Regulamin działu fansuby i udostępniania projektów

Awatar użytkownika
avalia
Cuda spod łuski
Posty: 1337
Rejestracja: 13 paź 2010, 05:26
Lokalizacja: bo ja wiem?

Regulamin działu fansuby i udostępniania projektów

Post autor: avalia »

REJESTRACJA NA FORUM JEST RÓWNOZNACZNA Z AKCEPTACJĄ OBYDWÓCH REGULAMINÓW FORUM!!
Regulamin dla tłumaczy i z informacją dla użytkowników, gdzie i kiedy prosić o reupload.

________________________________
1. Udostępnianie projektów.
1.1. Nasza grupa nie udostępnia rawów do tytułów zlicencjonowanych w Polsce. Nie wyrażamy również zgody na udostępnianie naszych tłumaczeń do takowych projektów poza obręb naszego forum.

1.2. Przez 2 pierwsze tygodnie od dodania odcinka na forum zapewniamy "direct download" RAWa, czyli download ze źródła innego niż torrent.

1.3. Niedziałające linki zgłaszamy >w tym temacie<. Informację o niedziałających linkach w temacie z dramą wystawiamy tylko przy bieżących tytułach lub do dwóch tygodni od zakończenia projektu.

1.4. Napisy powinny być dostępne jak najszybciej po zgłoszeniu niedziałającego linku! Jesteśmy grupą tłumaczącą udostępniającą swoje tłumaczenia i zobowiązujemy się by były (w miarę możliwości) zawsze dla Was dostępne. Nie tyczy się to RAWów, za które nie bierzemy odpowiedzialności i po miesiącu nie mamy obowiązku ich reuploudować. Staramy się to zrobić w miarę możliwości, ale nie jest to naszym priorytetem.

1.5. Tłumacze zobowiązują się do pakowania napisów do zakończonych projektów i wgrania ich na wyznaczony serwer (sezam).

1.6. Tłumacze zobowiązuję się do aktualizacji tematu Wydane dramy i filmy, wraz z nowo wydanymi odcinkami i filmami.

1.7. Hardsuby dodawane są tylko z woli tłumacza.

________________________________


2. Dział fansuby.
2.1. Zgodę na wystawienie danego projektu poza forum może dać tylko i wyłącznie osoba odpowiedzialna za projekt, za wyjątkiem projektów pozostawionych przez dinozaury - tu zgodę wydaje administracja. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi projektami i chcecie je gdzieś udostępnić o zgodę należy zapytać bezpośrednio tłumacza.

2.2. Dostęp do napisów wymaga rejestracji na forum oraz napisania 3 postów (przykładowo, akceptacja regulaminów i przedstawienie się), dzięki którym zostaniecie dodani do grupy Krewni i znajomi Królika.

2.3. Wszelkie projekty komentujemy w dziale FANSUBY w przeznaczonych do tego tematach z danym projektem.

2.4. Nie możecie wrzucać własnych tłumaczeń, dopóki nie zgłosicie się do grupy lub nie skonsultujecie tego z nami.

2.5. Grupa nie ponosi odpowiedzialności za błędy w tłumaczeniach (w każdej formie). Staramy się wydawać w jak najlepszej jakości i z minimalną ilością błędów, jednak z wielu powodów nie zawsze jest to możliwe.


Najczęściej zadawane pytania jeśli chodzi o pozycje i awanse.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2017, 19:18 przez avalia, łącznie zmieniany 3 razy.
Bardziej pusty niż łzy komedii, bardziej niż ktokolwiek inny.
ODPOWIEDZ