Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Daisuke to kuro no injatachi
Autor Wiadomość
mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2011-12-30, 23:52   Daisuke to kuro no injatachi

Daisuke to kuro no injatachi był solowym projektem Daisuke (ex Kagerou). Projekt ten ruszył 6 kwietnia 2010 roku (pierwszy koncert). W czerwcu wyszedł pierwszy singiel Daisuke, honrou oraz drugi koncert Koukotsu ha ame do tomo ni ..., 11 czerwca w Shibuya O-EAST.
6 dni przed wydaniem drugiego singla lya Daisuke został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu przez Hizumiego z D'espairsRay. Przyczyną śmierci była najprawdopodobniej wada serca muzyka, którą miał od dziecka.
Fani doczekali się albumu Daisuke to kuro no inijatachi pt Shikkoku nie hikari 20 kwietnia 2011, na którym to utwory, których nie zdążył nagrać zmarły muzyk zaśpiewali jego przyjaciele m.in z takich zespołów jak MUCC, MERRY, 12012, boogieman, D'espairsRay i inni.

jedyne dwie PV'ki :
Honrou
lya

kilka słów od miry:
Osobiście uwielbiam... ba! kocham człowieka. Jest dla mnie jedną z największych inspiracji w życiu. Trochę długo mi zajęło uporać się ze świadomością, że Go już nie ma, w sumie to dopiero niedawno byłam w stanie znowu do Niego wrócić... była to bardzo długa droga powrotna, wręcz najdłuższa jaką zmierzyłam muzycznie, ale udało się i jest teraz mira szczęśliwa. Każdy jego projekt jest dla mnie świetny, czy to Daisuke to kuro no injatachi czy the studs czy Kagerou (chociaż muszę się przyznać, że the studs tak najmniej z tych trzech, ale mi w sumie wystarczy, że Daisuke śpiewa i jest naprawdę dobrze).

Jeśli kiedyś opuścisz ten świat, pójdę i będę szukał Cię w twoim świecie

Kanako 

Wysłany: 2011-12-30, 23:59   

Ma naprawdę kupę dobrego głosu i naprawdę nie rozumiem, dlaczego takiego głosy tak szybko schodzą z tego świata... Ironia losu, a los jest podły. Dziękuję za podzielenie się jego twórczością... *idzie szukać więcej* To wcale nie jest zadowalające!

Odpowiedz do tematu