
Pseudonim: Książę, Wydra
Był DJ-em w "Youngstreet" od czerwca do sierpnia 2006 r. Przed wstąpieniem do zespołu był w SM Entertainment, potem przeniósł się do DSP Entertainment. Na początku 2007r. przeszedł operację krtani.

Kim Kyu Jong
Data urodzenia: 24 lutego 1986 r.
Pozycja w zespole: wokalista
Wzrost: 181 cm
Waga: 65 kg
Grupa Krwi: A
Pseudonim: Goryl
Był DJ-em w "Youngstreet" od czerwca do sierpnia 2006 r. Boi się psów i wody.

Park Jung Min
Data urodzenia: 3 kwietnia 1987 r.
Pozycja w zespole: niski wokal
Wzrost: 183 cm
Waga: 69 kg
Pseudonim: Koń
Był DJ-em w "Youngstreet" Zagrał główną rolę (Danny'ego) w koreańskiej wersji musicalu "Grease" i "Human Theatre".

Kim Hyung Joon
Data urodzenia: 3 sierpnia 1987 r.
Pozycja w zespole: główny wokalista / raper
Wzrost: 181 cm
Waga: 68 kg
Pseudonim: Baby, Żółw
Wydał swój solowy singiel "Men from Mars, Women from Venus". Nazywany jest "Baby", ponieważ jest najmłodszym członkiem zespołu. Jest DJ-em w radiu "Music High". Nagrał własny program "Became a Progamer" gdzie chciał zostaś najlepszym graczem Starcraft w korei lołudniowej.

Z ostatnich ważnych wydarzeń w zespole: Lider Hyun Joong odszedł z DSP i prowadzi z nią rozprawy sądowe. (neistety coraz częściej agencje wykorzystują naszych kochanych idoli, przez co coraz więcej z nich się buntuje). Przeszedł do innej, która ma na celu głównie "kształcenie"(czy jak to tam nazwać) aktorów. Dalsza działalność nszych Esków jest więc pod znakiem zapytania. Będą śpiewac w 4 czy zespół się rozpadnie? <chlip, chlip> Jednak starajmy sie wykazac zozumienie dla lidera. Nikt nie hcce byc wykorzystywany, a biorąc pod uwage fakt, ze na scene wchodzi coraz wiecej mlodszych zespolow, ktore starją się coraz silniejszą konkurecją, trzeba sobie ułożyc jakoś życie ^^
Mam jednak nadzieje, że wszystko jakoś się ułoży, ponieważ chłopcy są naprawde pozytywni (wystarczy obejrzec kilka programów z ich udzialem.. chociażby "Thank you for wake me up", gdzie osobiście płakałam ze śmiechu >D i co najwaqzniejsze.. nie są sztuczni, czego nie można powiedziec o niektórych w miare nowo powstałych zepsołach =='

Kilka MV

Warning

Deja Vu

Love Like this

Love Ya

sylvia 
nabi

Wysłany: 2010-07-25, 21:24   

o SS501 to mój ukochany koreański zespół :)
Pierwsza MVke podsunęła mi znajoma i było to "A Song calling for you" i od tamtej pory zaczęła mi się na nich faza która trwa do tej pory xD
Potem się zaczęło ściągać inne piosenki zaczęło ogladac programy i tak jakoś poszło xD teraz się poluje na płytki już malutka kolekcje mam xD

Kazdego z czlonkow zespolu lubię każdy ma w sobei cos takeigo ze nie można ich nie lubić:) Oczywiście mam swojego ulubionego jest nim Kim Hyung Joon ;) Uwielbiam go za to jakim jest czlwoiekiem za jego poczucie humoru ale nei tylko za to jaki jest dla fanow i ogólnei za wszytsko noo xD
A i moze sie czepiam jak tak to wybaczcie xD ale takie male sprostowanie co do biografii Hyunga . To ze jest DJ-em to sie zgadza tylko ze w radiu SBS w programei radiwoym, ktory prowadz,czylii " Music High" a raczej jego pelna nazwa z tego co sie orientuje brzmi "Kim Hyung Joon Music High" ale tego az na 100% pewna nei jestem xD
A druga sprawa to program "Became a progamer" owszem nagral ale nei tak jak napisane jest zeby stac sie najlepszym graczem StarCraft w Korei, ale zeby zdobyc licencje progamera, czyli zawodowego gracza w StarCrafta:) Tak wiem drobnostki ale sprostowanei musi byc xD tym bardziej sie moze czepiam bo tlumacze ten program i daltego zwracam uwage na takie szczegoly xD

Ulubionych pisoneek od nich mam mnostwo i ciekzo mi wybrac taka jedna jedyna xD

No to na razie chyba tyle na temat kochanych SSkow xD

Rashi
Szyderczy śmiech;)

Wysłany: 2010-08-07, 19:15   

Lidera poznalam w dramie.....ale nie mialam pojecia przez dłuzszy okres czasu ze spiewa:]
polubilam ich po wlasnie tym programie o pobudkach! są tacy uroczy, ze nie moglam przejsc obojętnie....ahhh to bylo cudne!

muzycznie tez sa całkiem całkiem, a uwielbniam bejbiego i oczywiscie liderka!

PS.... Koń- bo uwielbia marchewki.....rozwialił mnie w programie......jak zreszta wszyscy!

meevi

Wysłany: 2010-08-07, 19:39   

Rashi napisał/a:
PS.... Koń- bo uwielbia marchewki.....rozwialił mnie w programie......jak zreszta wszyscy!

Rahi popieram... jak zawsze zreszta xDD

iiverin 
Ornithorhynchus koreana

Wysłany: 2010-08-07, 19:53   

Bumka, obszerniejsze posty i konkretne, bo zUy Dziobak obudzi się ze snu letniego : P

A co do SSesmanów (X3)... nie znam ich jakoś dobrze, ale w związku z wydaniem ich ostatniej płytki i występami w programach muzycznych, postanowiłam się czegoś o nich dowiedzieć i posłuchać ich muzyczki : ) Bardzo spodobało mi się "Love Ya", dobrze słucha mi się też "Deja Vu", "Love Like This", "U R Man" i jeszcze paru... Co do członków.. hmm chyba najbardziej do gustu przypadł mi Kim Hyung Joon, aczkolwiek jakąś wielką miłością do niego i reszty nie pałam : )

Rashi
Szyderczy śmiech;)

Wysłany: 2010-08-07, 19:59   

Cytat:
aczkolwiek jakąś wielką miłością do niego i reszty nie pałam : )

a widzialas program o pobudkach? tez bym za nimi nie przepadała jkbym tego nie widziala.....oni tam sa tak słodcy, że obojetnie co zaspiewaja mi sie spodoba....

a love ya bardzo mi sie podoba, zwlaszcza z tym rapowanym przerywnikiem! Kyu wymiata :]

meevi

Wysłany: 2010-08-07, 23:54   

Iivuś , Ty mój dziobaku najdroższy miahne! :3
juz sie poprawiam xDDDD

tak wiec co do twojego posta... Hyung Joon jest kochany.. najbatrdziej polubilam go wlansie w "Thank You for wake me up' xD taki przyjacielksi Maknae z niego :3
ale Hyng Yoon jest jednak numero uno.. choc nie ukrywam, ze mam zespoly, z aktorymi szaleje bardziej niz za nimi, to lubiem ich bardzo.. wlasnie dzieki temu progrfamowi zmienilam o nich zdanie, bo poczatkowo bralam ich troche (nie wiedziec czemu O.o ) za sztywnych.. ale zmienilam zdanie totalnie po pobudkach xD

Odpowiedz do tematu