Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karasu
Autor Wiadomość
mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2011-12-31, 18:17   Karasu

wokal: Tatsuro
gitara: Hiroto
gitara: Mizuki
bas: dunch
perkusja: KENZO

Karasu to projekt stworzony przez pięciu dobrze znanych visualowych muzyków. Tatsuro z MUCCa, równocześnie lider i najstarszy członek grupy, odegrał największą rolę w powstaniu zespołu. Karasu zadebiutowali latem 2009 roku na festiwalu Jack In The Box.

W skład zespołu wchodzą wokalista MUCCa, Tatsuro, gitarzyści Hiroto z Alice Nine i Mizuki z Sadie, basista jealkb, dunch, oraz perkusista ayabie, Kenzo.

Karasu wystąpiło po raz pierwszy na corocznym festiwalu Jack in the Box 2009 SUMMER. Było to kompletnym zaskoczeniem zarówno dla przybyłych widzów, jak i innych występujących artystów. Tamtego dnia zespół zagrał dwa covery i piosenkę, która stała się później jego pierwszym singlem, LASTICA. Mimo że wszyscy muzycy mieli dużo zajęć w związku z działalnością macierzystych grup, udało im się wydać w styczniu 2010 roku wspomniany singiel, który dotarł do pierwszego miejsca rankingu Oriconu.

Zespół miał być według założeń jedynie jednorazowym projektem. Jednakże Karasu pojawili się ponownie na JACK IN THE BOX 2010 SUMMER, podczas którego wyjawili szczegóły wydania ich następnego singla free. Ukazał się on 27 października, a tytułowa piosenka została wykorzystana jako opening do anime Asahi TV pt. "Battle Spirits Brave".

źródło: jame

Linki:
LASTICA
free
LASTICA live

kilka słów od miry:
mira bardzo lubi Karasu :D Każdy pan w tym zespole mi odpowiada i tak szczerze to każdego z nich lubię... no.. ale ci co mnie znają wiedzą że oczywiście numerem 1 dla mnie tam jest Tatsurou XD W końcu nie na darmo zimka mówi czasem o mnie tatsuroświr (chociaż moim zdaniem bardziej mi pasuje mukkoholiczka :P ). Projekt był naprawdę ciekawy i udany, teoretycznie nie zamknęli go całkowicie i ja cały czas mam nadzieję, że panowie coś jeszcze wydadzą :gwizdze:

Jeśli kiedyś opuścisz ten świat, pójdę i będę szukał Cię w twoim świecie

Kanako 

Wysłany: 2011-12-31, 18:44   

Nie widziałam wersji live.... Ale bardzo mi się podoba, chyba nawet bardziej od PV. Ale ja też bardzo lubię ten zespół i zaczynam oswajać się ze wszystkim :D

Odpowiedz do tematu