Porządki na forum

Sprawy ogólne grupy

Moderator: lizards@DEEP

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
hime
Moderator

Porządki na forum

#1 Postautor: hime » 2019-01-08, 13:01

Witam :)
Tak przy okazji 10 Rocznicy Forum :kame:

Ostatnimi czasy razem z Remi rozpoczęłyśmy porządki na forum, które polegały między innymi na uzupełnieniu braków oraz uporządkowaniu tematów - mam nadzieję, że się nam udało i zostało to zauważony przez użytkowników. ( W międzyczasie przytrafiły się przenosiny forum, co też wiązało się z pewną pracą).
Udało nam się odzyskać większość, ale pozostały małe braki, które mam nadzieję, z pomocą Was, Wszystkich Użytkowników, zostaną uzupełnione i będziemy się mogli wspólnie cieszyć każdym projektem, który tutaj na Lizardach został udostępniony, a ciężka praca tłumaczy i korektorów nie pójdzie na marne :pokłon:

Pojawił się też nowy dział Forum dla projektów niedziałającej już grupy ShoWa.
Wielu użytkowników Showa nadal udziela się tutaj, więc mamy prośbę o przejrzenie swoich zasobów i sprawdzenie, czy czegoś z listy poniżej nie macie i podzielenie się.

Jeżeli ktoś by posiadał, którąś z tych pozycji wymienionych niżej, proszę o zgłaszanie się w pw do mnie, hime, lub Remi. Dziękujemy z góry :tańczy:

Przy okazji chciałyśmy podziękować tym Wszystkim, którzy dotychczas z radością :kiss: podzielili się swoimi zasobami, by nasze forum jeszcze długo służyło innym.

Lizardy:
- d jp 1odc - Kakure Karakuri - RAW
- d jp - Goście pokoju zero historie 1 i 2
- f jp - Ai no Kotodama - RAW
- f jp - Killer Virgin Road - NAPISY
- f jp - Mitsuko Delivers RAW+NAPISY

ShoWA:

d jp:
- Iryu Sousa
- Kisarazu Cat's Eye
- Suitei Yuuzai
- Zenkai Girl (?)

d jp sp:
- Marathon

d kor sp:
- Something to tell you

f jp:
- BLOOD
- Chameleon (?)
- Happy Together: All about my dog

f kor:
- 71 into yhe fire
- Frozen Flower
- Krwawa przysięga (Yeogo goedam 5: Dongban Jasal)
- Oishii Man (?)
- Portrait of a beauty
- WOOCHI

f tajl:
- Yamada: The Samurai of Ayothaya

Tłumacze ShoWA - kontakt:
Dziaga, Skarzia, Hazaja, Abradaba, Ceres, Makro, Nyaa

Z poważaniem
Hime i Remi <3