Aktualnie oglądana drama

Moderator: lizards@DEEP

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nika
Znajomi i krewni królika
Kontakt:

#41 Postautor: nika » 2011-02-11, 17:02

Oglądam
koreańskie:Secret Garden,Prosecutor Princess(bym już skończyła,ale wooooooooolno mi ściąga z mu),My Girlfriend is Gumiho(ostatni odcinek),Athena,Mary Stayed Out...,Bad Guy
japońskie:Nagareboshi,Natsu no Koi,Utsukushi Rinjin
A i My Princess(ale z angielskim tłumaczeniem,bo polskiego jeszcze nie ma ^^)

Przyszłe plany
Dream High i Ryusei no Kizuna(wstyd,że jeszcze tej dramy nie widziałam)
Obrazek

Awatar użytkownika
adzikw
Znajomi i krewni królika

#42 Postautor: adzikw » 2011-02-17, 18:13

Olądam :
- Mary Stayed Out All Night (obejrzałam już 11 odcinków)
- Wiedźma Yoo Hee (obejrzałam już 5 odcinków )
- My Girlfriend is Gumiho (obejrzałam już 13 odcinków )
- Dream High (obejrzałam już 13 odcinków )
- Prosecutor Princess (obejrzałam już 9 odcinków )
- Gloria (obejrzałam już 4 odcinki )
- 9 Hoemal 2 Aut (obejrzałam już 6 odcinków )
- I Am Legend (obejrzałam już 3 odcinki
- Brilliant Legacy (obejrzałam już 10 odcinków )

Awatar użytkownika
Otai
Dinozaur
Kontakt:

#43 Postautor: Otai » 2011-02-19, 15:18

Ja chwilowo ogladam tylko to co tłumaczę, a że na razie jakoś nie mogę tłumaczyć (no, ale zobaczcie ile osatnio wydałam, chyba po prostu chwilowe zmęczenie plus choroba) to bardziej oglądam niż tłuamczę. Podgladam rawy do Taisetsuny, a poza tym zdecydowałam się obejrzeć Kamen Rider W, bo jednoczesne tłumaczenie i oglądanie zupełnie mnie zamuliło, a ta seria rozkręca się później. Jestem na razie na 36 epie i cierpię na wolne łącze więc zaczełam ładowac sobie online końcówkę pierwszej serii Gokusena, bo utknęłam dawno temu na 7 epie. Jaoś nie mam ochoty na Gokusena, ale wolałabym miec jedna serię do przodu, niż kolejną serię porzucona gdzieś w trakcie xD

thon
Znajomi i krewni królika

#44 Postautor: thon » 2011-02-19, 22:13

Oprócz bieżących kdram (Dream High,My Princess,King Geunchogo,Flames of desires,Sign,The Duo,Yaksha,Paradise Ranch) wpadłem w sidła diabła - czyli The Devil i czerpię ogromną fascynację tą pozycję i to w taki sposób że po obejrzeniu postaram się obejrzeć wersję japońską.
I na deser koreańska kuchnia w wydaniu włoskim "Only you" - kucharka,noc z nieznajomym we Włoszech i tego konsekwencje 6 lat póżniej :)
Z chińskich pozycji zacząłem oglądać Palace (Gong) - dziewczę przeniesione za pomocą magicznego drzewa do dynastii Qing -na razie oglądam na vikii ale WITHS2 ma to w planach

Aya_Sekigawa
Znajomi i krewni królika

#45 Postautor: Aya_Sekigawa » 2011-02-20, 09:50

oglądam, oglądam i skończyć nie mogę, bo mnie wena na oglądanie opuściła:
-Deep Love (jestem po 2 odcinkach, boję się oglądać dalej, bo w wakacje zapoznałam się z mangą)
-First Love of a Royal Prince (trudno nazwać to oglądaniem, bo leży to leży, a ja się zabrać nie mogę od.. dłuuuugieego czasu)
-Volleyball Lover(na dramalist mam napisane że 2 odcinki, ale obejrzałam już z 5-6 chyba... coś takiego, nie zaaktualizowałam - leeeży.)
-Wonderful Life (8 odcinków. jakoś tak nie wiem...)

Awatar użytkownika
Otai
Dinozaur
Kontakt:

#46 Postautor: Otai » 2011-03-04, 12:52

Najpierw wszyscy znajomi, którzy to oglądali, mówili, że drama jest genialna. Potem udało mi się ja przejąć od ShoWy, w razie gdyby mnie bolało, że nie możemy jej tłumaczyć, potem ją obejrzałam i OMFG @________________@! EPICKOŚĆ! Świetna mroczna fabuła, genialne postaci, trochę logiki, trochę ponadnaturalnych mocy, a żeby nie było zbyt ciężko i mroczno w najstraszniejszych momentach pojawiają się absurdy godne najawiększych japońskich absurdów! I z kolei, kiedy robi się zbyt absurdalnie znów wkracza mrok. Kto to wymyślił! Obejrzałyśmy wczoraj z Exią 4 ostatnie odcinki naraz zamiast iść spac, bo inaczej się nie dało! Aaaach, Japonia to czasem potrafi wymieść~~
Już się nie mogę doczekać, aż u nas ktoś ruszy tego SPECa, żeby więcej osób mogło obejrzeć. Nawet nie potrafię opisać mego zachwytu xDD
Toma i Ninomae! <3

Awatar użytkownika
Fargo
Znajomi i krewni królika

#47 Postautor: Fargo » 2011-03-04, 14:57

Otai, Ty to potrafisz zachęcić do oglądania...

A ja obecnie jestem po 8 odcinkach Guilty i jestem zachwycona, bo dramę ogląda się świetnie. W ogóle się nie nudzi i trzyma w napięciu przez cały czas. Aktorzy też się fantastycznie spisali i jestem tylko ciekawa, jak to zakończą, bo nie chcę żeby mi dramę zepsuli >.<
No i zaczęłam Gumiho i na razie bardzo mi się podoba. Już kocham głównego bohatera za tą boską mimikę twarzy. Przez większość czasu wygląda na takiego tępaka, że nie mogę xD Tylko boje się tego dramatu, który z pewnością na końcu się pojawi, a nie raz i nie dwa zepsuł mi całą przyjemność z oglądania.

Awatar użytkownika
hime
Szefowa

#48 Postautor: hime » 2011-03-10, 20:01

- The Fierce Wife - śmieszna i zarazem smutna, az do bólu
- Kamen Rider ooo - w domu się śmieją, że zdziecinniałam
- Akuto ~ Juuhanzai Sousahan - spodobała mi się od pierwszego wejrzenia
- Control - ze względu na Yoko i ciągnę to dalej, bo dla mnie taka sobie
- Misaki - uwielbiam takie klimaty, Gokusena obejrzałam juz kilka razy (wszystkie części! )
- Heaven's Flower - krótkie odcinki i ciekawe
- Midas - interesująco
- Sign - fajna, ale dużo skomplikowanych określeń medycznych , więc wolę oglądać po polsku
- Homicide - super, zabawne momenty i ciekawa akcja
- Thorn Bird - przejmująca, każdy odcinek przepełniony smutkiem, ale warta oglądania
- 49 dni - na razie taka sobie, ale może się rozkręci, bo podobno ma dobrą oglądalność
- Channel X - jakoś mnie nie wciągnęła, ale chcę obejrzeć do końca
w/w wg. dostępnych tłumaczeń, a w międzyczasie jeszcze kilka innych (starych, że tak to ujmę) dram pochłaniam
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez hime, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tamochin
Znajomi i krewni królika

#49 Postautor: tamochin » 2011-03-25, 15:35

-Secret Garden- do 5 odcinka było takie sobie, nic specjalnego, ale potem zaczęło się robić coraz ciekawsze i naprawdę mnie wciągnęło xD uwielbiam te koreańskie komedyjki romantyczne, chociaż od początku właściwie wiadomo, kto z kim będzie na końcu, haha ^_^""

-Midas- interesująco się zapowiada, owszem xD tylko zdenerwowana jestem na samą siebie, że zaczęłam to oglądać, bo teraz mnie szlag trafia, że muszę czekać tydzień aż wyjdzie następny odcinek, żeby zobaczyć, co się dalej stanie xD

-Bloody Monday 2- po pierwszym sezonie jestem zachwycona, strasznie nieprzewidywalna seria ^_^ druga jest równie wciągająca, jednak wydaje mi się, że pierwsza była lepsza, ale zobaczymy, jak się akcja dalej potoczy xD

-The Snow Queen- na początku zapowiadało się niesamowicie, ale przyznam, że 5 odcinek mnie trochę znużył~ jednak to dopiero początek serii, więc mam nadzieję, że jakaś akcja tam się jeszcze rozkręci ^__^

-Kain and Abel- po prostu nienawidzę seriali o lekarzach wszelkiej maści, ale ta seria jest dobra, a nawet można rzec, że bardzo dobra ^__^ niesamowicie trzyma w napięciu, nie ma zbyt wielu nudnych momentów xDD

i męczę:
-Mei-chan no Shitsuji- kuzynka się zachwycała tą serią, ale dla mnie to po prostu jakaś nuda... najgorszą rzeczą w tej dramie jest tragiczna gra aktorska odtwórczyni roli Mei, czyli tytułowej bohaterki, po prostu nie mogę tego zdzierżyć~

-Atashinchi no Danshi- na początku nawet fajnie się zapowiadało, myślałam nawet, że się w to wkręcę, jednak znudziła mnie fabuła... według mnie jest tam dużo nudnych i niepotrzebnych momentów...

-Devil Beside You- to też mnie nudzi xD mimo wszystko wierzę w tą dramę, gdyż jestem dopiero przy 6 odcinku xP ogólnie fabuła jest ciekawa, aktorzy też dobrzy (uwielbiam Rainie Yang), facet, który gra Ahmona jest boski, ale coś mnie w tej dramie jednak nudzi... jednak zaczęłam, to wypada skończyć xD

Tak poza tym, to myślałam, że to ja oglądam 500 serii na raz, jak jakaś idiotka, która nie może się na jedną zdecydować, a tu proszę, niektórzy oglądają nawet więcej na raz niż ja haha xD Ale się zdziwiłam haha XDDD

Awatar użytkownika
Otai
Dinozaur
Kontakt:

#50 Postautor: Otai » 2011-03-28, 17:43

A ja skończyłam oglądać "Akai Ito" i może nie pamiętam tak dobrze innych szkolnych dram, a może ta jest rzeczywiście lepsza. Tylko, że raczej z tych mroczniejszych~ I w sumie postacie, które najbardziej lubiłam miały pecha, że tak to ujmę. Bardzo fajne połączenie szkolnej atmosfery z mrocznością, ciekawe postaci, całkiem sporo wątków, w sumie wciągnęłam w dwa dni, więc to kolejna drama, którą mogę z czystym sercem polecić :)

Wcześniej obejrzałam NatsuNiji z MatsuJunem i Takeuchi Yuko (i Kiritani Mireeeeei!!!) i drama też mi się wyjątkowo podobała, była naprawdę lekka, przyjemna, optymistyczna i podnosząca na duchu, a takie też się przydają, nie nudziłam się :D MacuDżun to jednak prawdziwy dałn :D

Obejrzałam tez różne filmy: Zebramana2, Baby,baby,baby i Kokuhaku i nie żałuje straconego czasu, bo w każdym z tych filmów było coś fajnego. I Hana Yori Dango z 1995 roku - mówię wam, pierwsze japońskie HYD i ten klimat japońskich lat 90 bije na głowę wszystko co powstało później.

Poza tym ogladałam tez mase innych rzeczy, ale te już nie są aż tak warte wspomnienia xD

Awatar użytkownika
Kaka
Dinozaur

#51 Postautor: Kaka » 2011-05-15, 15:08

W sumie to z dram, które lecą na bieżąco na chwilę obecną mam jedną, na której wydanie z odcinka na odcinek wręcz doczekać się nie mogę - jest to drama "49 days" i wciągnęła mnie niesamowicie. Wczoraj obejrzałam sobie 18 odcinek z angielskim tłumaczeniem i ciągle jestem cała nim rozemocjonowana.... Ach ta końcówka...
Jak to będzie po jej przebudzeniu... No i tylko 2 odcinki do końca. Już sobie w głowie możliwe zakończenia buduję ;) Byle do środy i czwartku...
Przez tą dramę mam też ostatnio fazę na Jo Hyun Jae <3

No a z dram już przetłumaczonych na polski to wciągnęłam się w My Princess i oderwać się nie mogę - gdyby nie mój wolny net to wszystkie odcinki pochłonęłabym jednym ciągiem :) Pan P. i jego rzęsy rządzą!

Rashi
Znajomi i krewni królika

#52 Postautor: Rashi » 2011-05-15, 15:45

Lie to me- obejrzalam wczoraj ciagiem 2 epki XD
Pijana miłosc

dużo zaczelam, ale nie skonczylam bo się nie wkręciłąm, albo czekam na kolejne epki, dużo już pokończyłam
Obrazek

Awatar użytkownika
Reira
Znajomi i krewni królika
Kontakt:

#53 Postautor: Reira » 2011-05-16, 13:35

Ja obejrzałam ostatnio S15uya, znane też jako Shibuya 15. Odcinki po 22 minuty, dziwne postaci, fabuła jak w Battle Royale a do tego wstawki rodem z Kamen Ridera. Jak ktoś nie boi się kiczu, to może obejrzeć, bo jest to na pewno coś innego niż dramy chorobowe czy miłosne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kyuto
Znajomi i krewni królika

#54 Postautor: Kyuto » 2011-07-31, 21:02

Obecnie oglądane dramy :
Coffee Prince
Ikemen Desu ne

Awatar użytkownika
Hormiga
Znajomi i krewni królika

#55 Postautor: Hormiga » 2011-08-22, 11:55

Próbuje oglądać na bieżąco nowości ,ale najbardziej ostatnio mnie zainteresowały

Birdie Buddy-nie znam się na golfie,ale przyjemnie się ogląda takie połączenie sportu z romansem ,

You've Fallen for Me-słodka i przyjemna dramka,zauroczyła mnie tak do 10 odcinka potem spadl poziom ,ale ilość par więcej niz 1 to rzadkość :)

Protect The Boss-Strasznie zabawna dramka ekscentryczny szef i jego nieustraszona sekretarka

Planuję
Warrior Baek DongSoo -moja pierwsza historyczna drama ,gdyby nie fakt ,że jest ,polskie tłumaczenie nie zdecydowałabym się na nią zobaczymy jak to pójdzie
Can't Lose-kłótnia rozwodników sam plot mnie ciekawi ,ale i obsada jest ciekawa

niedawno też ogladałam HYD 1 serię,długi czas ją omijałam z daleka bojąc się ,że jest przereklamowana zwłaszcza ,że nie dałam rady z wersja animowaną.Poszło jednak bardzo dobrze,polecam również.

Awatar użytkownika
Ruda
Znajomi i krewni królika

#56 Postautor: Ruda » 2011-09-01, 12:43

Jak narazie walczę z samymi nowościami, tj. Ouran, Hana Kimi 2011 i Ikemen desu ne (japońska wersja You're Beautiful). Poza tym namiętnie ściągam jakieś starsze, już ukończone dramy, aby spokojnie wylegiwały się na moim PC, abym miała co oglądać, gdy wspomniane w pierwszej linijce dobiegną końca :).

Aimout
Znajomi i krewni królika

#57 Postautor: Aimout » 2011-09-03, 20:45

Misaki number one, taka kalka Gokusena jak dla mnie, ale na chwilę obecną nie mam nic innego do oglądania, jakoś żadna drama mnie nie porwała, czekam, aż wyjdą nowe odcinki japońskiego remake You're beautiful.

Awatar użytkownika
Reira
Znajomi i krewni królika
Kontakt:

#58 Postautor: Reira » 2011-09-04, 07:27

Ja skończyłam właśnie Brutus' Heart SP, takie sobie, oprócz Fujiwary Tatsuyi nie widzę za wiele pozytywów. I to wcale nie jest o idealnym morderstwie jak głosi tytuł, bardziej drama biurowo-pościgowa :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hachii
Znajomi i krewni królika

#59 Postautor: Hachii » 2011-09-04, 17:20

Na chwilę obecną zaczęłam ostatnio oglądać "My girl" ^_^ na razie mam za sobą dwa odcinki, które i się podobały (obawiam się tylko, że bardziej polubię Aibę po tej dramie ale co tam ;) on jest taką uroczą ofermą :D)
Ogólnie drama bardzo sympatyczna, jak obejrzę z pewnością skomentuję ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Otai
Dinozaur
Kontakt:

#60 Postautor: Otai » 2011-09-24, 17:10

Poza tymi, które tłumaczę ostatnio w jedną noc jak nie mogłam spać wciągnęłam dramę IS w całości. Nie mogę powiedzieć czy drama była jakaś wybitnie dobra, czy nie, dla mnie liczyło się to czy się dobrze i płynnie ogląda i to właśnie otrzymałam. Nie była to o dziwo ciężka ani mroczna drama (postać Goriki mnie nie przekonywała, ani jej nie lubiłam, a ta aktorka mnie denerwuje już którąś dramę więc chyba uznam, że nie dość, że za jej postaciami przepadam to i za nią samą). Skoro mówimy o jej postaci, dobrze, że trafiła na takich ludzi jak główny bohater albo Leon, bo jej światopogląd był okropnie wąski, mimo, że nie powinien. I Inou Masahiro - fangerlizm na niego mode on - wszystkie sceny z nim były takie strasznie ciepłe, że gdy przytulał głównego bohatera miałam wrażenie, że przytula też mnie. I jeszcze w tej dramie było kilka innych rzeczy do których mam słabość - czyli przedstawienie społeczeństwa japońskiego i jego poglądów plus... estetyka ujęć *_________* normalnie moje oczy były głaskane. XD

// a teraz wracam do subowanie Kingyo Club, które też polecam XD