Matsumoto Jun

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Szmaterlok
Rodzynkowy ogórek

Matsumoto Jun

#1 Postautor: Szmaterlok » 2010-07-04, 23:56

Obrazek
Gratis fotka!
"Hana yori arbuz"
Obrazek

Matsumoto Jun
Imię i nazwisko: 松本潤
Imię i nazwisko (rōmaji): Matsumoto Jun
Pseudonim: Matsujun, Junji, King (Król), Jun~Chan, Matsumoto~kun, Do-S
Zawód: aktor, piosenkarz
Data urodzenia: 30.08.1983
Miejsce urodzenia: Tokio, Japonia
Wzrost: 173 cm
Waga: 58 kg
Grupa krwi: A
Znak zodiaku: Panna
Zespół: ARASHI
Agencja: Johnny's Entertainment

Seriale TV
Natsu no Koi wa Nijiiro ni Kagayaku jako Kusunoki Taiga (Fuji TV, 2010)
Kaibutsu-kun gość specjalny, niewielka rola (NTV,2010)
Saigo no Yakusoku jako Goto Nozomu (Fuji TV, 2010)
Wagaya no Rekishi jako Yame Yoshio (Fuji TV, 2010)
Smile jako Hayakawa Bito (TBS, 2009)
Myu no Anyo Papa ni Ageru jako Yamaguchi Hayato (NTV, 2008)
Bambino! jako Ban Shogo (NTV, 2007)
Hana Yori Dango 2 jako Domyoji Tsukasa (TBS, 2007)
Yonimo Kimyona Monogatari Imakiyo-san (Fuji TV, 2006)
Hana Yori Dango jako Domyoji Tsukasa (TBS, 2005)
Propose (NTV, 2005, odcinek 1)
Kimi wa Petto jako Goda "Momo" Takeshi (TBS, 2003)
Yoiko no Mikata jako Sawada Shin (NTV, 2003, niewielka rola)
Gokusen jako Sawada Shin (NTV, 2002)
Kindaichi Shonen no Jikenbo 3 jako Kindaichi Hajime (NTV, 2001)
Kowai Nichiyobi (NTV, 1999)
Bokura no Yuuki ~Miman Toshi~ jako Mori (NTV, 1997)

Filmy
Kakushi Toride no San Akunin / The Last Princess (2008) jako Takezo
Hana Yori Dango -Final- (2008) jako Domyoji Tsukasa
Jersey no Futari (2008)
Kiiroi Namida / Yellow Tear (2007)
Boku wa Imouto ni Koi wo Suru / I Love My Younger Sister (2007) jako Yori
Tokyo Tower jako Koji (2004)
Pika**nchi Life is Hard Dakara Happy (2004) jako Bon
Pika*nchi Life is Hard Dakedo Happy (2002) jako Bon
Shinjuku Tanteidan Shonen (Shinjuku Boy Detectives) (1998)

Okej teraz mam czas to napiszę coś o nim xD
Zacznijmy od tego, że widziałem z nim tylko hana yori dango i musze niestety powiedzieć, że mam go dosyć xD Jordi kiedyś powiedzieł, żę to jest drewno i podpisuję siępod tymi słowami rękami i nogami. Zaznaczam, że drewno było w hyd, innych nei wiedziałem. Może tylko w tej dramie musiał grać pieniek, nie wiem. Kiedyś jak się przełamię to obejrze "Kocham moją młodszą siostrę", na razie takie kazirodcze filmy mnie nei kręcą xD
Aha i jak znajdziecie jakieś śmieszne zdjęcie(patrz wyżej) to możecie podesłać mi na pw, bo ja takie kolekcjonuje z nim xD
Ostatnio zmieniony 2010-07-05, 18:13 przez Szmaterlok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Otai
Dinozaur
Kontakt:

#2 Postautor: Otai » 2010-07-05, 11:39

Zdjęcie wspaniałe XD. W sumie to przepadam za Junem - on zawsze w swoich programach jest taki niesamowicie hmm... zywy, pełen emocji, a najczęściej w ogóle to ma ten swój uśmiech 'jestem gupi i mi z tym dobrze'. W sumie na pierwszym miejscu lubię go w tych wszystkich programach, na drugim kiedy Toma piszę o nim na swoim JWebie, ptem w dramach, a na koncu w koncertach , ale wszędzie lubię. Uważam, że świetnie pasował na Domyoujiego i lepiej mi sie go oglądało w tej roli niż jako Momo - no ale w przypadku Kimi wa Pet wolę mangę.

Awatar użytkownika
Flame
Znajomi i krewni królika

#3 Postautor: Flame » 2010-07-07, 12:09

Yoichi ty chcesz zginąć za to zdjęcie! Zapomnij o gazetach,nie ma ich i nie będzie,o nie,nie!
I za drewienko także! Ja nie potrafię zrozumieć tego stwierdzenia o drewnie, bo jak dla mnie to on w HYD pokazał wiele emocji i rozumiałam je jedynie patrząc na jego mimikę czego niestety nie widziałam w kreacji Lee Min Ho chociaż też go lubię.. I nie mówię tego jako jego fanka ale jako ktoś obiektywny, bo nadal pamiętam swój stosunek do niego zanim jeszcze go lubiłam...zresztą jego wady widzę i napewno nie zaliczę do nich jego gry aktorskiej..ale śpiew owszem, bo chłopak wyciągać nie umie... a i jego fryzury niekiedy przerażają ale ma lepsze oraz gorsze.
A co do jego w programach to podpisuję się pod Otai. On w programach jest wręcz niesamowity!
Ogólnie czasem jak na niego patrzę to trudno mi uwierzyć, że ten człowiek naprawdę jest nieśmiały jak twierdzą ci co go znają ale po głębszym przyjrzeniu się także mogłam to zauważyć..
No ale dobra ja tutaj eseju już nie piszę...xD
ObrazekObrazek

AnnHowe
Znajomi i krewni królika

#4 Postautor: AnnHowe » 2010-09-14, 18:47

kocham jego role w hana yori dango.Jest przystojny i dotego świetny z niego aktor:)
You look so sad as you sleep
As if you are having a bad dream
But I am here. Right beside you.
And I won’t go anywhere.
HOW DO I LIVE WITHOUT YOU?

Awatar użytkownika
Sevelyn
Znajomi i krewni królika

#5 Postautor: Sevelyn » 2010-09-14, 19:44

Yoichi, ja również podpisuję się nad drewnem XDD Obejrzałam zaledwie jeden odcinek HYD i od razu wyłączyłam, MatsuJun kompletnie mnie zniechęcił i do dzisiaj się nie przełamałam XD Całkiem przypadkiem trafiłam na 'Kocham swoją młodszą siostrę' (nawet nie zwróciłam uwagi, że tam gra) i powiem tyle- wytrzymałam jakieś 15 minut i wyłączyłam. Fabuła wlecze się i właściwie nic tam się nie dzieje, a MatsuJun znowu jest drewnem XD Nie wiem, czy kiedyś się do niego przekonam ;p

Awatar użytkownika
Dziaga
Znajomi i krewni królika
Kontakt:

#6 Postautor: Dziaga » 2010-09-16, 17:25

Flame pisze:Ja nie potrafię zrozumieć tego stwierdzenia o drewnie, bo jak dla mnie to on w HYD pokazał wiele emocji

Podpisuje się pod tym. Dla mnie Matsu świetnie zagrał w Hana Yori Dango, i właśnie wyrażał masę emocji! Szczególnie jak krzyczał na tą biedną Makino gdy coś mu nie pasowało, albo gdy robił z siebie głupka :D
Co do śpiewu to wyciągać może nie umie, ale barwy nie ma takiej złej, i śpiewa czysto. Na koncertach widać, że pracuje u chłopaka przepona więc się stara jak może :)

Awatar użytkownika
Aikee
Znajomi i krewni królika
Kontakt:

#7 Postautor: Aikee » 2010-12-21, 10:58

hmmmmmm.... w kwestii Junjiego to ja nieobiektywna jestem, więc nie będę wypisywać mojej opinii - zabrzmiałabym jak zwyczajna fangirlka ;p w każdym razie chłopak się trzyma u mnie na 1. :krół: miejscu od kiedy zaczęłam się interesować bardziej JPopem i dramkami niz A&M...;) <3
Obrazek

Awatar użytkownika
necz
Dinozaur

#8 Postautor: necz » 2010-12-21, 15:22

Ja jakąś wielką fanką tego chłopaczka nie jestem, właściwie to nie jestem żadną fanką i guzik wiem o jego karierze muzycznej i aktorskiej, ale muszę przyznać, że w HYD akurat mi się podobał. Chociaż przez pierwszy odcinek myślałam, że jest okropny (wszystko przez tę fryzurę chyba) ;) Jak dla mnie był lepszy od nieco drętwego koreańskiego odpowiednika. Po prostu wyglądał młodziej, zachowywał się jak kretyn i ogólnie w roli rozpuszczonego, bogatego bachora wypadł autentycznie. Natomiast nic nie jest mnie w stanie przekonać do Kimi wa petto, które uważam za straszną dramę, chociaż akurat ze względu na niesamowicie drętwą postać kobiecą i samą tematykę, jak dla mnie chorą. Tak samo nie zabieram się za żadne młodsze siostry, niech spadają na drzewo :D

Aya_Sekigawa
Znajomi i krewni królika

#9 Postautor: Aya_Sekigawa » 2011-02-18, 18:47

och jejciu, Matsumocio <3
lubię go, jest uroczo głupkowaty.
nie zgadzam się z drewnem! w HYD zdecydowanie bardziej na drewno pasowała mi główna bohatwerka, niż on. moim zdaniem pokazał się z dobrej strony, wywołał odpowiednie emocje. ;D
rzadko słucham jego piosenek, ale głos mi się podoba, gdy śpiewa spokojniej :D nie słyszałam z wyciąganiem, więc tego też nie mogę skomentować :D
gdzieś w internecie znalazlam filmik, gdy przebrany za psa zapukał do drzwi czyjejś kobiety, nie pamiętam o co chodziło, ale gadał po angielsku i był zabójczo uroczy! achh
poza tym wygląd baardzo mnie przyciąga, co do fryzur, gdzie wcześniej wspominano... no cóż, ma się gorsze i lepsze ^^""